To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakiego ginekologa możecie polecić w Krakowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

miki789
Jakiego ginekologa możecie polecić w Krakowie dla nastolatki na pierwszą wizytę? Proszę o jakieś podpowiedzi.
elacara
Jeśli chodzi o wizytę córki to na pewno mogę polecić gabinet https://www.knapik-rybka.org.pl/. Sama z córka chodzę do Pani Moniki i faktyczni jest to taka osoba, która ma świetne podejście do młodych pacjentek, dla których wizyta u ginekologa to duży stres więc takie odpowiednie podejście na pewno będzie bardzo ważne i w tym gabinecie na pewno można liczyć na to, że dziewczynka nabierze więcej pewności przed takimi wizytami.
ksentona
Zawsze dobrze popytać po znajomych, taki z polecenia jest najlepszy. Sama jak szukałam dobrego lekarza to dopiero przy trzecim podejściu znalazłam takiego ,który potrafił mi odpowiednio dobrze dobrać antykoncepcję. Teraz stosuje belarę i nie miewam żadnych skutków ubocznych, nie mam spadku libido, nie boli mnie głowa.A wcześniej to różnie bywało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.