To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak miło wrócic na forum

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sylvs
Cześć dziewczyny,
już dawno nie zaglądałam do forum i tu taka miła niespodzianka, nowy wątek i tyle odsłon icon_smile.gif
Nie miałam dostępu do kompa, a jak w końcu się już zalogowałam, to uzależniłam się od zakupów na Allegro i nie starczało mi już czasu na inne rzeczy. Ale od jakiegoś czasu zaczęło mi brakować kontaktu z innymi mamami icon_smile.gif
Mój Michaś 18go kończy 4 miesiące (ur. 18.10.2004) i nawet nie wiem kiedy mi ten czas minął. Skończył mi się już macierzyński i nie wyobrażam sobie, gdybym teraz miałą wrócić do pracy. Chwała Bogu za 60 dni urlopu icon_smile.gif jestem więc na wypoczynkowym, a w maju biorę jeszcze wychowawczy, ale zobaczymy na jak długo.
Cieszę się, że wróciłam do grona mam pażdziernikowych i listopadowych dzieci icon_smile.gif
pzdr,
Sylvs
besia
Witaj icon_smile.gif znowu !
Moj Franek tez urodzil sie 18.10.2004 icon_biggrin.gif
Sylvs
Cześć Besiu,
pozdrawiamy rówieśnika Michasia.
Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze? Ja trochę war[użytkownik x]ę na jego punkcie bo jest to nasze pierwsze dziecko. Na razie, odpukać jest wszystko dobrze. Co prawda rehabilitujemy Michasia metodą Vojty, bo podczas porodu był 2x owinięty pępowiną i miał wzmożone napięcie mięśni. Michaś lubi te ćwiczenia, bo coś się dzieje a on chyba będzie aktywnym i bardzo ruchliwym dzieckiem.
pozdrawiamy,
Sylwia i MichaÅ›
besia
odpowiedz z opoznieniem icon_smile.gif
U nas wszystko w porzadku, Franek zdrow ja tez jakos sie trzymam... chociaz czasem jest to nielatwe. Zwlaszcza jak Franek ma gorszy dzien i marudzi... szybko trace cierpliwosc, a potem mam wyrzuty sumienia ze sie na niego zloszcze. Na cale szczescie zdarza sie to bardzo zadko i w zasadzie jest naprawde spokojnym chlopcem.
Jak tam wasza rechabilitacja ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.