To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sierpnióweczki i ich maluszki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
Delfinka
A było to tak


[b]1
-Monika2500, 52 cm
2-Adrianna 2960, 51 cm
3-Dagunia 3870, 56 cm
4-Zuzia 3800, 56 cm
5-Gosia K3500, 53 cm
6-Kidimim 3165, 52 cm
7-Delfinka3150, 54 cm
8- Krzemianka3330, 57 cm
9-Martan 3250, 54 cm
10-Paula75 2800, 52 cm
11-Joanna24 3660, 55 cm
12-Magdula 3130, 56 cm
13-Thelma 3300, 55cm
14-Joannaz 3900, 58 cm
15-Jalla 4000, 57 cm
16-Kasia2930, 56 cm
17-Ruuda ?????, ??? cm
18-Angie 3150, 57 cm
19-AniaM3490, 55 cm
20-Menada3350, 52 cm
Delfinka
No to które chętne to zapraszam! icon_razz.gif Najwyżej wątek umrze smiercią naturalną icon_wink.gif
Ale na wstępie będzie niemiło nienie.gif Krzemiuś! Czy mam Cię kopnąć w zadek????????????
weda
hihi kopnij kopnij????11111
koniecznie ,co za głupoty kolezanka wypisuje

ja tu dopiero zajrzałam icon_rolleyes.gif
AniaM**
no jak miło i kameralnie icon_biggrin.gif

KrzemuÅ› - do raportu icon_exclaim.gif
ja o Tobie nie zapomniałam, byłam przekonana że Twoja nieobecność na forum to nic innego jak brak czasu przy dwójce brzdąców
zresztą sama pisałaś, że nas ledwo zdążysz podczytać o pisaniu nie ma mowy
a Ty co????????? wyniosłaś się na stare śmieci - wstyd icon_exclaim.gif a tu kopniak dla Ciebie - buuuuum

ja też chciałam wrócić na stare śmieci, ale już zupełnie się tam pozmieniało i źle się tam czuje
tu jest najlepiej, i jeszcze w starym gronie - SUPER icon_exclaim.gif

powiem szczerze, że zupełnie nie czułam więzi z wrześniówkami, często nawet nie czytałam ich wypowiedzi, patrzyłam tylko na posty pisane przy sierpniówki icon_redface.gif
jeśli już miałam chwile czasu to raczej przeglądałam wątek lipcowy niż wrześniowy
Delfinka
Joasiu, nie wiem czy tu bedziesz czy nie icon_rolleyes.gif ale moja Aniś nie lubi własnie tych rzeczy gdzie występuje marchewka, zwłaszcza soków icon_confused.gif
AniaM**
Marcin dostał Furagin na E.Coli i wit. C
zaczynam mu podawać soczki

i bardzo się zmartwiłam, bo w ciągu 2 tygodni przybrał tylko 80g - albo ta bakteria tak go podjadała albo sama nie wiem co (nie dam sobie wcisnąć że mam za chude mleko - tylko mam wrażenie że on za krótko je i wypija to pierwsze mleko które jest piciem, a to gęstsze - kaloryczne zostaje, niestety nie da się go nakarmic na siłe)
zresztą jak już pisałam ja też bardzo schudłam (47kg), więc może niskokalorycznie się odżywiam icon_confused.gif (ale napewno się nie głodze, o nie)
może mi coś podpowiecie, co mam jeść żeby przytyć i przy okazji podtuczyć Marcina? (wpadłam tylko na pomysł o McDonalds wink.gif )
AniaM**
Delf - moja Wiki też nie lubiła marchewki, ale miała taką skóre jakby jej bardzo dużo jadła
nawet jak pojawiły się w sprzedaży te soczki klarowne to nie chciała pić tych przecierowych
nie zmuszaj jej
jak będzie starsza i dostanie na talerzyk kawałeczki ziemniaczka, marchewki, mięsko to będzie pałaszować aż się uszy będą trzęsły
Angie
I ja dołączam tutaj, do Was! wink.gif

A więc pierwsza zupka jarzynowa jest już u Natalki w brzuszku. Zjadła malutko, bo tylko ze 2 łyżeczki, ale zawsze to coś! i się nie krzywiła, a to najważniejsze icon_razz.gif
AniaM**
Angie - ciągle zapominam ale już pisze:
BARDZO SIĘ CIESZE ŻE SIĘ ODZYWASZ I MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIESZ TO TERAZ ROBIĆ CZĘŚCIEJ I REGULARNIEJ icon_biggrin.gif
kidimim
Post Delfinki:
No i kidimim gdzie byłaś jak Cię nie było??? Ja tu grasuję z dziewczynami od czasu bycia w ciąży, teraz jestem na wątku https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=17196 gdzie bardzo serdecznie Cię zapraszam!!! Myslę że bedziemy miały o czym rozmawiać Moze dołączysz do naszego "skromnego"grona???

Mój pierwszy post:
Cześć dziewczyny
Gdzieś na forum :spotkałam się" z Delfinką i zaprosiła mnie do Was.
Postanowiłam najpierw przeczytać te 24 strony, jak zaczęłam to zrobiło się 31. Później napiszę więcej, bo właśnie Marcinek wzywa...

I mój dzisiejszy post:
Jestem sierpniówkÄ…, ale rozumiem, że nie ma tu dla mnie miejsca…..
AniaM**
to mój 1000 post i co mam napisać? wypadałoby coś szczególnego icon_confused.gif

CIESZE SIĘ ŻE JESTEŚMY ZNÓW RAZEM icon_lol.gif
weda
rany bosze kidimim jasne ze jestes tu mile widziana icon_exclaim.gif
żle nas zrozumiałas........
przecież chodzilo tylko o rozdzielienie wątków -nie obrażaj sie nienie.gif
weda
i pisz do nas kidimim icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
chodziło o ograniczenie liczby postów-przecież nie zamykamy nikomu "drzwi" do naszego wątku,jesteś przecież sierpniówa,nie?
AniaM**
kidimim - chodzi generalnie o to że faktycznie zżyłyśmy się z sierpniówkami przez okres ciąży, ale nie znaczy że nie może być z nami więcej sierpniówek

tylko jeśli chcemy w wątku sierpnień-wrzesień rozmawiać o dzieciach to jest to troche bez sensu, nie możemy ich porównywać bo niekiedy różnica wieku wynosi ponad 2 m-ce, a na tym etapie to jest ogromna różnica
równie dobrze wogóle niepotrzebny byłby podział na wątki (miesiące) w roku 2004 - no może troche przesadziłam
a żeby czegoś się dowiedzieć czy skonsultować można podczytać inny wątek i zagadnąć, a nacodzień udzielać się wśród rówieśników
Jalla
icon_smile.gif+-->
CYTAT(AniaM*icon_smile.gif)
czÄ™sto nawet nie czytaÅ‚am  ich wypowiedzi, patrzyÅ‚am tylko na posty pisane przez sierpniówki icon_redface.gif[/quote]

CYTAT(kidimim)
Jestem sierpniówkÄ…, ale rozumiem, że nie ma tu dla mnie miejsca…..


Jak czytam takie rzeczy to wymiękam 41.gif
Jalla
icon_smile.gif+-->
CYTAT(AniaM*icon_smile.gif)
kidimim - chodzi generalnie o to że faktycznie zżyłyśmy się z sierpniówkami przez okres ciąży, ale nie znaczy że nie może być z nami więcej sierpniówek[/quote]
Aniu! Dobrze, że to napisałś!

Kidimim! Jak najbardziej pisz z nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo ciÄ™ o to proszÄ™ blagam.gif
Delfinka
Ja tylko na sekundkę! Wieczorkiem skrobnę wiecej bo teraz mam kąpanko Anisi! Kidi!!!!!! Nie miałam jeszcze na tyle czasu ale KOBITKO!!!!! Czy Ty też chcesz w zadek oberwać???? icon_wink.gif Jeszcze dziś wciągnę Cię na listę by Ci udowodnić że jesteś mile widziana!!! icon_razz.gif
Delfinka
A teraz kazanie moje panny! Od czego tu zacząć...

Myslę że każda z nas ma prawo do tego co czuje bez względu na to czy komuś się to podoba czy nie! Myslę tu o uczuciach nas wszystkich i wrześnióweczkach i sierpnióweczkach! I ja wszystkich rozumiem, ale naskakiwanie jedna na drugą chyba nie ma sensu? Wiecej już pisać na temat rozłączenia i przyłączenia itd nie będę bo to nie ma sensu, myślę że już wszystko zostało napisane. Jedne zrozumiały inne nie... icon_rolleyes.gif Więc na ten temat jestem ślepa, głucha i nic nie mówię! i proszę byście też już przestały! nienie.gif
Bo po pierwsze:
obiecałam pewnej osóbce że będzie miło i przyjemnie
a po drugie właśnie lukam do swojego kajeciku i widzę że Krzemianka jest już wpisana na karnego klapa a zaraz za nią Kidi! I przepraszam Was bardzo ale miejsc już w rejestracji nie ma, więc się pilnujcie wink.gif !
No i już naprawdę ostatnie!
Ja Anulkę bardzo szanuję i podziwiam za to że jest SZCZERA! Nie owija w bawełnę że aż sweterek można zrobić wink.gif Domyślam się że w życiu prywatny pewnie nie jedna osoba ma jej to za złe. Ale życie jest prostrze! Ja to nigdy nie potrafię powiedzieć wprost, czaję się jak mysz pod miotłą a potem nie umiem wybrnąć z sytuacji i nie jedno przez to sobie przekichałam!
Już naprawdę ostatnie icon_redface.gif icon_lol.gif Kidi to ja Ciebie zaprosiłam i tu zaciągnełam i ani tego nie żałuję ani nie neguję i nie wycofuję się z tego ty małe nieznośna sierpnióweczko! wink.gif

Późnym wieczorem naskrobię - bez kazania wink.gif icon_razz.gif
krzemianka
CYTAT(kidimim)
Post Krzemianki:
No i kidimim gdzie byÅ‚aÅ› jak CiÄ™ nie byÅ‚o??? Ja tu grasujÄ™ z dziewczynami od czasu bycia w ciąży, teraz jestem na wÄ…tku https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=17196 gdzie bardzo serdecznie CiÄ™ zapraszam!!! MyslÄ™ że bedziemy miaÅ‚y o czym rozmawiać  Moze doÅ‚Ä…czysz do naszego "skromnego"grona???



Kurcze, dziwne to, bo ja na tym forum (maluchy) piszę i pisalam tylko na sierpniówkach icon_eek.gif Nawet nie zaglądam na inne watki, jakis czas temu zdarzylo mi się czytać forum o alergiach... A teraz takie pomówienia icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Po prostu nie wiem, co powiedzieć. Przykro mi... I jak tu pisać, no powiedzcie icon_question.gif icon_confused.gif
krzemianka
Przepraszam, Delfinko, Twoj post pojawil się w trakcie pisanie mojego... Już więcej nie będę na ten temat, obiecuję...
Zatrzepalo mnÄ… trochÄ™ jak przeczytalam posta kidimim, czy jak tam...
weda
przepraszam Delfik,ja jeszcze o tym:(proszę nie wszczynać represji pod moim kątem)
ok.wrześniówki mogą czuć do nas niesmak( chociaż nie to bylo naszym zamiarem,przecież nie chciałyśmy nikogo urazić )
ale my też mamy prawo się wypowiedzieć,np.MNIE strasznie zniechęcało do pisania to że po przeczytaniu wszystkich postów nie wiedziałam co komu odpisać-po prostu nie chciałam żeby ktoś pomyślał,że go olewam
icon_rolleyes.gif

myślę,ze niektóre z nas traktują sprawę zbyt osobiście,nikt nikogo nie wyrzucał !!
zabolało mnie trochę takie podejście,nie chciałam nikogo urazić- z drugiej strony nie chcę przez to tracić ,a przecież tak by w końcu bylo,no nie?

już poprzednio uciekła Krzem, zwiałą też w pewnym momencie Delfinka ( nienie.gif )-to mi bardzo nie pasowało!
lubię was wszystkie i nie chce tracić z nikim kontaktu ale ostatnio nie zapytałąm np.Jalli jak tam wyniki jej mamy bo po prostu zapomniałąm
myli się też który dzieciaczek czego dokonał,który zachorował i która mama o coś ( dla niej przecież ważnego ) pytała
nie o to w tym przecież chodzi,prawda?
weda
Delf,już widzę twoją minę,hihi po przeczytaniu tego
ale wybacz mną też zatrzepało więc niezwłocznie musiałąm się wypowiedzieć nie chcesz chyba żebym dusiła to w sobie ( lub molestowałą męża ) -jeszcze zakwasów dostanę
dobra teraz lecę spać bo mnie jeszcze udusisz
AniaM**
Jalla - ja dotychczas też rzadko bywałam na forum bo albo mąż siedział przy kompie albo Marcin zabierał mi cały czas -w związku z tym jak po kilku dniach miałam do nadrobienia 10-12 stron to chyba nic dziwnego że czytałam "po łebkach" czyli sierpniówki bo chciałam choć troche info co się u Was działo
po przeczytaniu takiej ilości stron to mi się już nawet pisać o swoich problemach nie chciało, co dopiero odpowiadać na czyjeś pytania czy udzielać rad
Jalla
icon_smile.gif+-->
CYTAT(AniaM*icon_smile.gif)
Jalla - ja dotychczas też rzadko bywałam na forum bo albo mąż siedział przy kompie albo Marcin zabierał mi cały czas -w związku z tym jak po kilku dniach miałam do nadrobienia 10-12 stron to chyba nic dziwnego że czytałam "po łebkach" czyli sierpniówki bo chciałam choć troche info co się u Was działo
po przeczytaniu takiej ilości stron to mi się już nawet pisać o swoich problemach nie chciało, co dopiero odpowiadać na czyjeś pytania czy udzielać rad[/quote]
Miałam nie pisać, chociaż wiem, że Delfik! pije do mnie. Jednak skoro Ania napisała to też się wypowię.
Otóż takie wyjaśnienie jak to- rozumiem icon_exclaim.gif , ale to wcześniej zabrzmiało niezbyt miło icon_confused.gif , a chyba o to chodzi, żeby było miło.
Delfinka
Taaaak dziewczynki, niech no tylko luknę a więc:
1. Krzemiuś jutro ma się stawić na 10.30 - niestety przewiduję przyjście do kontroli
2.Kidiuś- myślę że 10.35 bedzie ok! załatwiać Was bedę szybko i sprawnie
3. Gosia- TY łobuzie, już ja Ci uświadomię że molestowanie męża jest duuużo bardziej przyjemniejsze niż moje klapy!
4.Aniu-no niestety 10:40 meldujesz siÄ™
5. Jalluś - Tobie pozostała niestety 10:45 - i ja nie pije ale jutro bije!

No i co tam jeszcze! Aniś jest bardzo na was obrażona że te 20 minut się nią nie zajmę ale myślę że w sobotę o tym zapomni. I jeszcze jedno! Broń boże poduszki w majtkach i tak to wyczuję!!!!

Angie! A Tobie buziak się należy!

Bede jak mężus pójdzie spać! I jak wróce i zobaczę to...to nie wiem co Wam zrobię!!!! Może hi hi icon_wink.gif
Dagunia
Delf - Ty powinnaś być specem od negocjacji, potrafisz rozładować atmosferę icon_lol.gif . Ale jak nie chcesz pójść do mnie na kolano na trzepanie różowej pupki, to proszę mi tu Amelątko ładnie dopisać, cobym się prawdziwie sierpniówkowo czuła.
ProszÄ™ Å‚adnie blagam.gif
Amelka, termin planowy 15.08, a pojawiła się 09.08 - waga 3.870 , wzrost 56 cm. Dziekuję z góry ładnie 02.gif.

A która z Was podawała program/stronę jak wkleić zdjęcie bez korzystania z albumu? Bo ja oczywiście zacofana, nie popatrzyłam od razu a teraz mi się nie chce szukać. Chciałam Wam jedno ładne zdjęcie Amelki pokazać a Onet odmawia współpracy. Bardzo proszę o replay.
monikagcm
Moje dziecko sprężynuje jak szalone zna nóżki i są teraz najważniejsze w środę wkleję zdjęcie jak trzyma człapke w buzi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Mam pytanie jak usypiają wasze dzieci bo Kamil ostatnio oszalał usypia przy cycu gdy kładę go w łóżeczku budzi się i zaczyna się bawić 03.gif ściąga wszystkie misie z karuzeli wali do nich nawijke potem mu się nudzi i zaczyna beczeć więc musze go brać na nasze łóżko i zasypia ze mną wtulając się i tak śpi całą nockę z przerwami na jedzenie o 24 ,3 ja całą noc go odsuwam od siebie bo się boje że go przygniotę a on i tak przypełza do mnie i się wtula jest to cudne przytul.gif ale boje się że go przygniotę A mąż całkiem emigrował z sypialni do innego pokoju 32.gif rycze.gif
Magdula
Halo! Jest tu ktoÅ›?

Dupcia Ewy przyjeła już 7 zastrzyków, jutro jeszcze dwa i kontrola... Pies już nie ma kataru... Mąż na antybiotyku... A ja z czerwonym nosem...

hm to chyba ide spać ...
Jalla
Wklejanie zdjęć: https://imageshack.us/index3.php
Magdula
hi, hi! jesteście!

Moje dziecie teraz też zasypia tylko z cycolem icon_evil.gif , ale jest chora więc nie chce jej męczyć. Niestety nie zawsze jest głodna tylko senna i wtedy jest problem... Trzeba znią chodzić a do tego śpiewać (pięknie spiewam).Ogólnie to przez te wieczorne jeżdzenie do przychodni to mała zasypia teraz koło 21:30 a przedtem to o 19:30. Budzi sie o 3 i 6,7 na jedzonko. A właściwie to się chyba nie budzi bo tylko płacze a oczu nie otwiera i jak się przyssie i się naje to śpi dalej.
Jalla
Trudno! Dostanę podwójne lanie od Delf icon_rolleyes.gif Skoro tak chwalicie szczere wyrażanie opinii, to nie mogę (choć próbowałam) powtrzymać się od zacytowania i skomentowania tego.

[quote=krzemianka]Zatrzepalo mnÄ… trochÄ™ jak przeczytalam posta kidimim, czy jak tam
Mną zatrzepało jak to przeczytałam. Kidimim z pewnością teraz czuje się zaproszona do pisania na forum. 43.gif
monikagcm
Gosia jutro trzymamy kciuki Całuski dla dupci Ewci Angie smacznego my też wprowadzamy nowości
Jalla
Magda! Kajtkowi też zdarza się zasypiać z cyckiem w buzi i ja mu tego nie bronię, bo to takie piękne chwile. Jest wtedy taki słodziutki icon_exclaim.gif
Paula.
CYTAT(kidimim)
Post Krzemianki:
No i kidimim gdzie byÅ‚aÅ› jak CiÄ™ nie byÅ‚o??? Ja tu grasujÄ™ z dziewczynami od czasu bycia w ciąży, teraz jestem na wÄ…tku https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=17196 gdzie bardzo serdecznie CiÄ™ zapraszam!!! MyslÄ™ że bedziemy miaÅ‚y o czym rozmawiać  Moze doÅ‚Ä…czysz do naszego "skromnego"grona???

Mój pierwszy post:
Cześć dziewczyny    
GdzieÅ› na forum :spotkaÅ‚am siÄ™" z DelfinkÄ… i zaprosiÅ‚a mnie do Was.  
Postanowiłam najpierw przeczytać te 24 strony, jak zaczęłam to zrobiło się 31. Później napiszę więcej, bo właśnie Marcinek wzywa...

I mój dzisiejszy post:  
Jestem sierpniówkÄ…, ale rozumiem, że nie ma tu dla mnie miejsca…..


Szczerze mówiąc czuje się podobnie icon_sad.gif

Dodam tylko, że zanim trafiłam do tego wątku przeczytałam do końca poprzedni i nawet tak jak zwykle to robię zdążyłam skrobnąć odpowiedź w Wordzie. Teraz to wszystko nie bardzo ma sens, więc z całości wytnę tylko to :
CYTAT(gosiaK)
przyznam szczerze ,że bardzo brakowało mi Delifnki, wprowadzasz ,draniu,jakąś pozytywną energię czy co?
Też tak uważam !!! Proponuję okrzyknąć Delfinkę naszą najfajniejszą sierpniową mamą icon_biggrin.gif .


Magdula – uÅ›mieszki dla Ewuni, żeby szybciutko wracaÅ‚a do zdrowia
Jalla
Na rozluźnienie atmosfery icon_wink.gif

tu miały być zdjęcia Kajtusia, ale zaczęła pojawiać się goła baba więc usuwam
krzemianka
[quote=Jalla]Trudno! Dostanę podwójne lanie od Delf icon_rolleyes.gif Skoro tak chwalicie szczere wyrażanie opinii, to nie mogę (choć próbowałam) powtrzymać się od zacytowania i skomentowania tego.

[quote=krzemianka]Zatrzepalo mnÄ… trochÄ™ jak przeczytalam posta kidimim, czy jak tam
Mną zatrzepało jak to przeczytałam. Kidimim z pewnością teraz czuje się zaproszona do pisania na forum. 43.gif[/quote]

Bardzo mi przykro, że nie pamiętałam jaki owa pani ma nick.
Jak dziewczyna chce pisać, niech pisze. Mnie nic do tego.
Choć po tym, co wcisnęła w moje usta, wg mnie mam prawo wyrazić wobec niej moją niechęć. I tyle.

Nie będę żałosna i nic więcej nie dodam.
krzemianka
[quote="Paula75"][quote=kidimim]Post Krzemianki:
No i kidimim gdzie byłaś jak Cię nie było??? Ja tu grasuję z dziewczynami od czasu bycia w ciąży, teraz jestem na wątku https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=17196 gdzie bardzo serdecznie Cię zapraszam!!! Myslę że bedziemy miały o czym rozmawiać Moze dołączysz do naszego "skromnego"grona???
[/quote]


[size=18][b]TO NIE KRZEMIANKA NAPISALA TEGO POSTA

Mam już dość na dzisiaj...
Jalla
Krzem! Bez obrazy, ale widzę, że z Ciebie to taki zadziorek, jak i ze mnie icon_lol.gif
Może też jesteś zodiakalnym Baranem jak ja? A może Bykiem lub Koziorożcem? wink.gif icon_lol.gif

Dla mnie to żadna różnica kto w końcu napisał tego posta! icon_cool.gif
monikagcm
Kbitki ,mamuśki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif miało być miło icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Tyle w życiu żłych rzeczy nas spotyka wprowadzmy naszą dawną atmosfere icon_biggrin.gif Paula zgadzam się Delfinka na prezydenta 08.gif
monikagcm
jest tu jeszcze ktoÅ› icon_question.gif icon_question.gif icon_biggrin.gif
kidimim
CYTAT(krzemianka)
Zatrzepalo mnÄ… trochÄ™ jak przeczytalam posta kidimim, czy jak tam...

OK moja wina, miało być post Delfinki. Już poprawiłam.
AniaM**
Jalla - nie widze zdjęć (jak się domyślam)
i tylko dodam, że ja bardzo przywiązuje się w życiu do osób i miejsc, dlatego pojawienie się kogoś nowego i lub zmiana miejsca wzbudza we mnie jakieś obawy, niechęć - trudno mi to określić
dlatego właśnie nie bardzo pasowało mi towarzystwo wrześniówek, bo wśród nich czułam się skrępowana, zawstydzona, nieswojo



Delf- niestety nie przybęde na wyznaczoną godzinę na klapsy, bo idę z Wiki do alergologa
możesz mi wlać z rańca o ile Marcin pozwoli mi włączyć kompa, albo lej teraz - zaryczana łatwiej usne
Jalla
To mój gimnastyk

zdjęcie usunięte

Wiecie co dzisiaj zrobił. Położyłam go na łóżku i poszłam na chwilę do kuchni. Wracam, a on leży odwrotnie (tam gdzie miał nóżki znalazła się główka). Potrafi też już sam podsunąć się do zabawki i ją podnieść.
Jalla
Aniu! Ja też przez chwilę nie widziałam tych zdjęć, ale odświeżyłam stronę i są znowu.
kidimim
CYTAT(krzemianka)
Bardzo mi przykro, że nie pamiÄ™taÅ‚am jaki owa pani ma nick.  
Jak dziewczyna chce pisać, niech pisze. Mnie nic do tego.
Choć po tym, co wcisnęła w moje usta, wg mnie mam prawo wyrazić wobec niej moją niechęć. I tyle.

Nie będę żałosna i nic więcej nie dodam.

Jakby Pani przeczytała do końca mój post, to wiedziałaby Pani, że chodzi mi o Delfinkę icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
kidimim
A tak na marginesie Jalla, ja jestem zodiakalnym barankiem icon_lol.gif
Nie powiem, że nie jest mi przykro z powodu mojej pomyłki, ale też z powodu dość, jakby to napisać, niemiłych wypowiedzi Pani Krzemianki wobec mnie. A ja Ciebie, droga Pani darzyłam szczególną sympatią, bo masz też dwoje dzieci. A jak odpowiadam na pytania, to sprawdzam nicki, aby nie strzelić gafy. Mimo wszystko zdarzyła mi się poważna. Kończę ten temat i myślę, że już nie musimy się wypowiadać, bo wszystko wyjaśniłam. Tylko nadal jest mi przykro....
Pozdrawiam
Aha. Na klapsy może się stawię...
krzemianka
CYTAT(Jalla)
Krzem! Bez obrazy, ale widzÄ™, że z Ciebie to taki zadziorek, jak i ze mnie  :lol:  
Może też jesteÅ› zodiakalnym Baranem jak ja? A może Bykiem lub Koziorożcem?  :wink:  :lol:  

Dla mnie to żadna różnica kto w koÅ„cu napisaÅ‚ tego posta!  8)


O rany, i to jeszcze jaki zadzior icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Kiedyś mi mało jedna babka nie natrzaskała icon_eek.gif Ale mam cichą nadzieję, że u nas obejdzie się bez rękoczynów icon_wink.gif

Koziorożcem jestem i troszkę trykam się z Barankiem rogami icon_lol.gif

Dla mnie była różnica, co do autora, ale sprawa juz wyjaśniona icon_smile.gif
AniaM**
Jalla - nadal nie widzę zdjęć, buuuuuu

Krzemuś - napisz coś o swoich chłopaczkach, ciekawam czy już się tłuką icon_lol.gif
mój Marcin jak narazie bacznie obserwuje siostre i chce te same zabawki co ona icon_razz.gif
krzemianka
Kid, dobra, przyznaję, trochę mnie poniosło - jestem w gorącej wodzie kąpana i stąd takie strzały mi się zdarzają. Ty poprawiłaś swoją pomyłkę, więc sprawa jest niebyla...
Nie chcialabym, zebys gniewala się na mnie za to, co napisałam. Czy możemy uznać moje słowa za niebyłe? Jesli nie, zrozumiem. A jeśli tak, będę się cieszyć. Sympatii szczególnej pewnie już nie bedziesz do mnie miala, ale czy jest szansa na taką malutką?

Wychodzi na to, że potrykałam się nie z jednym, ale z dwoma Barankami icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
krzemianka
Aniu! Hubi wpatruje się w Igorka jak zaczarowany, a ten nie przegapi żadnej okazji, żeby nie zdzielić braciszka czym się da... Najczęsciej są to autka, ale bywaly tez pilki, butelki, sloiczki, kopniaki, blaszki w czółko... Normalnie aż strach się bać!

Ty pewnie nie masz takich probelmow?

Ja mówię Igorkowi, żeby nie bił braciszka, bo ten juz niedlugo go przrtośnie i się zrewanżuje. Ale Igorka jakoś to nie przeraża icon_wink.gif

Co do Jalli zdjęc raz miałam krzyżyki, raz zdjecia byly widoczne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.