To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy naprawde nie ma nikogo z Warmi i Mazur??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
miriam
pytanie jak powyzej
ja obecnie nie mieszkam na Mazurach,ale stamtad pochodze (Pisz)
mamusie z Warmi i Mazur odezwijcie sie,czy naprawde jest nas tak malo icon_confused.gif
pozdrowka
miriam
_Su_
Witaj
jak to nie ma. od dzisiaj ja jestem. Su czyli emama z Giżycka. fajnie że jest coraz więcej osób z okolicy.
pozdrawiam
miriam
Su super ze jestes,ja tez z edziecka wink.gif
jaka pogoda jest w Gizycku wink.gif
co tam slychac wogole??
Gizycko to moje ulubione miasto icon_biggrin.gif
wioleta
Hej !!!

Jestem mama 5 miesiecznego Mateuszka. Mieszkam w Bydgoszczy, ale pochodze z Biskupca(niedaleko Olsztyna) Pozdrawiam wszystkie mamusie
trana
Cześć wszystkim, jak miło wśród ziomków. Ja jestem z Mrągowa i mam 10 miesięczną Zuzie. Również z eDziecka- Rodzice, tym razem sama bez Edka. Pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!1[color=blue][/color]
grzałka
ja jestem z Olsztyna, czyli stolicy wink.gif
Dominika
Hej! Ja też nie mieszkam teraz na Mazurach, ale jestem z Mrągowa!!! Pozdrawiam serdecznie, choć na razie jestem tu gościem... Dominika i półtoraroczny Wiktorek icon_biggrin.gif
anonimowy
fajnie ze jest nas coraz wiecej icon_biggrin.gif
pozdrawiam icon_smile.gif
miriam
mam nadzieje ze znajdzie sie wiecej rodzicow z Warmi i Mazur,przeciez mieszka tam tyle ludzi icon_wink.gif
tymczasem pozdrawiam wszystkich icon_biggrin.gif i zycze Wesolego Alleluja
Agata
Jestem i ja! Agata ze Szczytna!
Pozdrawiam
icon_smile.gif
miriam
Agatko witaj icon_smile.gif
fajnie ze jestes z nami icon_wink.gif
adaZ
Czesc Mamusie!

Ja tez jestem z Olsztyna icon_smile.gif Dołączyłam dopiero dzisiaj. Ze znajomych nickow widze Grzalke z edziecka, zreszta olsztyniankę również icon_biggrin.gif Grzałka pozdrawiam serdecznie!
Ja mam 6 letnią Julę i w poniedziałek 30.06 powinna dołączyć do nas Amelka.
Serdeczności dla Wszystkich!

adaZ (adelka)
magga
Cześć, tez jestem stąd icon_wink.gif , Ostróda to niedaleko od Olsztyna, gdzie zresztą pracuję icon_wink.gif , grzałkę juz troszkę znam icon_wink.gif, Su też dobrze pamiętam z dziecka, resztę, mam nadzieję poznam, maga mama Weroniczki
grzałka
[quote="adaZ"]
Ja mam 6 letnią Julę i w poniedziałek 30.06 powinna dołączyć do nas Amelka.


No i co, dołączyla Amelka? Czekamy na jakieś wieści icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
adaZ
Czes dziewczyny! Czesc Grzalka!

Niestety Amelka jeszcze w brzuchu i cos jej sie nie spieszy icon_sad.gif Zalewam sie lismi malin, sprzatam , prasuje i NIC. nie pozostaje mi nic innego, jak cierpliwie czekac . Oczywiscie, jak cos sie zmieni - napisze!
Trzymajcie kciuki. Pa!

adaZ
miriam
ada,trzymam kciuki i zycze powodzenia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Anetka
Halo, halo
My też jesteśmy z warmii i mazur a konkretnie z Olsztyna. icon_biggrin.gif
Małgosia.K
Urodziłam i wychowałam się na mazurach.
Mieszkałam w Ornecie to 50 km od Olsztyna.
betucha
witam i ja
mieszkam w Olsztynie i mam synka 6,5 roku prawie siedem

Pozdrawiam i pamietam tez kolezanki z edziecka icon_smile.gif)
kassa82
Cześc Agata ja też jestem ze Szczytna.
NatkaRe
Witajcie:)
Mieszkam w Gdyni jednak swoje serce zostawilamna zawsze na Mazurach.
Urodzilam sie w Ełku.
POZDRAWIAM SERDUSZKOWO
Renata mama Maciusia 1999, Dominisi 2003 i Fasolki (?26.03.2005)
Anetka
Witajcie Robaczki
Ja a raczej my jesteśmy z Olsztyna
gosiak23
Witajcie dziewczynki!My też z warmi i mazur wink.gif z tego co widzę nie jest nas aż tak mało a wątek umiera śmiercią naturalną icon_sad.gif dziewczyny-piszcieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Pozdrowionka!
magga
gosik23 witaj icon_smile.gif a skad jestes icon_smile.gif ?
magga
A swoją drogą to chyba jeszcz nie pisałam, ze teraz mieszkamy już w Olsztynie na Jarotach icon_smile.gif
grzałka
Jeszcze nie pisałaś, a szkoda, bo właśnie się z Jarot wyprowadzam icon_sad.gif

To może jeszcze jakieś szybka kawa w starym mieszkaniu?
magga
grzaleczko pewnie, a kiedy ?? czemu sie wyprowadzasz ? icon_sad.gif
grzałka
Magga, najlepiej w tym tygodniu, bo po świętach już przeprowadzka i szaleństwo icon_rolleyes.gif
A przeprowadzam się, żeby w końcu się nie potykać o leżące na ziemi zabawki, książeczki i niemowlaki icon_wink.gif
Mam 43,6 m.kw- na 5 osób to trochę za mało icon_rolleyes.gif

Ale na Nagórki z Jarot też blisko. A na jakiej ulicy mieszkasz?
magga
na Wilczynskiego a Ty ?
grzałka
Napisałam Ci pw icon_biggrin.gif
gosiak23
Ooooooo...a jednak ktoś tu zagląda!Witajcie dziewczyny!!!Ja z Iławy icon_lol.gif widzę że króluje Olsztyn wink.gif ale może odezwą się jeszcze jakieś zakamuflowane mamusie z warmii i mazur!
Andrzej330
Giżycko sie kłania.
marlen
Hej Wam!
Dołancza do Was przyszła styczniowa mama ze Szczytna icon_razz.gif Termin mam na 5 stycznia-i ciągle się skraca icon_confused.gif Zaczynam się bać! icon_cry.gif Napiszcie coś jak jest w tym naszym powiatowym szpitalu na oddziale i porodówce!Dodam że chodze na wizyty prywatnie do R.Łabuza icon_lol.gif
Pozdrawiam wszystkich!Buziaczaki!
Kacha S-Ż
A z Olsztyna też witam. Świeżo upieczona Mama małej Oleńki. icon_biggrin.gif
SylwiaK
Jestem mamą prawie półtorarocznej Kornelki a w marcu urodzę Julka. Jestem ze Szczytna. Pierwszą dzidzię rodziłam w Olsztynie w Miejskim a drugą chcę urodzić u Malarkiewicza. Też chodzę do Łabuza.
Szocik
Witam! Olsztyn - os. Generalow! Mieszkam w Olsztynie od sylwestra, wiec znajomych nie mam zbyt duzo. Mam 11 miesiecznego Kubusia.
Zapraszam do pogaduch!
amo
Witaj Szocik! Ja wprawdzie nie z Olsztyna, ale czasem tam bywam i tez mam jedenastomiesieczniaczka.
Kacha S-Ż
Witaj Szocik-jesteśmy sąsiadami icon_smile.gif Mieszkamy przy Jarockiej. Moja córcia ma 3 miesiace
SylwiaK
Cześć dziewczyny! Ja z Olsztyna nie jestem, tylko ze Szczytna, ale miło że jest nas więcej!
Ja mam 19-miesięcznę Kornelkę (stara przy Waszych pociechach) a za miesiąc urodzę chłopca.
Pozdrawiam
Izuka
Cześć dziewczyny icon_biggrin.gif
Miło że coś się tu budzi, moja córeczka kończy dzisiaj 2-latka
ale ten czas leci- my to staruszki w porównaniu do was
Pozdrawiamy wszystkich gorąco i zachęcamy do klikania przytul.gif
SylwiaK
Izuka! Wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki. Życzę jej duuużo uśmiechu i radości i słoneczka i zdrówka.
To znaczy, że Twoja córeczka jest wodniczką. Ja też jestem spod tego znaku... Napisz coś więcej o Twojej pociesze - czy masz za sobą już okres bunt 2latka? Widzisz, moja Nela dopiero w lipcu skończy 2 lata, ale już zaczyna pokazywać różki - i to tak na świadomo icon_smile.gif
Pozdrawiam
Kacha S-Ż
Hej dziewczyny, to jest coś takiego jak bunt dwulatka? Myślałam, że okres buntu i naporu to w wieku nastu lat dopiero się zaczyna... Ale mnie pocieszyłyście icon_wink.gif
SylwiaK
Bunt pojawia się co jakiś czas, tylko że ten "najstraszniejszy" jest w wieku nastu lat.
miriam
CYTAT(Kacha S-Ż)
Hej dziewczyny, to jest coś takiego jak bunt dwulatka? Myślałam, że okres buntu i naporu to w wieku nastu lat dopiero się zaczyna... Ale mnie pocieszyłyście icon_wink.gif


hi,hi ten bunt 2 latka jest pierwszym buntem chyba, dlatego taki "slawny" icon_smile.gif
ja przechodze drugi raz, na szczescie lagodnuej jak za pierwszym
najpierw 2 latka, pozniej 3 itd........... icon_lol.gif
Kacha S-Ż
miriam pytanko, bo widzę, że odstęp czasowy między swymi pociechami masz mniej ięcej taki jaki ja planuję: jak Carmen przeżyła pojawienie się w domu maleństwa? Czy opieka nad dwiema Kluseczkami była bardziej wymagajaca dla Ciebie niż za pierwszym razem?
miriam
hmmm, Carmen byla niespokojnym dzieckiem, wiec nastawialam sie psychocznie na nieprzespane noce, wszystko razy 2, rzeczywistosc okazala sie duzo lagodniejsza, mala przesypiala noce (oprocz pierwszych 3 tygodni), Carmen reagowala na nia nie zloscia, tylko zazdroscia, np: glaskala ja po buzi jak mala tylko usnela icon_wink.gif, ale wiadomo ze noworodek spi mocniej icon_smile.gif, wiec ogolnie bylo mi latwiej niz przy pierwszym dziecku, moze tylko nie przewidzialam ze Carmen potrzebuje wiecej uwagi, czasem bylam zmeczona, wiec byly "zgrzyty", w rezultacie dziecko bylo bardziej "wymagajace", na szczescie trwalo to krotko icon_smile.gif, szybko ustalismy rytm dnia, Carmen zrozumiala, ze nie kochamy ja mniej, ze siostre miec jest fajnie, zwlaszcza jak mogla sie nia pochwalic rodzinie i znajomym (rodzina miala zakaz zachwycania sie mala w jej obecnosci icon_wink.gif )
Ogolnie mysle, ze bylo lepiej niz za pierwszym razem, teraz jest trohe trudniej bo sie pokloca, etc.., ale okazuja tez sobie milosc, bawia sie razem...
jednym slowem warto bylo icon_biggrin.gif
co do roznicy wiele zalezy od charakteru dzieci, jedne odnajduja sie szybko w nowej rzeczywistosci inne gorzej, jakby nie bylo dla jedynaka pojawienie sie rodzenstwa to zawsze swego rodzaju "cios", dopiero my rodzice musimy mu pokazac ze na tym zyskuje a nie traci icon_smile.gif
misia Ździsia

Ciesze się,ze jest ktoś z tych stron,pięknych stron, jestem z Kętrzyna
Kacha S-Ż
Ja uczyłam się w Kętrzynie w Ogólniaku. Ładne miasto icon_smile.gif
Izuka
Witajcie,
sorki że długo nie zaglądałam ale nie mam ostatnio czasu....
SylwiaK dziękujemy za życzenia, jak chodzi o syndrom dwulatka, to jak narazie mamy to za sobą- brrrrrr. Ciężko być cierpliwym i opanowanym....u nas zaczęło się gdzieś z trzy miesiące temu i parę dni jest "cisza"pomijając fakt że nie mogę wyjść do sklepu bo siedzi pod drzwiami i dostaje spazmów(nic wtedy nie pomaga, dopiero mój powrót), nawet do kibelka chodzę w towarzystwie....a nasz syndromek był niezły icon_twisted.gif wszyscy poszczypani, pogryzieni, rozszarpani, do tego nieuzasadnione napady histerii 23.gif to tak w dużym skrócie. Poza tym jest słodka, cwana, bystra i dość "duża"....
Pozdrowionka wink.gif przytul.gif
Wio_la
icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.