To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wybór przedszkola, a ja sama

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

stapka18
Za rok wracam do pracy, więc chcę zapisać dziecko do przedszkola. I tu pojawia się pytanie, bo będę o robić pierwszy raz. Czy w przedszkolach prywatnych dzieci mogą zostawać do wieczora? Pracuję do 17.00 czasem dłużej, a sama będę go odbierać. I jeszcze jedno - postawić na odległość od domu czy renomę przedszkola? Jak to wygląda w praktyce?
stapka18
up
ania.m
Przedszkola prywatne są różne, więc i godziny ich otwarcia są różne. Różna też jest w nich oferta zajęć (w jednych masz basen, w innych taniec, naukę języków itp.). To ty musisz wiedzieć, co jest dla Was najlepsze.
Jedyne co mogę doradzić - wybierz przedszkole niepubliczne, a nie prywatne. Przedszkola niepubliczne podlegają m. in. pod kuratorium (i muszą spełniać szereg i wymogów), pod sanepid czy odbiór budynku przedszkola musi przeprowadzić strażak. Przedszkola prywatne wszystko robią wedle uznania - mogą, ale nie muszą.
stapka18
CYTAT(ania.m @ Tue, 05 Sep 2017 - 11:59) *
Przedszkola prywatne są różne, więc i godziny ich otwarcia są różne. Różna też jest w nich oferta zajęć (w jednych masz basen, w innych taniec, naukę języków itp.). To ty musisz wiedzieć, co jest dla Was najlepsze.
Jedyne co mogę doradzić - wybierz przedszkole niepubliczne, a nie prywatne. Przedszkola niepubliczne podlegają m. in. pod kuratorium (i muszą spełniać szereg i wymogów), pod sanepid czy odbiór budynku przedszkola musi przeprowadzić strażak. Przedszkola prywatne wszystko robią wedle uznania - mogą, ale nie muszą.


Dzięki icon_smile.gif Nawet nie wiedziałam, że jest taka różnica... zwrócę uwagę. Może ktoś jeszcze coś doradzi odnośnie tych godzin i elastyczności... jestem kompletnie zielona
karola12
Moje dziecko chodzi do państowego przedszkola. Przyprowadzam na 7. Obieram o 17.00 dłużej nie można. Rożne przedszkola mają różne godziny. Trzeba pytać w konkretnym przedszkolu. Mozna tez popatrzec w necie na stronie przedszkola. Teraz wiekszosc ma strony i tam wszystko jest napisane - kiedy odbierac, jakie zajęcia dodatkowe, co je itp.
student95
Witam jestem studentką 3 roku i prowadzę badania na temat wiedzy rodziców o czasie jaki ich dzieci spędzają na graniu w gry komputerowe. Tematem tego badania jest sprawdzenie co wiesz o grach komputerowych, jakie jest Twoje zdanie na ten temat i czy wpływasz na to jak Twoje dziecko korzysta z komputera i gier. Badania posłużą mojemu zespołowi w stworzeniu aplikacji dzięki której rodzice będą mogli kontrolować poczynania ich dzieci w grach. Jeśli twoje dziecko ma więcej niż 2 lata i jest użytkownikiem smartfonów i komputerów odpowiedz na te pytania. Z góry dziękuję!
https://goo.gl/forms/mXZD9aGvlpu76KNz2
śrubka
Z pewnością nie jest to łatwy temat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.