To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

naprawiacie buty?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chibiusa
Naprawiacie buty np. gdy w którymś miejscu się rozkleją? Albo same wymieniacie fleki? Czy z takmi rzeczami idziecie do szewca albo po nowe buty?
oetadam
Witam! Chibiuisa, zachÄ™cam CiÄ™ zatem do wypróbowania kleju TADAM®. To elastyczny klej, który dziÄ™ki swoim wÅ‚aÅ›ciwoÅ›ciom sÅ‚uży do napraw różnych części butów (głównie sportowych): czubków, brzegów, zapiÄ™tków, obcasów, podeszw i cholewek. ZachÄ™cam do zakupu i sprawdzenia jego mocy dziaÅ‚ania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
śrubka
Raczej nie naprawiam, nie mam do tego zdolności, a próbowałam kilka razy
Gaddik
W Sieci jest sporo porad na ten temat. Na pewno siÄ™ coÅ› znajdzie.
PiliesAnn
To jest temat dla specjalisty z tej dziedziny.
Nioru41
Bardzo wartościowe posty umieściliście tutaj. Są one mi naprawdę przydatne.
mumama
U mnie to zależy - oceniam najpierw, czy warto. ile kosztowały buty, jakie to zniszczenia... Fleki niemal zawsze, rozklejenia też często, ale nie robię tego sama, tylko oddaję do szewca.

a, tanich butów nie robię zwykle, chyba że nakleżą do moich ulubionych:)
WeraTowska
Przede wszystkim skórzane naprawiam, bo faktycznie warto - zwykłych trampek to już nie bardzo icon_wink.gif
dorotadorotka7
Zawsze kupuję buty w sieciówkach, więc nawet jeśli coś się z nimi stanie, nie jest mi szkoda ich wyrzucić. W takiej sytuacji idę po nowe icon_wink.gif
kaya87
Ja każdej zimy zanoszę moje botki do szewca, bo po używaniu ich ok. 2 miesiecy fleki mam tak zniszczone, że aż pięty bolą podczas chodzenia. Z każdymi jednymi botkami tak mam. 32.gif Nie znalazłam butów na obcasie (nawet niskim), które by się tak szybko nie niszczyły, dlatego na co dzień stawiam na buty sportowe i unikam napraw 04.gif
Sandrina
Ja tam zawsze gdy mam jakiś problem z butami to zanoszę do szewca. Niejednokrotnie okazało się, że po naprawie były wręcz lepsze/wygodniejsze niż przed "awarią", a takie zabiegi nie kosztują dużo, najczęściej kończy się na kilkunastu złotych, pod warunkiem, że zajmiemy się sprawą szybko. Odkładanie tego na czas, aż podeszwy poodpadają, nie spodoba się naszemu portfelowi icon_razz.gif
MałaMatylda
Ja zaniosłam do szewca buty zimowe, gdy mi się rozkleiły. Zależało mi na nich, bo je uwielbiam. To najwygodniejsze mje buty na zimę. Szewc skleił i eleganckie są. Chodzę w nich już dwa miesiące i jest git. icon_wink.gif
Curuchna89
To zalezy od stanu zniszczenia buta, ale jezeli np. tylko odkleila mu sie podeszwa to tak, naprawiam.
ReginaP
Czasami naprawdę warto skorzystać z gwarancji. Mam znajomych, którzy w ten sposób często dostają całkiem nowe buty za nic
Peggie
Jeśli to są jakieś moje ulubione buty, z którymi trudno mi się rozstać to tak, naprawiam. Jeśli nie i u szewca okazuje się, że naprawa mi się nie opłaca, to mam to w nosie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.