To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co na upały

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zofialipska
Jak radzicie sobie w upały? Wybieracie wentylatory biurkowe, podłogowe, kolumnowe, czy może droższe rozwiązania, jak klimatory i klimatyzatory przenośne?
godness
Ja ostatnio kupiłam wentylator biurkowy. Sprawdza się znakomicie, zwłaszcza teraz gdy jest tak gorąco...
Rimoraris100
Ja mam taki metalowy cyrkulator powietrza stojący na ziemi. Bardzo polecam, czuję przewiew w całym salonie. Czasem też popsikam sobie buzię i szyję wodą (taką kosmetyczną) w sprayu.
magdapalslonce
a co sądzicie o zamontowaniu klimatyzacji w mieszkaniu/domu? Bardzo to rozważam, przy obecnej zmianie klimatu to inwestycja na lata. Macie jakieś doświadczenie? Kiedy najlepiej to robić? Czy np poczekać do jesieni bo ceny spadną? Czy nie ma znaczenia?
Mannama
u nas w domu klimatyzacja ciekła... ogolnie słaby interes jeżeli nie ma się tego dobrze zaplanowanego z instalacją.
nenufarka
A bym chciała mieć klimatyzację ale co chwile ją napełniać, odgrzybiać i wszystko inne by mnie do szału doprowadzało.
kylie89
a ja polecam ciepłą herbatę miętową icon_smile.gif
dorotadorotka7
Mamy zwykły wentylator, ale żałuję, że nie zrobiliśmy klimatyzacji. No cóż, może kiedyś...
close.to.you
a klimatyzacja przypadkiem nie wpływa negatywnie jakoś na zdrowie o.O?
Baasia
Na upały najlepiej sprawdzi się montaż klimatyzacji icon_wink.gif W naszym przypadku była to doskonała decyzja - polecam!
alka25
CYTAT(close.to.you @ pon, 02 wrz 2019 - 12:19) *
a klimatyzacja przypadkiem nie wpływa negatywnie jakoś na zdrowie o.O?

Jak jest regularnie czyszczona to wszystko będzie ok
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.