To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szkoła tańca dla dzieci - Kraków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wesołakrystyna
Witam wszystkich rodziców!

Jestem tutaj nowa i postanowiłam założyć konto ponieważ poszukuję szkoły tańca w Krakowie dla mojego 9 letniego Adasia i nieco młodszej Emilki. Oboje nie potrafią ustać w miejscu kiedy słyszą muzykę więc słuchając swojego instynktu rodzicielskiego postanowiłam od poczatku nowego roku szkolnego wysłać ich na stosowne zajęcia wink.gif
Wcześniej berbecie chodziły do Iskry w Galerii Bronowice i szukamy czegoś w podobnej lokalizacji. Czy zna ktoś może odpowiednie miejsce? wink.gif
weronikamalinka
Witaj wesołakrystyna!


Muszę Ci powiedzieć, że z naszą Karolinką mieliśmy podobną sytuację. Córka bardzo lubi ruch jak i muzykę, dlatego wraz z mężem postanowiliśmy posłać naszą małą na zajęcia taneczne. Wybraliśmy szkołę Meant To Move, która właśnie znajduje się na ul.Bronowickiej icon_smile.gif Szkoła jest nowa, fajnie urządzona, a obsługa wesoła i bezproblemowa. Małej tak się spodobało, że zaczęła nawet powtarzać w domu i na spotkaniach rodzinnych jest pierwsza żeby pochwalić się swoimi nowymi umiejętnościami! Polecam, my na pewno będziemy kontynuować współpracę.


Podsyłam link do strony szkoły icon_smile.gif https://meanttomove.pl/#not-set:all




Pozdrawiam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.