To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wypadające włosy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

peelka
Witajcie, od dłuższego czasu wypadają mi włosy, można powiedzieć, że garściami.
Podobno jest to łysienie adrogenowe, które występuje głównie u facetów. Niestety takie moje szczęście, że i ja to mam. Teraz pytanie do was, czy któraś z was miała z takim problemem do czyenia? Czy macie doświadczenia z preparatami na bazie minoxydylu takimi jak loxon?
O tkai o:
angelaaa
Nie chcę nic przesądzać, ale bardzo często wypadające włosy są objawem problemów z tarczycą. Może byłoby warto to skontrolować?
Livvka
Nic to nie daje... Trzeba suplementacje stosowac. Ogolnie szampony to tak srednio jakos... Nie dzialaja zazwyczaj
paulina.ka
Uważam, że przed podjęciem wyboru jakiegoś środka na wypadanie włosów, należy iść do lekarza. Nie ma w tym żadnej przesady, bo wypadające włosy zwykle informują o czymś niepokojącym w organizmie. Same z siebie nie wypadają. Trzeba określić czy to stres, czy tarczyca, czy hormony, czy jakaś choroba, a dopiero potem zająć się takimi objawami, jak wypadanie włosów.
Mamakasiiolka
A nie lepiej zacząć najpierw od witamin ?
Brigit
Też miałam problem z wypadającymi włosami i to garściami i okazało się, że winę ponosił brak witaminy D3. Warto wybrać sie do lekarza i poprosić o skierowanie na badanie pod tym kątem.
Mięta
CYTAT(Brigit @ Thu, 10 May 2018 - 16:12) *
Też miałam problem z wypadającymi włosami i to garściami i okazało się, że winę ponosił brak witaminy D3. Warto wybrać sie do lekarza i poprosić o skierowanie na badanie pod tym kątem.


Ja miałam podobnie jednak potem jak uzupelniłam witaminę D3 włosy przestały wypadać jednak nie w takim stopniu jaki by mnie tutaj zadowolił.

Ze swojej strony polecam mezoterapiÄ™, zabieg doradzili mi w gabinecie w którym konsultowaÅ‚am siÄ™ w tej sprawie. Mezoterapia igÅ‚owa skóry gÅ‚owy daje zauważalny efekt już po pierwszym zabiegu. To jednak nie wszystko czego należy siÄ™ spodziewać i nigdy nie powinno siÄ™ zaprzestać tylko na jednym. Dla najlepszych i możliwie trwaÅ‚ych efektów najlepiej wykonywać go w serii 4 – 8 zabiegów co dwa tygodnie, 2 – 3 zabiegi przypominajÄ…ce co 2 – 3 miesiÄ…ce, nastÄ™pnie raz na pół roku czy raz na rok celem ciÄ…gÅ‚ej stymulacji komórek wÅ‚osa.
https://klinikamagnuccy.pl/mezoterapia/
Po prostu włosy zaczęły bardziej rosnąć.
śrubka
Najpierw powinno się pogadać z lekarzem, dopiero potem szukać rozwiązania.
anna98
Cześć dziewczyny!
Moja kondycja włosów po porodzie się pogorszyła... koleżanka poleciła mi produkty sklepu https://emstudio.bialystok.pl/shop/ Po pierwszych próbach użycia widziałam znaczną poprawę. Z czystym sumieniem polecam icon_smile.gif
Brigit
Wypadanie włosów po ciąży jest zupełnie naturalnym procesem i tak naprawdę nie ta się go zahamować, bo wynika ze zmian zachodzących w organizmie kobiety. Oczywiście w takiej sytuacji warto w dalszym ciągu dbać o włosy, dlatego polecam artykuł http://wydzialurody.pl/jak-dbac-o-wlosy-ab...mocne-i-zdrowe/ . Dla wielu kobiet wypadanie włosów po porodzie jest trudnym doświadczeniem, niestety trzeba się na niego przygotować i pamiętać, że włosy te odrosną i jeśli odpowiednio się o nie zatroszczymy, to znowu będą piękne i zdrowe.
milenka20
Ja po ciązy mam problem z wypadającymi włosami... ciezko sobie poradzic. Jest jakis zloty srodek na to?
bufcia
Po ciÄ…zy podobno to calkiem naturalne, ale jak nie przejdzie,to mozna sprobowac kuracji takimi kapsulkami, mi to pomoglo
milenka20
O a co to za cudowne kapsułki,bo ciekawa jestem??
bufcia
Kochana, kuracja kerastese , na notino jest 🙂 naprawde bardzo fajnie dziala, u mnie juz po kilku tygodniach widac bylo sporą poprawę
alka25
Z takim problemem udałabym się do trychologa, żeby nie pogorszyć sytuacji
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.