To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przypominam o informowaniu o dezaktualizacji ogłoszeń!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Bardzo proszę o pilnowanie tego... Można po sprzedaży wystawionej rzeczy zmienić tytuł wątku na "NIEAKTUALNE". Później będzie bardzo ciężko wyłowić z powodzi postów te nieaktualne...
Jeśli będziemy mieć porządek na tym podforku, to łatwiej nam sie będzie sprzedawało i kupowało icon_wink.gif
Ika
Hmmm, ponieważ wiele ogłoszeń wisi i nie jest w żaden sposób (dez)aktualizowane, pomyślałam, że dobrym posunięciem będzie kasowanie ich po jakimś określonym czasie (miesiąc).

W tej chwili jest już 5 stron ogłoszeń, a niektórzy nawet nie pamiętają, że na stronie 1 czy 2 zamieścili ogłoszenie o sprzedaży czegoś, czego już teraz nie sprzedają, ale za daleko sięgać, by zdezaktualizować...
Erima
Nie poradziłam sobie i "po nowemu" nie umiem wejść w sam temat, żeby dopisać nieaktualne. Przy opcji zmień moge robić zmiany tylko w treści, a nie w temacie. Jak to się robi?
Chodzi o moje łóżeczko, proszę wykasować ogłoszenie
Ika
Po nowemu na razie trzeba zgłaszać moderatorowi, najlepiej korzystając z opcji "Raport".
Tobatka
Ja mam prośbę o wykasowywanie zdjęć sprzedanych rzeczy, jeśli w poście jest ich więcej. Dla mnie (mam kiepski net) to koszmar czekanie na załadowanie się 20 zdjęć, po czym okazuje się, że 1-2 rzeczy są jeszcze do sprzedania, a reszta już ma adnotacje, że sprzedane.. Prooooszę....
#Margola
Tak zgadzam sie z tym... to koszmar ... zupełnie niepotrzebne czekanie
GaGa7
Przeczytałam regulamin sprzedaży. Powiem szczerze, że napisanie wymaganej ilości postów aby następnie móc coś sprzedać jest moim zdaniem nierozsądne. Kokosów wiadomo, że nikt nie zbije na sprzedaży więc po co to ograniczenie. Korzyść jest obopólna, ktoś kupi a ktoś sprzeda. W każdym razie dostosuję się i ofert sprzedaży umieszczać nie będę.

Od czasu do czasu coś napiszę, jeśli temat mnie zainteresuje.

A już zaczynało mi się u Was podobać. No cóż....

Proszę o wykasowanie mojego postu o sprzedaży bucików NIKE, niepotrzebnie zawala stronkę.
Ika
GaGo, bardzo dziękujemy za Twoją rozsądną opinię. Pozostaniemy jednak przy swoim poglądzie na tę kwestię.

Pozdrawiam.
mon17
takie s•a reguÅ‚y i nalezy sie do nich dostosować niestety;(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.