To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mazury - okolice Olsztyna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joakar
Chciałam wam opiać miejsce w którym spędziłam ostatni wekend. Miejscowośc nazywała się PURDA niedaleko Olsztyna. W lesie za wsią znajduje się "pensjonat" (nie wiem jak to nazwać icon_eek.gif ) o nazwie kamyki. Przeurocze miejsce. Zainteresowanych odsyłam na stronę www.kamyki.com.pl (nie umiem wkleić linku buuuu icon_sad.gif ) zapewniam że zdjęcia tam przedstawione są odzwierciedleniem rzeczywistości, jest bardzo przyjemnie, ośrodek jest nowy powstał 3 lata temu, gospodarze bardzo sympatyczni obsługa wspaniała, kuchnia świetna no i do tego atrakcje murowane. Właściciel pomaga zorganizować przejazd wozem konnym, spływ kajakowy itp. skorzystałam z atrakcji jaką był spływ kajakowy i musze wam powiedzieć, że przeżycia naprawdę ciekawe tylko teraz muszę zaleczyć odciski od wioseł... icon_mrgreen.gif
snupek
Interesujaca propozycja ale nie na moja kieszen......
joakar
Jeśli chodzi o finanse to firma stawiała nam wyjazd, a mnie osobiście pewnie nie byłoby stać icon_sad.gif niestety
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.