To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Swędzące piersi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
Swędzą mnie okrutnie icon_sad.gif(
i na lewej,która swędzi bardziej jakieś krostki drobniutkie ,wypełnione płynem zaobserwowałam,ale po posmarowaniu oliwka zeszły i juz mniej swędzą...co to jest do diaska?
i.
Dorusia swędzące krostki wypełnione płynem mogą być zakażeniem drożdżakowym.
Najlepiej by było żebyś to pokazała dermatologowi - jeśli pokażą się ponownie.
domi
Jeśli nadal swędzi to znaczy, ze sie nie pozbyłąś zakażenia. ja miałam podobnie i dostałam do posmarowania pimafucin (chyba icon_rolleyes.gif ).
Udaj sie do dermatologa.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Doruśka
Dzięki ,jutro sie zarejestruję,bo swędzą dalej icon_sad.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Doruśka
Otórz zdiagnozowano mi grzybice,teraz smarujemy ja i Kalusia Mamoki i przez cały dzień nie ma cyckania,bo Mamoki posmarowane icon_smile.gif
moonk *
Dorusia napisz proszę mi czym smarowałaś piersi i czy musiałaś odstawić Maleństwo? ile trwało leczenie? i czy dostałas też dodatkowo coś doustnie?

chyba mama podobny problem? wczoraj mnie zaczeło boleć potem swędzieć i wydawało mi się że Malutka mnie pogryzła ale dziś się temu przyjrzałam i widze że to są takie jakieś krostki, z czubkiem z których sączy się płyn? ropa? przestawiam Malutka do tej piersi ale potwornie boli...
Doruśka
Moonk,nie odstawiałam,lekarka kazała po prostu dokładnie umyś po maści ,woda + mydło .
leczenie trwało ok 1 tydzień.ale powróciło dziadostwo i teraz juz pilnowałam.żeby przeleczyć 2tygodnie,tak jak kazała lekarka
maść to :Lotriderm krem ,na receptę niestety,cena ok 20 zł za tubkę 30g.
ale ulga była juz po 1 posmarowaniu,objawy miałam jak ty,tylko,że mnie całe piersi w końcu swędziały.
moonk *
dziękuje Dorusia!
moonk *
wczoraj posmarowałam to maścią z neomecyną (antybiotyk) i było dużoooo lepiej! lekarka u której byłam potwierdziła że można - aż do całkowitego wyleczenia. dziś już prawie nie ma śladu icon_wink.gif icon_biggrin.gif i też prawie nie boli przy karmieniu icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif
moonk *
od wczoraj znów mi się to pojawiło na tej samej piersi icon_eek.gif a od dziś jest już na drugiej icon_cry.gif znowu boliiii do dermatologa najwcześniej w poniedziałek moge... buuu a dziś się dowiedziałam że to równie dobrze może być alergia na śline dziecka... icon_eek.gif o rany icon_sad.gif
Doruśka
moonk,po mojemu to jednak grzybica,móiwłam ci,ze to wraca, zatem musisz isć do innego dermatologa (nie ma rejonizacji) i prosić o maść przeciwgrzybiczną(mi też sie pojawia) i niestety trzeba smarować dłuzszy czas.
powodzenia i współczuje z Toba
śrubka
Karmiąc piersią niestety, ale trzeba też o nie odpowiednio dbać i reagować na wszelkie zmiany i problemy. Zobacz tutaj, w jaki sposób pielęgnować piersi w trakcie laktacji i na co zwracać uwagę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.