To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

trampoliny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Eulalia88
Chodzi ktoś na ćwiczenia na trampolinach? Ja ostatnio zaczęłam, bo chciałabym sobie wyrobić mięśnie nóg i pośladków - ktoś próbował i jest zadowolony z efektów? icon_smile.gif
muppet
Byłam raz na takich zajęciach, ale mi się nie podobały. No i obciążają kolana.
Erywa_RK
CYTAT(muppet @ Wed, 23 Aug 2017 - 14:39) *
Byłam raz na takich zajęciach, ale mi się nie podobały. No i obciążają kolana.

A co poza pływaniem nie obciąża kolan? icon_biggrin.gif
Ja bardzo chciałam chodzić na takie coś tylko drogie były :/
Ale lepiej powiedz mi jak po zajęciach? Podobały CI się? Ciężko było? ile już chodzisz? Są efekty? icon_biggrin.gif
fit_Elka
Trampoliny przede wszystkim bardzo obciążają mięśnie miednicy, mięśnie krocza. Jeśli jesteś niedługo po porodzie, sugeruję zrezygnować z tej aktywności i wybrać coś innego.
Ja chodzę na siłownię, a chodzę na nią częściej, kiedy jestem zła na mojego chłopaka icon_biggrin.gif Ostatnio znalazłam nawet 10 powodów, dla których chodzenie na siłownię jest lepsze od chodzenia z chłopakiem, przeczytajcie icon_biggrin.gif https://www.kobiety.pl/fit/10-powodow-dla-k...ia-z-chlopakiem
Kumulacja śmiechu icon_smile.gif
kocham_sport
Trampoliny obciążają kolana? Serio? A ja właśnie myślałam, że nie icon_surprised.gif bo to przecież skakanie na miękkim...
Nie wiem, nie znam się na tym za bardzo, ale zajęcia zawsze wydawały mi się super - strasznie pozytywnie wyglądają te wszystkie filmiki z tego. icon_biggrin.gif No i spala się bardzo dużo kalorii na nich podobno. Ciekawe, czy to ciężko załapać na początku...
śrubka
Nigdy nie byłam i w sumie nie wiem czy bym się na to zdecydowała.
mama-kasia
hejo, polecicie jakies dobre miejsca na trampoliny w warszawie? najlepiej takie, gdzie nie będzie bandy młodych byczków icon_wink.gif
makra
Obciążają, i to bardzo! Nie dajcie się zwieść temu, że to skakanie po miękkim, bo takie zajęcia nie mają nic wspólnego tak naprawdę z normalnym skakaniem na trampolinie. W zwykłych skokach starasz się odbijać jak najwyżej w górę, tutaj - starasz się wręcz wbić jak najmocniej nogami w elastyczny materiał trampoliny, a to jest bardzo obciążające dla mięśni nóg i stawów kolanowych i biodrowych. Jeżeli nie macie za sobą jakichś kontuzji dolnych partii ciała albo nie jesteście tuż po porodzie, to nie odradzam, bo mimo wszystko można dać niezły wycisk tkance tłuszczowej. W każdym innym przypadku polecam wybrać coś innego.
muppet
Byłam raz na trampolinie, nie podobały mi się te zajęcia. I bardzo obciążały kolana.
muppet
Byłam raz na trampolinach, ale mi się to nie podobało. I kondycja nie ta jest na to.
prosta
Oj, tak bardzo obciążające dla kolan i kręgosłupa są takie trampoliny. No i trzeba mieć dobrą kondycję.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.