To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kędzierzyn-Koźle

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
justin
coś wątek opolski marnie żyje, ledwie zipie. icon_sad.gif Ostatni wpis w grudniu, hm icon_lol.gif
Piszę, bo może znajdzie się ktos z okolicy, kto chce pogadać?
Sel
Taaa, opolskie to porażka! icon_lol.gif Dlatego proponowałam podłączenie nas do klimatów wrocławskich. wink.gif
Witaj. wink.gif
justin
walka o utrzymanie woj. opolskiego chyba na dobre nie wyszła........ icon_lol.gif
Jak byśmy były w śląskim, albo dolnosląskim, o to by było z kim pogadać icon_biggrin.gif . Witaj sellina, jestes też z opolszczyzny?
Sel
Z samego wielkiego wojewódzkiego miasta Opola. wink.gif
Kto miał na pozostaniu województwem skorzystać ten skorzystał wink.gif mnie tam nie zalezało na tym wcale.
A Opole to wielka dziura, nic tu sie nie dzieje. Jedynie ten festiwal i to wszystko. No i oczywiście skandale polityczne wink.gif w tym jesteśmy naprawde mocni! icon_cool.gif
justin
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
rzeczywiście
justin
sellina, może rozruszamy ten opolski wateczek?
JesteÅ› urodzonÄ… opolanka, czy sprowadzonÄ… icon_biggrin.gif icon_question.gif
Sel
CYTAT(justin)
sellina, może rozruszamy ten opolski wateczek?
JesteÅ› urodzonÄ… opolanka, czy sprowadzonÄ… icon_biggrin.gif  :?:

Urodzoną! icon_wink.gif Jak mnie tu zasiali, tak wyrosłam! icon_lol.gif Może mnie kiedy wiatr poderwie i polece na inne pole! icon_lol.gif
EwaKW
Mnie tez w Opolu zasiali i nawet tam wyroslam ale mnie wywialo icon_smile.gif
justin
CYTAT
Mnie tez w Opolu zasiali i nawet tam wyroslam ale mnie wywialo

..a dokÄ…d icon_question.gif
EwaKW
Do Zielonek icon_smile.gif pod Warszawa.
anonimowy
No to ładny kawałek, to teraz stolicowa dziewczyna jesteś icon_lol.gif
burek
Jak chcecie to zapraszam do śląskich kilmatów, icon_wink.gif tyle tylko, że tam się też niewiele dzieje. icon_sad.gif
anonimowy
burek, chyba zaczę zagladać na śląsk icon_biggrin.gif
Sel
CYTAT(EwaKW)
Do Zielonek icon_smile.gif pod Warszawa.

Ewa a myśmy kiedyś na edziecku na czacie nie gadały? Tak mi sie cos kojarzy...? wink.gif
A poza tym dziewczyny ruszmy ten opolski pokoik, chyba sie tak nie poddamy? Bo to wstyd! icon_twisted.gif
justin
sellina, jakos nie trafiamy tu w tym samym czasie.
Sellina, wiesz może gdzie w Opolu jest duzy wybór fotelikow samochodowych dla dzieci. Takich od 9 kg. Musimy kupić już Natalce bo nogi jej wiszą z dotychczasowego. Słyszałam, że gdzies na Książąt Opolskich icon_question.gif
Sel
Zabiłaś mi klina... icon_confused.gif ja ostatnio szukałam dla Madźki siedliska pod tyłek...no nie wiem gdzie na K. Opolskich...? Jak znajdę to dam Ci znać.... wink.gif
justin
sellina, problem nieoczekiwanie sam się rozwiązal. Okazało się, że znajoma sprzedaje foteli, bo wymienia na większy więc zdecydowałam się na odkupienie. Dzięki za dobre chęci?
Ale serio słyszałam, że na Książąt (niedaleko rynku) jest jakiś sklep, dobrze zaopatrzony w rzeczy dla dzieci icon_biggrin.gif
madama
Że się wetnę icon_wink.gif
Ten sklep to "Dziecięcy styl"
Modii
Witam po bardzo długiej nieobecności. icon_biggrin.gif
Adriana co tam u ciebie? Reszty niestety nie znam, gdyż nie siedziałam już długo na forum, ale mam nadzieje, że poznam:). Nie było czasu icon_sad.gif . Teraz będę miała więcej czasu i można ruszyć to OPOLSKIE tak jak kiedyś.
Jeżeli chodzi wam o sklep na Książąt OP. to powiem jedno: najdroższy sklep w Opolu. Może i są dobrze zaopatrzeni ale ceny mają "po byku".

Pozdrowionka icon_smile.gif
justin
modii,miło Cię poznac.
W tym sklepie to jeszcze nie byłam, zawsze tylko słucham relacji znajomych, którzy na brak pieniążków nie narzekają icon_lol.gif i zachwycam się jakie to piekne rzeczy tam kupuja icon_confused.gif
My jak narzazie lecimy na pozyczonych i spadkowych icon_redface.gif icon_confused.gif
madama
No nieźle Modii, Kubuś już ma 8 mies. icon_eek.gif Jak ten czas leci.
U nas w porządku, ja czuje się coraz lepiej, niestety od 9 mies. jestem na sterydach i zmieniłam rozmiar ciuchów z 40 na nie powiem jaki icon_redface.gif icon_cry.gif Ale jestem dobrej myśli, bo te okropne sterydy powoli odstawiam. icon_smile.gif A poza tym niedługo jedziemy sobie w góry ze znajomymi to juz w ogóle jestem icon_biggrin.gif .

Justin, fakt sklep jest drogi, dlatego zazwyczaj w nim nie kupujemy, ale jak szukałam dla Piotrusia stroju na roczek, to tylko tam w całym Opolu znaleźliśmy coś fajnego i akurat ten strój (spodnie, biała koszula, kamizelka i krawat wink.gif ) był w przystępnej cenie.

Pozdrawiam Opolanki ( może rozruszamy icon_smile.gif )
justin
adriana, no mam nadzieje, że rozruszamy.
Qrcze, co to pisać/gadać nie ma o czym?
Niemozliwe icon_lol.gif
Modii
NIe ma?!
Justin zawsze sÄ… tematy.
NP. Co powiecie na spotkanie. Z tego co pamiętam to dawno nie było. Nie mogłam być na wcześniejszych, ale.... Zorganizujmy się jakoś! Dziewczyny napijemy się piwka lub soku jeżeli chodzi o spotkanie wieczorem, może że jakiś spacer z dzieciakami jak wróci słoneczko. Piszcie co wy na to.
ja praktycznie jestem od wtorku (tego co będzie) całkowicie dostępna. Czekam na propozycje.
Adriana co się stało? Dlaczego musisz się tym faszerować? mam nadzieje, że to nic poważnego. A jak twoje. Kuba ma 8 mies. ale wzrostowo i wagowo odpowiada 11 mies. dziecku. Fajnie po prostu fajnie. Do tego jest alergikiem już chyba na wszystko. Jest bez przerwy na lekach, a ostatnio już trzeba było zastrzyki. Teraz na szczęście (odstukać) jest oki. Byle tak dalej icon_smile.gif

Pozdrowionka.
madama
CYTAT(Modii)
NP. Co powiecie na spotkanie. Z tego co pamiętam to dawno nie było. Nie mogłam być na wcześniejszych, ale.... Zorganizujmy się jakoś!


Było jedno, fakt całkiem udane. Jakby co, to ja chętnie.

CYTAT
Adriana co się stało? Dlaczego musisz się tym faszerować? mam nadzieje, że to nic poważnego.


To juz trzy lata mijają, odkąd mnie dopadło. Miastenia -choroba mieśni, pisałam kiedyś.

CYTAT
A jak twoje.

Moje prawie jak bliźniaki. icon_lol.gif W domu jest wesoło, głośno i wieczny zabawkowy bałagan. Nie chorują. Piotruś od września idzie do przedszkola. icon_cool.gif

.
CYTAT
Kuba ma 8 mies. ale wzrostowo i wagowo odpowiada 11 mies. dziecku.


Mój Piotrek, też był taki duży jako niemowlę, ale mu przeszło. Zresztą Stasiowi również kilogramów nie brakowało icon_wink.gif , teraz to chudzina

Pozdr.
Modii
Adriana nie wiedziałam icon_sad.gif . Mam nadzieje, że już jest ok.
Cieszę się, że jest choć jedna chętna na to spotkanie. A co z resztą?
Adriana Kuba mimo normalnej wagi urodzeniowej szybko zaczął nabierać na masie i szybko rósł, gdyż jak lekarz stwierdził to spowodiowały hormony "wzrostu" które brałam w ciąży. Teraz już się to umiarkowało. Nie przybiera tyle ale dalej cm to co dzień przybywa icon_biggrin.gif .
A mam pytanie do wszystkich. Czy ktoś ma małego alergika w domu? Ja niestety mam. Koszmar icon_cry.gif . Biedactwo się męczy no i ja z jego ojcem. Czekam tylko jak skończy 3 lata i na testy a później odczulanie. Choć mam cichą nadzieje, że mu przejdzie.

To co z tym spotkaniem? PROPOZYCJE JAKIEÅš SÄ„?!
justin
No, jesliby to spotkanko miało być w Kędzierzynie, to jak najbardziej icon_biggrin.gif
madama
Justin, mój mąż jutro gra mecz w Kędzierzynie (zapalony darciarz icon_rolleyes.gif ), niestety mnie nie zabiera. wink.gif
justin
a gdzie dokładnie ?

Może jednak kiedys z nim przyjedziesz, on sobie na mecz a Ty do mnie na kawke, ok ? icon_biggrin.gif
Modii
Justin szkoda, że nie mieszkasz w opolu icon_sad.gif
madama
Uważaj Justin, bo już czuję się zaproszna. icon_cool.gif

I widzisz Modii, same narazie jesteśmy.
A może nie?
Hop, hop, jest tu jeszcze kto icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_wink.gif
Modii
Ciekawe gdzie się reszta podziała? Zostawili nas? icon_cry.gif
Sel
ja nie znajdę teraz ani chwili czasu, poki co to mam zapierdziel podwójny. Może w drugiej polowie maja?Myslę, ze będę już odpoczywać! icon_wink.gif
madama
Druga połowa maja dla mnie jest ok icon_cool.gif , bo teraz to ja się do wyjazdu w góry szykuję. icon_biggrin.gif
Tylko 27-28.05 opada - będę się bawić na weselu. icon_cool.gif
To już mój rozkład zajęć znacie. icon_wink.gif
madama
Aha, Justin, do Opola znowu nie masz tak daleko...
justin
sama dzieckiem dalej niż 20 km jeszcze się nie wybierałam, zawsze towarzyszy nam tatus icon_redface.gif . Więc nie wiem jakbyście się zapatrywały na jego towarzystwo, no i on za takimi spotkaniami to nie bardzo.

Zaproszenie aktualne jak najbardziej, zapraszam. icon_biggrin.gif
eDorka
A dlaczego umawiacie sie na spotkanie w Opolu na watku Kedzierzynskim icon_idea.gif icon_question.gif . W ten sposob nie trafie tam icon_razz.gif . Byc moze udaloby mi sie tez byc.
Modii
cześć eDorka icon_smile.gif . Ciebie to już dawno nie było. Co tam u ciebie? Opowiadaj. A temat zaczął się i tak leci, a
że na Kędzierzynie.
Jeżeli chodzi o termin druga połowa maja to ja także jestem ZA. Justin a tatuś z dzieckiem nie może posiedzieć? Ty możesz sama przyjechać. Możemy się spotkać z naszymi skarbami ale i również same w "mamusim gronie".
Proponuję, żeby któraś zaproponowała date i wariant czy z dziećmi czy same. Miejsce to się dogada później. Każda przecież ma jakieś plany, więc sądzę, że będzie lepiej jak będziemy już miały ustalony dzień. Jakieś propozycje?
justin
Modii, wiesz co, ja tak skomplikowanie pracuję, że tatus barzdo często z dzieckiem siedzi i nie mam sumienia tak go zostawiać jeszcze dodatkowo jeden dzień podczas gdy ja bede się bawic icon_biggrin.gif
Często pracuję w soboty albo w niedziele - z Natalą siedzi tatus.
Mam popołudniówki - Z Natala siedzi tatuś
Mam nocki - do Natali wstaje tatuÅ›.
Czasem wydaje mi się, że częściej i więcej on, a ja jestem wyrodną matką icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Gdyby wam pasowało w Kędzierzynie to chętnie icon_lol.gif
justin
no i cisza...
to Wy się tam w tym Opolu umawiajcie, bo pewnie szybciej wam to wyjdzie, o mnoe możecie zapomniec icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Modii
to ja w takim razie proponujÄ™ 21 maja. Co wy na to?
A czy z dziećmi czy same to wy zdecydujcie.
A justin ja nie dam rady do Kędzierzyna. A szkoda icon_sad.gif .
justin
a gdzie tego 21 maja?
madama
Modii, załóż wątek spotkaniowy icon_biggrin.gif
Modii
Już załatwione icon_smile.gif i co dalej?
anonimowy
cisza jak makiem zasiał,
sprawdźmy czy ktosik na czacie nie siedzi, to może se pogadam icon_confused.gif
justin
ten gość to ja icon_lol.gif
wika
hej icon_smile.gif
obecnie mieszkam we wrocku ze swoim małym szczesciem ale wychowałam sie w kk i tam tez siedziałam sobie spokojnie przez 19 lat:)
bardzo tesknie za kk icon_cry.gif ale siła wyzsza...
wiec chetnie pogadałabym z kims z rodzinnego miasta:)
justin
cześć wika icon_biggrin.gif
no to gadaj. co chcesz wiedzieć icon_biggrin.gif
gdzie mieszkasz we Wrocku.
Studiowalam tam i siedzialam przez 5 lat, mam sentyment do tego miasta ogromny icon_biggrin.gif
wika
teraz mieszkam na rózance własnie sie przeprowadziłam:)i chyba juz tu zostaniemy:) ale szczerze to strasznie tesknie za kk .wiesz jakos tak fajniej mi sie zrobiło jak zobaczyłam na forum kk to prawie jak w domku:) aty gdzie mieszkasz??moze sieznamy??chociazby z widzenia...wkoncu kk nie jest strasznie duzy... icon_lol.gif
wika
chyba faktycznie cienko z tym kk watkiem:(ale cały czas czekam moz sie ktos odezwie:)
pozdrawiam
justin
cześć wika,
byłam na chorobowym, to się nie odzywałam.
W poniedziałek zmykam na urlop i pojawię się dopiero w sierpniu icon_confused.gif
Nie jestem urodzona Kędzierzynianka, ja się tam wydałam icon_wink.gif
Teraz mieszkamy na Pogorzelcu, w okolicy szkoły muzycznej icon_biggrin.gif

We Wrocku mieszkałam na Starym Dworze, i na Sępolnie. A najlepiej to poznałam okolice Placu Grunwaldzkiego icon_biggrin.gif

Wika pracujesz?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.