To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stegna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maka
Chciałabym się dowiedzieć, jak jest z zaopatrzeniem "dziecięcym' w Stegnie. W zeszłym roku byliśmy we Władysławowie i miałam problem z pieluchami. W całym mieście udało mi się znaleźć tylko 1 sklep, gdzie mieli pampersy 4 i chyba jedyne dwie paczki wykupiłam ja. Chodzi mi o pieluchy , chusteczki, soki , jogurty itp.
anita
W Stegnie z tego typu artykułami problemu nie będzie.

Tylko, że tam jest strasznie daleko do morza.. no jeszcze zależy gdzie będziecie mieszkac,ale wiekszośc prywatnych kwater jest kawał drogi od plaży.
maka
w leśniku Bugalwie 500m od morza a 700 od miasta, więc chyba nieźle. Najbardziej podoba mi się sam ośrodek, mam nadzieję, że okolica też bedzie ładna. Dzięki za pomoc.
anita
CYTAT(maka)
w leśniku Bugalwie 500m od morza a 700 od miasta, więc chyba nieźle. Najbardziej podoba mi się sam ośrodek, mam nadzieję, że okolica też bedzie ładna. Dzięki za pomoc.


szczerze mówiac to nazwa niewiele mi mówi bo ja się tam osrodkami nigdy nie interesowałam. Bywam w Stegnie często, bo moi tesciowie niedaleko mieszkają, czy ten osrodek ma strone www?
maka
tak, ale nie bardzo pamiętam adres. Znalazłam go na stronie mierzejawislana.pl czy coś w tym rodzaju
Doruśka
Nam sie am nie podobało i to bardzo,a uwielbiamy polskie morze
aska_mama_wiki
Witaj Maka!
Byłam w Stegnie w Ośrodku Leśnik w zeszłym roku. Nie chcę Cię zniechęcać przed wyjazdem ale moje odczucia nie były najlepsze. To co piszesz o odległości od morza, można włożyć między bajki, bo taka odległość jest jeśli jesteś zaprawiona we wspinaczce wysokogórskiej i pokonasz bardzo wysokie wydmy z wystającymi korzeniami drzew. Dla nas z dzieckiem, wózkiem i akcesoriami plażowymi to było nie do zrealizowania i normalną drogą do plaży było ponad 1,5 km. Sam Ośrodek położony jest b. ładnie, na uboczu, w lesie ale domki i ich wyposażenie stare a w środku domków ponuro i ciemno. Do sklepów i samej Stegny również daleko - jakieś 2 km i tam faktycznie kupisz wszystko. Natomiast w pobliżu Ośrodka jakieś parę niezbyt dobrze zaopatrzonych sklepów. Plaża zatłoczona (zwłaszcza w weekendy) i brudna. Komu mogę odradzam Stegnę - najgorsze miejsce nad Bałtykiem, w którym byłam. Można tam naprawdę odpocząć ale ja czułam po tym urlopie straszny niedosyt.
Mimo wszystko życzę udanego urlopu a zwłaszcza pogody.
Pozdrawiam,
Aśka
miqa
W Stegnie byłam w 2008 r, mieszkaliśmy w ośrodku wczasowym "Kazimierzówka" - 200 m od morza. Do samego miasta można dojechać np. kolejką, która jeździ co 20-30 minut do miasteczka i z powrotem, są różne sklepiki, nawet jest Biedronka. Co do samej Stegny - nawet fajnie, ale w tym roku wolimy jechać do Krynicy Morskiej - tam jest więcej atrakcji - bo w Stegnie to tylko morze, plaża bez muszelek i smażalnie ryb.
morski99
Witam icon_smile.gif Pisze bo widzę, że mówicie o Stegnie. Ja mieszkam w Stegnie i chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Jeżeli chodzi o artykuły dziecięce to nie ma problemu - pełen wybór.

Inne artykuły też nie ma problemu bo co prawda Stegna nie jest duża ale mamy tu sporo sklepów i generalnie zaplecze handlowe zw. z turystyką jest na dobrym poziomie. Tak samo gastronomia.

Jeżeli chodzi o atrakcje to słuchajcie - w moje opinii Stegna jest wymarzonym miejscem na wypoczynek. Nie sposób tu się nudzić - cała masa atrakcji. Ehhh najlepiej wejdzcie na stronę www.stegna.za.pl tam jest opisana cała masa atrakcji jakie czekają na odwiedziających Stegnę. I nie tylko w samej Stegnie ale też w pobliskich miejscowościach jest dużo ciekawostekdo zobaczenia.

Stegna jest położona 10 minut spacerkiem od morza - czy to daleko?? hmm chyba nie icon_smile.gif A do tego jak ktoś woli to moze wynająć sobie pokój z widokiem na morze - z tym ze cena jest dosyc wysoka.

W razie pytań chętnie pomoge.

Pozrd
gosiagosia
jezdze do stegny co roku, bo to juz jako tradycja. bardziej podoba mi sie sztutowo, nawet jedzenie maja lepsze. ale jednak sentyment ciagnie do stegny.

ps. za kazdym razem co przyjezdzamy, to w stegnie sa muszelki icon_wink.gif
oliweczkas
My w tym roku do Jantaru jedziemy. Byłyście może, jak było?
monia2007
CYTAT(morski99 @ Thu, 09 Apr 2009 - 23:20) *
Stegna jest położona 10 minut spacerkiem od morza - czy to daleko?? hmm chyba nie icon_smile.gif A do tego jak ktoś woli to moze wynająć sobie pokój z widokiem na morze - z tym ze cena jest dosyc wysoka.


Dla mnie od tzw"centrum" jest daleko.Z wózkiem w zeszłym roku szłam 45minut.
Daltego i w tym roku zdecydowałam sie na pokój z widokiem na morze.Cóż,tylko ta cena....Ale za lenistwo trzeba płacic.Poza tym podoba mi sie to,ze "przy plazy"jest około 10 domków,wiec wieczorami jest spokój i cisza.
bumbum
Odkopie nieco wÄ…tek.

Może mi ktoś powiedzieć czy faktycznie do plaży jest 600 m,no tak plus minus https://www.kabylia.oit.pl/ prawdopodobnie będę sama z dziewczynami dlatego nie uśmiecha mi się drałować w pełnym wyposażeniem plażowym pchając jeszcze wózek 21.gif ciekawi mnie też odległość do miasta,czy ktoś wogóle zna ten ośrodek,był tam czy choćby widział?
oliweczkas
Byłam w Jantarze, w Stegnie parę razy na zakupach. Miejscowość jak każda inna nadmorska. do plaży hektary-pod górkę, po piachu, z bagażem plażowym koszmar.
Nasz-Smyk
Miejscowość Stegna jest godna polecenia. Moja znajoma jeździ tam już od kilku lat i jest bardzo zadowolona. Co do cen to wiadomo im bliżej morza to ceny wyższe, bliżej centrum ceny bardziej przystępne. Ale już w odległości 1 km można znaleźć fajne i nie drogie kwatery.
Gaja
Stegna jest super. icon_smile.gif Jeździmy tam już od 5 lat. Ciągle do ośrodka wczasowego Krakus. icon_smile.gif
Polecam.
Jeśli chodzi o zakupy, to nigdy nie mieliśmy tam problemu.
Atrakcji dla dzieciaków jest sporo. Mój 7-mio latek uwielbia park linowy. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.