To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wolny przyrost masy u synka.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

przemek217
Witam jestem tu nowy więc po pierwsze chciałbym się przywitaćicon_smile.gif. Jestem szczęśliwym ojcem wspaniałego młodego 7mio miesięcznego człowieka o imieniu Radosław (czysta radość i oczko w głowie rodziców). Ciąża żony odbyła się książkowo, zero problemów, poród niestety cesarski cięcie z powodu niewspółmierności płodu do miednicy żony. Syn urodził się zdrowy na 10, duży jak na tak drobną żonę, długość 57 waga 3870g, wszystko było i jest oki poza przyrostem masy ciałka:(. Synek od urodzenia karmiony mlekiem modyfikowanym bebilon (niestety z pokarmem u żony było krucho i Młody wolał MM). Od 4 miesięcy jeździmy po ośrodkach, pediatrach i szpitalach (Limanowa, Kraków-Prokocim) z powodu małego przyrostu masy, na dzień dzisiejszy mały waży 6.90kg, je nawet dobrze (rano kaszka 150ml wody, około 10:00 deserek mus jabłkowy z bananem, jogurcik itp słoiczek około 120ml, około 12stej zupka gerber 120ml (do każdej zupki łyżka oleju lnianego), około 14/15 znowu jakaś zupka gerber, 17 deserek znowu około 120ml, kolacja kaszka około 150ml wody, w nocy Bebilon 2 2xpo 180 wody, apetyt ma chyba oki, zmiany diety nic nowego nie wnoszą. Badania krwi, moczy, Usg jamy brzusznej oki, żaden pediatra nie widzi przyczyny słabego przyrostu masy, może ktoś z Was miał podobny problem i poradzi mi coś lub w jakimś stopniu mnie uspokoi bo po nocach nie śpię:/
Fickfack0o
W Sieci jest sporo informacji w tym obszarze tematycznym. Warto sobie w tym trochę poszperać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.