To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prawnik potrzebny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chyka
Sprawa wygląd tak jestem w radzie rodzicow w przedszkolu, i zbieramy miesięcznie 40 zł na radę rodziców, pieniądze są przeznaczane głównie na dzieci, wycieczki, prezenty, ale pani dyrektor nas nie lubi, ponieważ nie dajemy jej naszych pieniędzy na :jej zachcianki:i ma kilku rodziców, którzy się z nią trzymają i ciągle robią nam pod górkę...w tym miesiącu Pani dyrektor pozwoliła po płatnościach zabrac pieniądze jednej z mam , aby kupiła prezenty dla grupy odchodzącej, dodam, że tamta pani nie jest w radzie rodziców a o wszystko robi największe afery... uważam, że pani dyrektor nie miała prawa wydac tych pieniędzy, mimo ze zabrała tylko tej jednej grupy, nie wiem może niesłusznie, ale ta sytuacja dla mnie jest niedopuszczalna w czwartek jest zebranie i szukam jakiegos haka... POMÓZCIE icon_smile.gif
alka25
Prawników teraz nie brakuje. Na każdej ulicy jest kancelaria.
Peggie
szczerze powiedziawszy, to tych kancelarii prawniczych jest teraz tyle że ja kompletnie nie umiałabym się w tym odnaleźć.
Pollaco
Najlepiej polegać na opiniach rodziny lub znajomych. Ja dzięki temu współpracowałam z bardzo dobrą panią adwokat w Białymstoku , chyba nawet najlepszą w okolicy. Udało mi się wygrać trudną sprawę rozwodową z orzekaniem o winie, jestem z tego powodu naprawdę zadowolona
Peggie
ja niestety nie pomogę w wyborze odpowiedniego prawnika, tyle się ich teraz namnożyło że głowa mała.
amiret
Nie wiem, czy ta kwestia jest dalej aktualna - ale jeśli ktoś dalej potrzebuje prawnika, mogę ze szczerego serca polecić https://adwokat-lukowicz.pl/. Pani adwokat działa na terenie całego kraju i jest osobą, którą poleciłabym każdemu. Wysoka kompetencja, doświadczenie i odpowiednie podejście do klienta sprawiają, że jest moim numerem jeden.
majja56dd
Obecnie prawnik chyba bieszę w granicach 1000-1500 złoty jak nie więcej

________________________________________
deska sup
śrubka
Nie wiem czy akurat do takiego zdarzenia prawnik jest potrzebnym raczej będzie więcej kosztował, niż warta jest "afera"
muppet
A czy znacie prawnika, który zajmuje się legalizacją pobytu obcokrajowców? A może korzystałyście z usług tej kancelarii https://lexadvena.com/jak-zalegalizowac-pob...lizacje-pobytu/ i możecie coś na jej temat napisać? Każda opinia jest na wagę złota.
Baasia
W wielu sprawach bardzo może pomóc przede wszystkim kancelaria prawna Chrzanów, którą zdecydowanie polecam. Mają wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdej sprawy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.