To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wakacje z maluszkiem i psem 2020

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

celinawroblewska
Witam wszystkich czy polecacie jakieś sprawdzone miejscówki na wakacyjny wypoczynek nad naszym pięknym morzem, mi polecono domki w Rowach miejscowość cała psiolubna super plaża dedykowana dla ludzi wypoczywających z pupilami lecz 4 raz z rzędu do tej samej miejscówki to chyba za dużo, no mi może by nie przeszkadzało lecz mąż się uparł i chce spróbować czegoś innego. W każdym bądź razie bardzo polecam Domki Rowy na Różanej 8. WWW.domki-rowy.pl będę wdzięczna za sprawdzone miejsca. Buziaki
Misiek2000
Fajne miejscówki na wakacje z rodziną nad morzem można znaleźć na domki letniskowe. Zawsze bierzemy domek piętrowy, który zapewnia dużo miejsca a dzieci często bawią się na placu z innymi dziećmi. One są zadowolone a my tym bardziej bo mamy więcej czasu na wypoczynek
Krysia556
Hej, ja co roku jeżdżę w ciekawe miejsca z rodzinką. Zawsze udaję mi się znaleźć nocleg gdzie z pieskiem bez problemu wpuszczają. Ja zawsze szukam tutaj: https://www.e-wczasy.pl/noclegi/nad-morzem mają dużą bazę ofert z ciekawymi noclegami nad morzem. Sprawdź bo naprawdę warto icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.