To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dopłaty do odszkodowań

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mummyyummy
Drogie mamy, czy któraś z Was korzystała z usług firmy Evicta? Oni zajmują się dopłatami do odszkodowań, chciałabym poznać opinie. Mam na koncie stłuczkę i według mnie odszkodowanie należało mi się o wiele większe, niż to, które dostałam. Proszę o opinie i radę. Któraś z Was korzystała kiedykolwiek z takiej..hmm... usługi jak dopłata? icon_confused.gif
TakeCare
cześć świadczymy takie właśnie usługi odkupu i dopłat do odszkodowań więcej
jwgroup
Gdybyś szukała alternatywy to zapraszamy do JW GROUP. Najpierw warto zapoznać się z naszym kompendium na temat dopłat do odszkodowań - https://odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan/ zawarliśmy tam wszelkie niezbędne informacje. Po przeczytaniu na pewno nie będzie się Pani długo zastanawiała tylko skorzysta z dopłaty. To bardzo fajna propozycja uzyskania wyższego odszkodowania.
śrubka
Jak dla mnie te propozycje sÄ… mocno niepewne i jakieÅ› takie naciÄ…gane.
Marko0
Niestety nie korzystałem z usług tej firmy, o której piszesz, ale z dopłat do odszkodowania korzystałem i to nie jeden raz. Zawsze jeżeli mam szkodę i uważam , że propozycja odszkodowania od ubezpieczyciela jest zaniżona zgłaszam się do firmy odszkodowawczej TB Ekspert. Jest to firma, która zajmuje się dopłatami odkupem i skupem odszkodowań - https://tbekspert.pl/odkup-odszkodowan/ . Zawsze jestem zadowolony z ich oferty. Pieniądze dostaję 2 dni po podpisaniu umowy i mogę naprawić samochód, a po za tym zaoszczędzam czas, nerwy i zdrowie, które bym stracił nie wykłócaniu się z ubezpieczycielem.
Marko0
Jeżeli zależy Ci na szybkim rozwiązaniu sprawy nie zwlekaj tylko skontaktuj się z TB Ekspert.
TakeCare
CYTAT(śrubka @ Fri, 24 Jan 2020 - 08:20) *
Jak dla mnie te propozycje sÄ… mocno niepewne i jakieÅ› takie naciÄ…gane.


naciÄ…gne? dlaczego? umawiasz siÄ™ z firmÄ… na kwotÄ™ i jÄ… otrzymujesz...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.