To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zamykana kuweta dla kotka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

niki
Cześć icon_lol.gif

Jestem właścicielką dwuletniej kotki Bianki. A także mamą siedmiomiesięcznego Maksia.

W związku z tym mam pewien kłopot. Maksio zaczął raczkować i wkrótce zacznie zaglądać we wszystkie kąty. Do kuwety kota z pewnością też. Wpadłam na pomysł, aby kupić taką dużą , zamykaną. Tylko, czy kot ją zaakceptuje?

Może któraś z Was, e-kocie mamy, ma w domu taką kuwetę. Doradżcie icon_exclaim.gif
eHermiona
Wprawdzie ja takiej kuwety nie mam, ale można też zrobić inaczej - w drzwiach od łazienki zwykle jest na dole taka listwa - jeśli zamiast niej zrobi się taką ruchomą "klapkę", a kuwetę wstawi do łazienki, to kot powinien się nauczyć, że można tamtędy wejść (jeśli nie jest zbyt grubiutki icon_wink.gif ). Podejrzewam, że do zamykanej kuwety dziecko nauczy się dostawać, bo tam też kot musi popchnąć łapką klapkę, żeby wejść do środka icon_smile.gif.
karin80
Witam.
Zamknięta kuweta jest jakimś rozwiązaniem, ale nie wiadomo czy kot ją zaakceptuje. Możesz wypróbować ten proszek do dezynfekcji [Link usunięty przez moderatora] . Nie tylko neutralizuje nieprzyjemne zapachy, ale przede wszystkim zabija wirusy, bakterie, grzyby i pasożyty, które kot może wynosić z kociej toalety. Środek przetestowany w Państwowym Zakładzie Higieny, w którym otrzymał atest bezpieczeństwa. Składa się głównie z surowców naturalnych. Polecany szczególnie do domów, w których są małe dzieci.
megi88
Mój kot ma zamknięta, ale korzysta z niej od małego więc pewnie nie wyobraża sobie, że mogłby mieć inna icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.