To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PILNE ! - pomożecie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Siunia
Dziewczyny,
powiedzcie, gdzie w BS można kupić ciuchy ciążowe? wink.gif
Proszę o szybka odpowiedź.
Podajcie nazwy sklepów i adresy.
Będę baaaaaaardzo wdzięczna
Pozdrawiam
- Siunia
Siunia
Dziewczyny,
nie róbcie sobie żartów icon_wink.gif
Nikt nic nie wie?
Wszystkie fatałaszki szyłyście sobie same? wink.gif
Żadna z Was nie kupiła w żadnym sklepie nic ciążowego? icon_rolleyes.gif

- Siunia
Agusek
Siunia icon_sad.gif tu nikt nie zaglÄ…da icon_sad.gif((
Zobacz kiedy ja napisałam swój post, i żadnej pomocy.
Pomogli mi faceci na regionalnym gazetowym niestety icon_sad.gif albo na szczęście icon_smile.gif
Adusiowa Mama
Siunia
Ja niestety nie mogę ci pomóc , ponieważ nic ciążowego sobie nie kupowalam. icon_smile.gif Wszystkie moje ubranka przedciążowe były dobre na mnie do 8 miesiaca. A potem mama mnie obdarowała spodniami icon_biggrin.gif .

Wiem , że jest gdzieś na ul. Legionowej sklep dla przyszłych mam ( w rzemieślniku Panorama, na przeciw salonu Ery ).

powodzenia w szukaniu ubranek icon_biggrin.gif
kasiarybka
Najpierw do Aguska icon_smile.gif

Kochany Agusku ja zaglądam,. ale niestety nie znałam odpowiedzi na Twój post, więc się nie dopisałam, przepraszam, może faktycznie powinnam napisać, że po prostu nie wiem, przynajmniej wiedziałabyć, że ktoś przeczytał Twoje słowa.

Poprawię się następnym razem...obiecuję icon_smile.gif)


Siuńka słuchaj, szczerze Ci odpisuje, że nic sobie nie kupiłam w sklepie z odzieżą ciążową, więc nie mam pojęcia gdzie takowe w Białym się znajdują, ale poszperałam trochę w necie i znalazłam coś takiego :

https://www.sawana.adn.pl/

Mam nadzieje, że chociaż troszkę Ci pomogłam icon_smile.gif

Wiesz co, jeśli ta informacja nie jest Ci potrzebna "na już" to jeszcze popytam wśród koleżanek icon_smile.gif
Może One będą wiedziały więcej icon_smile.gif

Poydrawiam KR.
kasiarybka
Mamo Aduni icon_smile.gif

To ten sam sklep icon_smile.gificon_smile.gif
Adusiowa Mama
czyżby w Białymstoku był tylko jeden sklep dla przyszłych mam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
kasiarybka
Hahahahaha


własnie chciałam napisać to samo icon_smile.gif

Szperam ciągle w necie i nic a nic w tym naszym Białymstoku dla ciężarówek .
Siunia
Wychodzi mi na to, że "ciężkie" macie życie w tym Białymstoku icon_wink.gif icon_lol.gif
Dzieki za odpowiedź.
Jakby co, to jeszcze dwa - 3 dni będzie ten post aktualny.
Popytajkcie innych koleżanek, może ktoś cos wie.
Dzieki
- Siunia
Siunia
CYTAT(Agusek)
Siunia icon_sad.gif tu nikt nie zaglÄ…da icon_sad.gif((
Zobacz kiedy ja napisaÅ‚am swój post, i żadnej pomocy.  
Pomogli mi faceci na regionalnym gazetowym niestety icon_sad.gif albo na szczęście icon_smile.gif


Agusek, no właśnie widzę wink.gif
Cleo tez napisała post i nikt nawet nie zaproponował spotkania icon_eek.gif
Ja bym Jej nie odpuściła pobytu w Gdańsku, a na podlaskim cisza....
Nie lubicie gości? icon_eek.gif wink.gif

- Siunia
Siunia
CYTAT(mama Aduni)
Siunia  
Ja niestety nie mogÄ™ ci pomóc , ponieważ nic ciążowego sobie nie kupowalam. icon_smile.gif  Wszystkie moje ubranka przedciążowe byÅ‚y dobre na mnie do 8 miesiaca. A potem mama mnie obdarowaÅ‚a spodniami icon_biggrin.gif .

Wiem , że jest gdzieś na ul. Legionowej sklep dla przyszłych mam ( w rzemieślniku Panorama, na przeciw salonu Ery ).

powodzenia w szukaniu ubranek icon_biggrin.gif


Boszzzzzzzzz....... jak to możliwe icon_eek.gif
Ja już w 4 m-cu ciąży nie bardzom mieściłam sie w swoje szmatki icon_lol.gif
A Ty piszesz, że do 8 - mego? icon_eek.gif

Dzieki za namiary na ten sklep. Napewno zostanie sprawdzony.
- Siunia
Siunia
CYTAT(kasiarybka)
Najpierw do Aguska icon_smile.gif

Kochany Agusku ja zaglądam,. ale niestety nie znałam odpowiedzi na Twój post, więc się nie dopisałam, przepraszam, może faktycznie powinnam napisać, że po prostu nie wiem, przynajmniej wiedziałabyć, że ktoś przeczytał Twoje słowa.

Poprawię się następnym razem...obiecuję icon_smile.gif)


Siuńka słuchaj, szczerze Ci odpisuje, że nic sobie nie kupiłam w sklepie z odzieżą ciążową, więc nie mam pojęcia gdzie takowe w Białym się znajdują, ale poszperałam trochę w necie i znalazłam coś takiego :

https://www.sawana.adn.pl/

Mam nadzieje, że chociaż troszkę Ci pomogłam icon_smile.gif

Wiesz co, jeśli ta informacja nie jest Ci potrzebna "na już" to jeszcze popytam wśród koleżanek icon_smile.gif
Może One będą wiedziały więcej icon_smile.gif

Poydrawiam KR.


Kasiu Rybko, tez dziękuję za namiary.
Ale jakby co, pamiętajcie, że każde info na wagę złota wink.gif

- Siunia
Adusiowa Mama
Siunia icon_smile.gif
Przez całą ciążę wszyscy znajomi dopytywali czy ja na pewno jestem w ciąży czy tylko ją sobie wymyśliłam:)

Do 7-8 miesiąca nie było w ogóle nic po mnie widać , abym za chwilę miała się rozdwoić. Pewnie dlatego cały czas chodziłam w swoich ubrankach.

Pozdrawiam
agutek
icon_biggrin.gif
Siunia Droga Kochana - ja z mieściny do macierzy zawitałam żeby coś na brzuszek kupić. Ile ja sklepów zwiedziłam icon_evil.gif. Zwiedziłam i znalazłam icon_biggrin.gif

Na ulicu Legionowej jest bardzo długi dom handlowy i właśnie w nim (pierwsza "klatka" od lewej, po schodach na samą górę od schodów na prawo drugi lokal icon_rolleyes.gif ) znalazłam przybytek z całą masą ciuchów ciążowych - od eleganckich biurowych kreacji po ogrodniczki które nabyłam i służyły mi przez całą ciążę.

Teraz kwintesencja - to było 2,5 roku temu i nie wiem czy właściciel nie zwinął interesu. Jeżeli zwinął ... to polecam rynek na ul. Kawaleryjskiej. Z Legionowej jednym autobusem dojedziesz icon_confused.gif

pozdrawiam gorąco i życzę miłego pobytu. Park Branickich nie zawiedzie na pewno (chyba że zechce ci się siusiu icon_cool.gif ).

agutek
Agusek
Oooo jaki ruch się zrobił wink.gif

Kasiurybko - koniec końców mam umówioną wizytę u dr. Południewskiego w Białymstoku icon_lol.gif na 11 sierpnia wink.gif

Pozdrawiam
Agus
kasiarybka
CYTAT(Siunia)
Agusek, no wÅ‚aÅ›nie widzÄ™  :wink:  
Cleo tez napisaÅ‚a post i nikt nawet nie zaproponowaÅ‚ spotkania  :shock:  
Ja bym Jej nie odpuściła pobytu w Gdańsku, a na podlaskim cisza....
Nie lubicie goÅ›ci?  :shock:  :wink:  

- Siunia


Siuńku Cleo spotkała się ze mną icon_smile.gif

Białystok bardzo lubi gości, a szczególnie KasiaRybka icon_smile.gif
Umówiłyśmy się "inną drogą" icon_wink.gif

I było przecudnie (wiem, ze n ie zaczyna się zdania od I icon_wink.gif )
Siunia
CYTAT(kasiarybka)
CYTAT(Siunia)
Agusek, no wÅ‚aÅ›nie widzÄ™  :wink:  
Cleo tez napisaÅ‚a post i nikt nawet nie zaproponowaÅ‚ spotkania  :shock:  
Ja bym Jej nie odpuściła pobytu w Gdańsku, a na podlaskim cisza....
Nie lubicie goÅ›ci?  :shock:  :wink:  

- Siunia


Siuńku Cleo spotkała się ze mną icon_smile.gif

Białystok bardzo lubi gości, a szczególnie KasiaRybka icon_smile.gif
Umówiłyśmy się "inną drogą" icon_wink.gif

I było przecudnie (wiem, ze n ie zaczyna się zdania od I icon_wink.gif )


Miło, że to napisałaś.
Bo brak odpowiedzi raczej mało pozytywnie nastraja. Serio, serio... icon_wink.gif

- Siunia
Siunia
CYTAT(agutek)
icon_biggrin.gif  
Siunia Droga Kochana - ja z mieÅ›ciny do macierzy zawitaÅ‚am żeby coÅ› na brzuszek kupić. Ile ja sklepów zwiedziÅ‚am icon_evil.gif. ZwiedziÅ‚am i znalazÅ‚am  :D  

Na ulicu Legionowej jest bardzo dÅ‚ugi dom handlowy  i wÅ‚aÅ›nie w nim (pierwsza "klatka" od lewej, po schodach na samÄ… górÄ™ od schodów na prawo drugi lokal icon_rolleyes.gif ) znalazÅ‚am przybytek z caÅ‚Ä… masÄ… ciuchów ciążowych - od eleganckich biurowych kreacji po ogrodniczki które nabyÅ‚am i sÅ‚użyÅ‚y mi przez caÅ‚Ä… ciążę.

Teraz kwintesencja - to byÅ‚o 2,5 roku temu i nie wiem czy wÅ‚aÅ›ciciel nie zwinÄ…Å‚ interesu. Jeżeli zwinÄ…Å‚ ... to polecam rynek na ul. Kawaleryjskiej. Z Legionowej jednym autobusem dojedziesz icon_confused.gif  

pozdrawiam gorÄ…co i życzÄ™ miÅ‚ego pobytu. Park Branickich nie zawiedzie na pewno (chyba że zechce ci siÄ™ siusiu  8) ).

agutek


Agutek, wielkie dzieki .
Ty z podlaskiego regionu? icon_eek.gif
Ja myślałam, że inna część Polski. Widocznie cos mi sie pomyliło icon_wink.gif
Fajnie, że znowu pojawiłaś sie na forum icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
- Siunia
agutek
icon_biggrin.gif Jestem rodowitą białostoczanką icon_biggrin.gif Teraz przyszło mi być kurpiowskim "ptokiem" - tj. przybyszem który osiadł na stałe.

Dziękuję icon_biggrin.gif za powitanie.

agutek
Siunia
CYTAT(agutek)
icon_biggrin.gif  
Siunia Droga Kochana - ja z mieÅ›ciny do macierzy zawitaÅ‚am żeby coÅ› na brzuszek kupić. Ile ja sklepów zwiedziÅ‚am icon_evil.gif. ZwiedziÅ‚am i znalazÅ‚am  :D  

Na ulicu Legionowej jest bardzo dÅ‚ugi dom handlowy  i wÅ‚aÅ›nie w nim (pierwsza "klatka" od lewej, po schodach na samÄ… górÄ™ od schodów na prawo drugi lokal icon_rolleyes.gif ) znalazÅ‚am przybytek z caÅ‚Ä… masÄ… ciuchów ciążowych - od eleganckich biurowych kreacji po ogrodniczki które nabyÅ‚am i sÅ‚użyÅ‚y mi przez caÅ‚Ä… ciążę.

Teraz kwintesencja - to byÅ‚o 2,5 roku temu i nie wiem czy wÅ‚aÅ›ciciel nie zwinÄ…Å‚ interesu. Jeżeli zwinÄ…Å‚ ... to polecam rynek na ul. Kawaleryjskiej. Z Legionowej jednym autobusem dojedziesz icon_confused.gif  

pozdrawiam gorÄ…co i życzÄ™ miÅ‚ego pobytu. Park Branickich nie zawiedzie na pewno (chyba że zechce ci siÄ™ siusiu  8) ).

agutek


Agutek, dobre, dobre icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
To przeciez ten sam sklep o którym wczesniej pisała Agusek i Kasia Rybka icon_lol.gif
Ul. Legionowa, dom handlowy.... icon_lol.gif

- Siunia
kjara
Ciuchy dla mamy w ciąży możesz kupić w Markecie ABC , w rzemieślniku obok marketu, na ul. Lipowej w budynku restauracji Sfinksa (wejście z boku,schodkami w dół) .Pozdrawiam. icon_wink.gif
Magenta
Po pierwsze - Siunia, jesteÅ› niezastÄ…piona icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Rowiewam tajemnicę - to ja poszukiwałam sklepu z ciążowymi ciuchami w BS icon_biggrin.gif . Zawiało mnie tam w drodze powrotnej Kątów Rybackich.

Sklep w Panoramie sprawdzony - jest nadal i ma niesamowity wybór! jestem bogatsza o piękną bluzkę w sam raz na niedzielne chrzciny.

Dziewczyny - serdecznie dziękuję!

Magenta
agutek
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Taka to ja białostoczanka.. . Sawana ... ale kierunki trasy naznaczyłam bezbłędnie icon_biggrin.gif Wiesz od której strony podejść - co masz kobieto po etażach latać icon_cool.gif

Powiedz, powiedz że dobre i to icon_confused.gif

pozdrawiam

agutek
anonimowy
Szkoda że dopiero teraz przeczytalam to pytanie o ciuszki ciażowe....... w lipcu, jak topisalyscie ja wlasnie bylam tylko co kilka dni po porodzie i nie siedzialm na forum icon_wink.gif
A sklep jest jeszcze na Legionowej w markecie ABC oraz na Lipowej , zdaje sie przy restauracji Sphinx (chyba tak sie to pisze)
Może ta informacja innym bedzie przydatna
icon_smile.gif
Agnieszka*
to bylam ja, Agnieszka....ale widze że o ABC juz bylo icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.