To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Vialise Body Wrapping - co sÄ…dzicie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ljubljana
Moje drogie mamy, zwracam się do was z prośba i pytaniem. Jest dużo wątków o cellulicie i w sumie ćwiczę, dbam o dietę, masuję, peelinguję skórę, bańki też co jakieś kilka dni stawiam, ale to dzidostwo nie chce zejść mi z nóg (biodra, uda) i brzucha. Czytałam o maskach z kawy z olejem kokosowym i cynamonem i robiłam tak jak pisałyście, ze trzeba siedzieć pod folią przez jakiś czas, ale jednak wolałabym coś mocniejszego jeżeli chodzi własnie o ten Body Wrapping i znalazłam też dziewczyny które polecały ten od vialise. mam kilka pytań co do działania tego balsamu. Po pierwsze czy on w ogóle działa icon_wink.gif Po drugie po jakim czasie widać efekty. Po trzecie czy warto i czy można nakładać go gdy się karmi. Będe wdzięczna za każdą odpowiedź i na pewno będę śledziała co piszecie bo nurtuje mnie to od kilku dni i jestem bardzo ciekawa czy warto icon_smile.gif Pozdrawiam mamusie!
ljubljana
.
kylie89
nie myślałam że ktoś w ogóle zna ten krem icon_surprised.gif powiem, że jestem w szoku bo sama go się długo naszukałam. co do twoich pytań to u mnie dobrze się sprawuje, ale wiadomo samo się nic nie zrobi, więc trzeba dalej ćwiczyć i o siebie dbać. takie pierwsze rezultaty były widoczne około po ok. 1-2.. nie powiem ci dokładnie, bo nie wiem. co do trzeciego to ci nie powiem bo ja już nie karmię, więc to już inna osoba by musiała się wypowiedzieć.
ljubljana
A orientuje się Pani może w składnikach, które są w kremie na ten cellulit? Jakoś nie bardzo wiem co za co odpowiada, a zapomniałam dodać, że mam dość mocny problem z jakimiś sztucznymi rzeczami w składzie, bo zaraz mam skórę podrażnioną. Widzę, że Pani jest obecna teraz więc jeżeli mogłaby mi Pani pomóc to byłabym wdzięczna icon_smile.gif
kylie89
z tego co wiem to on nie ma żadnych takich rzeczy w składzie. nie mam go teraz przy sobie więc ciężko mi powiedzieć co dokładnie jest w środku ale z tego co kojarzę to nie było nic takiego co by mnie jakoś odstraszyło.
Mannama
Tak po wkrótce z tego co jest w samym kosmetyk są jakieś ekstrakty z imbiru, papryki, cynamonu, żeń-szenia,.ruszczyka, kasztanowca, olej sezamowy, kofeina i algi. ogólnie może i powinno to grzać skórę żeby działało i pobudzało krążenie. Tak z łaciny na nasze przerzuciłam żeby było prościej. Ogólnie ma to uszczelniać naczynka, ujędrniać, pobudzić krążenie, usuwa lipidy, usuwa też wodę, czyli wszystko co męczy ciało przy cellulicie icon_wink.gif Mam nadzieję że to pomocne. Od siebie dodam że sam body wrapping z tej firmy lubię i ogólnie fajne efekty są o ile się robi to regularnie i do tego dba w inne sposoby niż samo czekanie ma magiczne efekty nic nie robiąc niż chodząc w folii icon_wink.gif
ljubljana
a to w sumie bardzo ciekawe! bo w sumie z tego co widać to są jakieś ekstrakty jakieś inne chyba naturalne rzeczy. co do samego tego kremu to jak wygląda sytuacja z nakładaniem tego vialise? w sumie słyszałam że takie wrappingi często dość pieką.. jak jest z tym akurat?
Mannama
nie piecze.... miałam kremy ktore pieką i vialise nie jest jednym z nich icon_razz.gif ja bym powiedziała, ze on grzeje, ale na tym opiera się body wrapping. jeżeli chodzi o nakładanie to ja pierw sobie oczyszczam skórę gdzie jest cellulit po czym nakładam sobie ten krem, owijam się folią tą przezroczystą i robie np. obiad albo frasuje icon_smile.gif po godzince zmywam i jest ok icon_razz.gif
nenufarka
w sumie bardzo ciekawe bo kiedyś moja koleżanka mówiła mi o tym body wrappingu. chyba bym musiała coś o tym poczytać
ljubljana
Dobra, znalazłam sie na stronie tego body wrappingu i doczytałam się tego że w trakcie ciąży i karmienia nie powinno się smarować tym czyli i tak musze jeszcze trochę poczekać. :< W sumie to dalej będę sprawdzała odpowiedzi jak wam się sprawdzają te kremy ;p
kylie89
oooooooo a to szkoda w sumie że tak wyszło ale jeżeli chodzi. w sumie zawsze się zastanawiałam po co algi w tych kremach na cellulit. dziwne w sumie że jakieś chwasty z wody mają jakoś pomagać. nie znam się w sumie ale może działają. w każdym raze u mnie body wrapping z nimi działa ale nie wiem co one dokładnie robią icon_razz.gif
close.to.you
Dziewczyny, w sumie mnie zaciekawiłyście tym body wrappingiem. Gdzie to można w sumie kupić?
close.to.you
.
Mannama
na razie tylko przez internet z tego co sie orientuję można kupić vialise. mają na pewno swoją strone gdzie można zamówić ale na allegro też się da radę icon_smile.gif
Lulka_Mich
Ostatnio zamawiałam w sumie i jest promocja także lepiej się spieszyć dopóki jest icon_razz.gif Nie sądziłam że tak dużo osób zna vialise body wrapping icon_surprised.gif
kylie89
Ano jest nas dość sporo. Tez się tego jakoś nie spodziewałam a przeżywam jednak mały szok icon_razz.gif
kashotto
Mam i bardzo sobie chwale.W ogóle to jest polski produkt, wiecie? icon_smile.gif
Mannama
A to w sumie nawet nie wiedziałam icon_biggrin.gif Dobrze wiedzieć w sumie że to tak jakby pomagać polskiej gospodarce icon_biggrin.gif Wiem, ze to głupio brzmi, ale zazwyczaj wybiera sie jakieś firmy z nie wiadomo z skąd, a mamy dobrze rzeczy made in Poland icon_biggrin.gif
ljubljana
Chyba mnie przekonałyście... Poczekam do 1-go i zamówię. Zobaczymy co i jak icon_wink.gif
ljubljana
Dobra jestem trochę czasu juz na tym kosmetyku i w sumie zauważyłam że dość fajnie grzeje. Bałam się, że będzie piekł czy coś w tym stylu, ale on po prostu grzeje. Po zdjęciu folijki zostawiam produkt na skórze i też jest wszystko ok. Co do koloru to nie jest on jakiś zachęcający mocno, ale nie kolor sie liczy ;D A działanie.. fajnie, bo pierwsze co się widzi to to że po tym vialise body wrapping jest o wiele mniej wody.. Nie wiem jak to wyjaśnić, ale takie coś czuję. Poza tym jak na ten czas nakładania 2 razy w tyg. przez ponad miesiąc (?) to jest fajnie skóra napięta, więc chyba wszystko się zgadza icon_biggrin.gif
Mięta
2 łyżki kawy prawdziwej łyżka soli grubej 2 łyżki płatek owsianych dodać wodę żeby była gęsta papka i tym się masować rano i wieczorem 10 minut potem wklepac balsam wyszczuplający przez miesiąc efekt super

Jeśli miałabym tutaj polecic balsam antycellulitowy, to polecam zerknąć sobie na Selvert:
https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegna...-ciala-161.html

Åšwietne i szybkie rezultaty icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.