To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

buty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marsjanka
Czy któraś z Was spotkała się z butami Firmy Mrugała ? Widziałam w gazecie kozaczki tej firmy i się zachwyciłam. Cena też była conajmniej interesująca. Jednak ja nigdzie ich bucików (dla dzieci) nie widziałam. Może do Lublina za daleko? A przy okazji czy widziałyscie ładne kozaczki dla dziewczynek firmy Bartek? W którym miejscu?
Kasia R mama Luizy
Z butami firmy Mrugała się nie spotkałam. A co do kozaczków Bartka - może są w Smyku?
icon_lol.gif
Kasia R mama Lu, która dostała od tatusia nowe granatowe buciki na jesień
Maciejka
Duży wybór Bartków jest zwykle w ŻÓŁTEJ CIŻEMCE. Są dwa sklepy jeden na Krasińskiego, drugi na Ametystowej. Nie wiem czy są kozaczki, ale zajrzyj tam. Za to widziałam jakies ładnie wyglądające kozaczki w KANGURZE w Leclercu. nie wiem jak z ich jakością, ale mozesz też zerknąc.
enea
Mrugały wink.gif były kiedyś na pewno w Smyku-kupowałam tam ich sandałki, ale ostatnio jak byłam to bynajmniej kozaków tej firmy nie widziałam
Patunia009
CYTAT(oleska23 @ Mon, 13 Aug 2018 - 13:02) *
Ja staram się może nie tyle oszczędzać na butach ale wybierać nie drogie modele dla dzieciaków, bo wiadomo dziecięca stopa szybko rośnie, zwykle zamawiam w tym sklepie https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dzieci...y-dzieciece.cat Deichmanna zapewne każda z was zna, ale wygodniej kupować u nich przez net, wysyłka i tak jest bezpłatna.


W moim odczuciu i z moich doświadczeń dziecku to tylko w sklepie stacjonarnym bo "tu gniecie mamo" "to nie takie" hahah, sama natomiast czasami korzystam z domodi icon_smile.gif
zakochana1
Witam wszystkich,
Mam problem z kupieniem butów mojemu 1,5 rocznemu smykowi. Ma stopę z wysokim podbiciem i ciężko cokolwiek znaleźć. Nawet jeśli but jest dobry rozmiarowo i tak nie jestem go w stanie wcisnąć. Nie chce kupować za dużych bo to nie ma sensu.
Znacie może sklep, gdzie łatwiej bym coś znalazła?
icon_smile.gif
Bastet
A co ceneo szukałyście jakichś ciekawych ofert? Czy może takie modne buty będą ok? Co o tym sądzicie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.