To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rodzić samej czy w towarzystwie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

majka_k
Jak myślicie czy warto zabierać na porodówkę męża i czy będzie on osobą przydatną w czasie porodu ?
barbara.g
Według mnie powinnaś mieć towarzystwo w czasie porodu, oczywiście będzie to tylko wsparcie psychiczne, ale jest ono również bardzo potrzebne. Przy pierwszym porodzie towarzyszył mi mąż i było to bardzo dobre posunięcie z naszej strony. Mąż spisał się b. dobrze to on ogarniał całość porodu icon_wink.gif, mi pozostała tylko sprawa fizyczna icon_wink.gif.
dorka.9
Na początku myślałam, że poród najlepiej przechodzić samemu, ale z biegiem czasu i ciąży chcę z kimś dzielić to szczęście i cud . Na towarzystwo w czasie porodu zwróciła mi uwagę położna, później potwierdzenie znalazłam również w internetowych szkołach rodzenia (fajna jest prenalen i rodzice). Mąż na początku miał wątpliwości, ale szybko mu minęły. Wspólnie chcemy przywitać maleństwo.
miska.kwit
Według mnie towarzystwo w czasie porodu jest potrzebne, jest z kim pochodzić, porozmawiać czy też jest ktoś kto pomasuje plecy lub potrzyma za rękę. Musisz z mężem porozmawiać czy jest w stanie przejść przez poród razem z tobą, czy chce w ogóle uczestniczyć w tym cudzie narodzin, czy będziesz mogła na nim polegać ? Rozmowa powinna pomóc w podjęciu decyzji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.