To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jedzenie dla psa z alergiÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Saifa
Czy któraś z was ma może pieska z mocną alergią skórną gdy dostaje zwykla karmę? Mój futrzak wygryza sobie cały placek nad ogonem. Weterynarz zalecila gotowanie mu rosolu, ale tez za duzo drobiu to podobno tez niezdrowo dla psa icon_neutral.gif
Alutka990
CYTAT(Saifa @ Fri, 15 Feb 2019 - 12:06) *
Czy któraś z was ma może pieska z mocną alergią skórną gdy dostaje zwykla karmę? Mój futrzak wygryza sobie cały placek nad ogonem. Weterynarz zalecila gotowanie mu rosolu, ale tez za duzo drobiu to podobno tez niezdrowo dla psa icon_neutral.gif


Są karmy dla alergikow, najlepiej poszukac chyba czegos z ryzem i jagnięciną.
Osaka
też mamn własnie z ryżem i jagnięciną.. najelpiej zawsze kupić mniejszą saszetkę i sprawdzic po kilku dniach jak reaguje on na tę karmę. my teraz z brita chyba mamy karmę (sensitive)
unikori
ja dla swojego psa kupuje te karmy alergiczne i są w porządku. [link usunięty przez moderatora]
adek87
Co prawda mój psiak nie ma żadnej alergii, ale podobno te karmy sprawdzają się też w takich przypadkach - [link usunięty przez moderatora] Może cielęcina byłaby okej? Warto spróbować icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.