To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

poszukuje endokrynologa dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aneta2
mozecie kogos polecic???
zrobilam Agniesi badanie hormonu tarczycy
wyszlo TSH 6,66 ulU/ml (wiem ze ponad norme bo N: 0,34-5,60)
co oznacza niedoczynnosc tarczycy chyba, nie wiem na ile jest to powazne ale
mysle ze lepiej skonsultowac ze specjalista niz pediatra - stad moja prosba

dziekuje i pozdrawiam cieplutko
aneta2
moze sie komus przyda wiec napisze
wyboru duzego nie ma bo jest tylko 2 endokrynologow dla dzieci w przychodni na Artwinskiego
My chodzimy do dr Jalowiec /druga opcja dr Szalecki/
aneta2
CYTAT(aneta2)
moze sie komus przyda wiec napisze  
wyboru duzego nie ma bo jest tylko 2 endokrynologow dla dzieci w przychodni na Artwinskiego  
My chodzimy do dr Jalowiec /druga opcja dr Szalecki/


odradzam zdecydowanie dr Jalowiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonimowy
Mam takie niedyskretne pytanie-jeśli możesz to proszę, odpowiedz:
dlaczego zaczęłaś diagozować córeczkę w kierunku chorób tarczycy?
Ja szukam laryngologa dla dziecka ( 3 latka)-ma chrypkę-prawdopodobnie alergiczną, bo ma wypryski na skórze albo z nadużywania głosu, bo mówi noin stop, chciałabym to wyjaśnić.
Z góry dziękuję.
Dominika
aneta2
CYTAT(Anonymous)
dlaczego zaczęłaś diagozować córeczkę w kierunku chorób tarczycy?


zupelnie przypadkiem wyszlo ze ma podwyzszony cholesterol /co moze swiadczyc o niedoczynnosci tarczycy/
zobacz caly watek - tutaj napisalam dokladnie
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=12...2932&highlight=
gwiazdeczka77
Poszukuję dobrego endokrynologa dziecięcego w Świętokrzyskim który przyjmuje na NFZ i ma dobre podejście do dzieci. Czytałam opinie o Pani lek. med. Jolancie Nawrotek z Kielc ale być może jeszcze któraś z was była z dzieckiem u tej Pani na wizycie i podzieli się opinią. Z góry dzięki icon_wink.gif
oliweczkas
CYTAT(aneta2 @ Fri, 14 Jan 2005 - 19:57) *
<span style='color:red'>odradzam zdecydowanie dr Jalowiec</span>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My też chodzimy do dr Jałowiec. Uważam, że to świetny lekarz, zresztą została w tym roku lekarzem roku-zajęła drugie albo trzecie miejsce.
aneta2
CYTAT(gwiazdeczka77 @ Mon, 04 Mar 2013 - 19:38) *
Poszukuję dobrego endokrynologa dziecięcego w Świętokrzyskim który przyjmuje na NFZ i ma dobre podejście do dzieci. Czytałam opinie o Pani lek. med. Jolancie Nawrotek z Kielc ale być może jeszcze któraś z was była z dzieckiem u tej Pani na wizycie i podzieli się opinią. Z góry dzięki icon_wink.gif


niestety nie polecÄ™ nikogo z NFZ, ja od kilku lat chodzÄ™ prywatnie do dr Szaleckiego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.