To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sinial - opinie o kremie na cellulit

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

hedidoa
Mam problem. Bardzo duży problem ze skórką pomarańczową, która nie chce się ode mnie odczepić. A staram się z nim walczyć na wiele sposobów - zmieniłam dietę, zaczęłam ćwiczyć, robię domowe peelingi. Nadal nic. Może jakaś zmiana jest, ale jest raczej drobna i bardzo mnie to smuci.
Zaczęłam szukać sensownego kremu, moje koleżanki odradzały kosmetyki z drogerii. Więc ruszyłam do inernetu i tam znalazłam Sinial. Któraś z was już korzystała z tego kremu? Macie jakieś opinie? Wszystko mi się przyda. icon_smile.gif
Arletta24
Moja koleżanka miała podobny problem i właśnie chyba korzystała z Siniala. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że uda się jej z tym coś zdziałać, ale bardzo się zaskoczyłam. icon_smile.gif
Ada - tak ją nazwijmy na potrzeby posta icon_smile.gif)) - to aktywna kobietka, zdrowo się też odżywia. Mimo wszystko cellulit u niej się pojawił i nie wyglądał zbyt fajnie. No i nic nie pomagało - jakieś maseczki, masaże i w ogóle. Może coś tam było widać przez chwilę, ale szybko progres malał i znowu nic nie dało się zrobić. No i Sinial jakby wszystko ruszył z kopyta. Był katalizatorem dla tych wszystkich sposobów i teraz jej uda są idealnie gładkie. icon_smile.gif
Aż sama się chyba skuszę i kupię, bo też przyszedł czas na mnie, żeby wygrać ze skórką pomarańczową.
hedidoa
Szczerze mówiąc Oriflame może i jest w porządku, ale tutaj chyba potrzeba czegoś mocniejszego. A Oriflame jednak jest... do prostych rzeczy. Tutaj potrzebny jest dermokosmetyk i może rzeczywiście to jest Sinial. icon_smile.gif
Bardzo mnie zachęciłaś, Arletto. icon_smile.gif Wiesz może, gdzie można dostać ten krem?
Alutka990
Uzywam tego siniala od prawie dwoch miesiecy i przyznaje, że u mnie sprawdza sie ekstra jako wsparcie dla codziennej diety na cellulit, po miesiacu mialam juz o wieeele mniejsza skorke pomaranczowa, do tego skora zrobila mi sie zauwazalnie bardziej napięta. Jestem szalenie pozytywnie zaskoczona tym kremem, zwlaszcza ze jest do kupienia tylko online.
camomile
ja miałam ten problem po ciazy i ci powiem, ze zaczelam powoli cwiczyc po połogu, zmieniłam troche diete, do tego wszedl sinial i na prawdze to dało rade - zeby zauwazyc taka roznice gołym okiem bedziesz musiała troche cierpliwosci poswiecic, bo to jakis 1-2 miesiace, ale po 2-3 tygodniach juz bedziesz czuła Ty róznice, w ujedrnieniu chociazby
ancimonne
CYTAT(hedidoa @ Mon, 22 Oct 2018 - 14:21) *
Mam problem. Bardzo duży problem ze skórką pomarańczową, która nie chce się ode mnie odczepić. A staram się z nim walczyć na wiele sposobów - zmieniłam dietę, zaczęłam ćwiczyć, robię domowe peelingi. Nadal nic. Może jakaś zmiana jest, ale jest raczej drobna i bardzo mnie to smuci.
Zaczęłam szukać sensownego kremu, moje koleżanki odradzały kosmetyki z drogerii. Więc ruszyłam do inernetu i tam znalazłam Sinial. Któraś z was już korzystała z tego kremu? Macie jakieś opinie? Wszystko mi się przyda. icon_smile.gif



miałam to samo, Sinial bardzo pomógł icon_wink.gif jak będziesz pilnowałam diety, do tego jakieś ćwiczenia + Sinial to powinno być spoko. Ja po 4 miesiącach używania - zero zarzutów icon_smile.gif
nacomie
gdzie mozna kupic ten sinial? opinie faktycznie dobre, moze i nawet bym wprobowala, ale nie chce kupic z jakiego trefnego sklepu
ljubljana
koleżanko wyżej

miałam i niestety u mnie w ogóle się nie zdało, a dałam mu dość duzo czasu na to być coś podziałało. a dodam, że ćwiczę, robie peelingi, nie jem śmiecie, a dodatkowo miałam o wiele lepsze kremy na cellulit naturalnych.
co do siniala to koleżanka miała i chwaliła sobie ten krem, a smarowała się gdy jeszcze była w ciąży. mówiła, że można nakładać też w ciąży i w trakcie karmienia, wiec super
Sophie92
Ostatnio zrobilo sie calkiem glosno o tym sinialu na grupach kosmetycznych wiec sprobowalam... no i fakt, fajny. Minusem jest na pewno dostepnosc tylko przez neta, ale o samym kosmetyku nie powiem zlego slowa. Fajnie wplywa na skore, sklad ma cudny, czego chcieć wiecej?
Kotelka
Cellulit jest uwarunkowany genetycznie, a oprócz tego karmimy go przetworzonym jedzeniem , kofeiną, siedzącym trybem życia itd.

Zasada jest taka, że jak już mamy skłonności, to zdrowa dieta z czystych nieprzetworzonych produktów, chude białko i ćwiczenia, masaże. Tylko to pomaga.

Tabletki antykoncepcyjne - dopóki je bierzecie, a powodują u was cellulit, to nic wam nie pomoże, żeby się go pozbyć. Chyba, że odstawienie i walka z tym co się "porobiło".

Niektórzy bardzo nieliczni mogą źle jeść, nie uprawiać sportu, a i tak cellulitu się u nich nie dopatrzysz (moja mama).

Moim zdaniem dopóki to nie jest mega okropny widoczny bez naciskania cellulit to nie warto się przejmować i poddawać naciskowi koncernów kosmetycznych, farmaceutycznych i mediów. Cellulit normalna sprawa, na której postanowiono się "dorobić".

Sam sinial super, krem ma dobry skład. Jednak bez odpowiednich ćwiczeń nie liczcie na to, ze da u Was cud rezultaty. https://kobieta.onet.pl/krem-na-cellulit-wy...-sinial/p90sbd1
bufcia
cellulit to zmora wielu ludzi bez wzgledu na to czy sa szczupli czy nie.. i oczywiscie bardziej siega kobiet.. dobry krem zalatwi sprawe
snickersika
bufcia jaki to jest dobry krem?
bufcia
dla mnie najlepszy jest colistar icon_biggrin.gif https://www.notino.pl/collistar/special-per...owi/p-15713958/ mialam tez tołpe ale byla srednia
snickersika
kurde jaka duza promocja icon_biggrin.gif az zal nie skorzystac icon_biggrin.gif wlasnie za to lubie notino icon_biggrin.gif promocjeeee icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.