To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ortopeda dla maluszka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anulka-mamulka
[b]Dziewczyny, musze isc z małym do dobrego ortopedy który ma pojęcie o małych dzieciaczkach. ponoc doskonaly jest niejaki Michajło ale próbuje sie tam dostac od miesiąca i jest krucho.

Znacie moze innego, który tez zrobi usg bioderek ??

plizzz........... icon_rolleyes.gif
maja03
Mi sie udawalo do Michajlowa.
Ale dobry jest tez Szybilski, ktory przyjmuje w tym samym gabinecie.
Kingus
Ja tylko mam pytanko-co oznacza "w tym samym gabinecie". Możecie podać namiary? Czeka mnie wizyta z Olikiem icon_sad.gif

Pozdrawiam


Kingus
alusiaa
Anulko!
W Medicoverze dostałabyś namiar na dra Szybinskiego.Prowadzi świetnie USG dla niemowląt.Przyjmuje boczna Legnickiej,prywatnie,ale w budynku przychodni na Mlodych Techników.Byłam pół roku temu,ze swoim Małym,niedlugo znowu musimy sie wybrać.Polecam,sympatyczny delikatny-wizyta kosztuje 60 zl.Chcesz nr?
maja03
Namiar na Szybilskiego lub Michajlowa:
ul.Mlodych Technikow.
tel - 36-36-584, rejestracja od pon - czw, od godz. 12,30
alusiaa
Maju,on jest chyba Szybiński...
maja03
Noo, hmm... icon_redface.gif - tak icon_wink.gif
alusiaa
A do tego Szybinskiego więcej nie pójdziemy.Gosciu ma chyba jakis problem...
skanna
Alusia, a czemu? Bo właśnie się do niego wybieram.
maja03
Co sie stalo ??
Aleksandra
W ubiegłym roku byłam u dr Szybińskiego z Anią. Otóż słyszałam o nim same dobre rzeczy, ale zdecydowanie nie jest to osoba rozmowna. Kiedy pytałam, czy wszystko jest w porządku, on powiedział, ze w książeczce zapisał. Kiedy otworzyłam książeczkę, nie mogłam się doczytać, tak nagryzmolił. Nic nie móiwł o powtórzeniu wizyty. Po paru miesiącach, kiedy dotarłam do pediatry Joanny Koralewskiej, to powiedziała mi, że Ania ma kiepską grupę ortopedyczną i dlaczego nie poszliśmy jeszcze raz do ortopedy. W końcu nie poszłam już do Szybińskiego, gdyż według pediatry i lekarza rehabilitacji ruchowej Ania miała prawidłwe odwodzenie. NIe wiem, może popełniłam błąd.
Jutro muszę iść do rtopedy po zaświadczenie, że Ania może chodzić na zajęcia z hipoterapii, ale idę do ośrodka na Kilińskiego, gdyż tam takie zaświadczenia wydają. Opowiem o wizycie.
Ale wiem, że dzieciom moich znajomych dr Szybiński wykonywał operację stópek i byli bardzo zadowoleni
alusiaa
Szybinski?
Kiedy sie dzwoni do niego na komórkę i pyta ow izytę...to gosciu się po prostu rozłącza...
Za pierwszym razem pare miesięcy temu,myślałam,ze to przypadek.
Ale poniewaz to powtórzyło się ostatnio znowu- to nie przypadek.
Normalnie dzwonie,mówie dzien dobry.panie doktorze,kiedy pan przyjmuje,i kiedy mozemy do pana przyjść-...typ się rozłącza!
A telefon normalnie,w ciÄ…gu dnia powszedniego,okolo poludnia. icon_eek.gif
skanna
Ale to chyba doskonale zrozumiale. Po to jest numer rejestracji telefonicznej, zeby mu pacjenci nie zawracali glowy dzwoniac na prywatna komorke. Zadzwon, zarejestruj sie i przyjdz - rejestratorka udzieli Ci wszystkich informacji, on nie jest od rejestrowania pacjentow.
alusiaa
skanna,tylko,że ja dostałam jego nr w Medicoverze.Komórkę właśnie.
I kultura wymaga normalnego zachowania.Nawet takiej odpowiedzi,jak napisałaś.A nie CHAMSKIEGO,BEZCZELNEGO rozłączania się.Przegięcie.
Aleksandra
Widocznie ma zbyt dużo pacjentów.
W przychodni OTOPRODENT ( mam nadzieję, że nie przekręciłam nazwy)byliśmy 2 tygodnie temu u ortopedy, niestety nie pamiętam jak się nazywał. Wydaje mi się, że był w porządku. Udzielał odpowiedzi na pytania, dokładnie badał Anię ( o dziwo po raz pierwszy od wielu miesiecy Ania podczas badania nie histeryzowała).
Alusiu, jeśli nie odpowiada Wam Szybiński, to z niego zrezygnujcie. Wielu rzeczy, to się od niego nie dowiesz. Jeśli już chcesz bardzo pójść do "sław", to wybierz się do MIchajłowa. Wiele osób go chwali. Zresztą niedawno polecał mi go inny ortopeda ( ale dla dorosłych icon_wink.gif)
Pozdrawiam
Dorka
A gdzie znajduje siÄ™ ta przychodnia i ile kosztuje konsultacja ortopedyczna dziecka?
Próbowałam się zarejestrowac do Michajłowa (byłam kiedyś u niego z piewszym dzieckiem i byłam zadowolona), ale to chyba niewykonalne (numer ciągle zajęty icon_rolleyes.gif ).
Aleksandra
Przychodnia znajduje się na Kilińskiego ( jak wrócę do domu, to spróbuję odnaleźć adres ( tam są dwie przychodnie ). Nie wiem ile kosztuje wizyta, ja byłam na popdstawie skierwania.
Lizia
A w Warszawie? Znacie dobrego ortopedÄ™?
Aleksandra
CYTAT(Eliza_)
A w Warszawie? Znacie dobrego ortopedÄ™?

W Warszawie???? A dlaczego miałbyśmy znać ortopedę z Warszawy, skoro jesteśmy z Wrocławia icon_wink.gif
Dorka
Eliza_ chyba najlepiej pprzeszukaj podforum lekarze z opcją Warszawa, np. tu https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=5385, albo zadaj swoje pytanie na forum regionalnym dla Mazowieckiego, wtedy szybciej dostaniesz odpowiedź. Ten wątek w całości dotyczył ortopedów we Wrocławiu.
Laluna
Czy mogę odświeżyć ten wątek i poprosić o świeże rekomendacje dziecięcego ortopedy? Bardzo wiele się mogło zmienić w tym obszarze od momentu zamieszczenia ostatnich poleceń.

Pollaco
Ja z synkiem chodzę do doktora Tomasza Parol, który przyjmuje na Targówku. Synek ma stopy końsko-szpotawe od urodzenia. Bardzo dobry lekarz z odpowiednim podejściem do małych pacjentów.
Laluna
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i przepraszam, że nie wróciłam z odpowiedzią tutaj wcześniej. Szukałam specjalisty we Wrocławiu. Byliśmy w szpitalu orthos i tam też chodziliśmy na rehabilitację, ze względu na podwyższone napięcie mięśniowe w obręczy barkowej.
rowan_berry
I jak efekty? Moja siostra własnie się umówiła tam z synkiem na konsultację z tym samym problemem. Ma nadzieję, że jak najszybciej ruszą z rehabilitacją. Czy na rehabilitację dojeżdżaliście, czy mozna zostać na miejscu? Czytałyśmy, że są tam jakies turnusy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.