To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co dostajecie w prezencie na świeta od firmy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mięta
Prowadzę niewielką firmę i w tym roku chciałabym zaplanować jakieś prezenty dla pracowników.

Co byście polecili? Co dostajecie i z czego jesteście najbardziej zadowoleni?
Kotelka
Moja mama obecnie dostaje paczki z pracy. Nie podobaja mi się zbytnio bo w takiej paczce jest jakaś tania oliwa, tanie kakao oraz masa słodyczy w stylu kinder bueno czy prince polo. Zwykle zjada się to, ale nie jest to nic specjalnego. Moim zdaniem lepiej jakby w paczce znajdowalo sie coś czego na co dzien sie nie kupi
dobrej klasy kawa
porządne słodycze
pasztety z jelenia

Czy inne drobiazgi które mozna wyciagnać na stole świąteczym Takie zestawy ma na przyklad Nobilia.
śrubka
Różnie, właściwie co roku szef wpada na zupełnie inny pomysł.
Kotelka
CYTAT(Kotelka @ Sat, 19 Oct 2019 - 13:14) *
Moja mama obecnie dostaje paczki z pracy. Nie podobaja mi się zbytnio bo w takiej paczce jest jakaś tania oliwa, tanie kakao oraz masa słodyczy w stylu kinder bueno czy prince polo. Zwykle zjada się to, ale nie jest to nic specjalnego. Moim zdaniem lepiej jakby w paczce znajdowalo sie coś czego na co dzien sie nie kupi
dobrej klasy kawa
porządne słodycze
pasztety z jelenia

Czy inne drobiazgi które mozna wyciagnać na stole świąteczym Takie zestawy ma na przyklad Nobilia. https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-swiateczne/

godness
U mnie w firmie zawsze dostaję kosz ze słodyczami na święta... trzeba przyznać,że są to słodycze z wyższej półki... jestem zadowolona z takiego upominku...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.