To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwiec / Lipiec 2004. O matko to już 5 część :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
mamami
grabinka (kati)- 6 czerwca Idalia
kasiulek -10 czerwca Zosia
mamuśka.chłidzw- 14 czerwca Idalia 3070g, 56cm. naturalnie edytam@interia.pl
Sylkot - 16 czerwca IgnaÅ› 4370g, 57 cm, cesarka komincz@wp.pl
Aneea- 17 czerwca MaciuÅ›
Kasiek11- 18 czerwca Karolinka. waga 3750 , długość 55 cm, cesarka stolario@neostrada.pl
Jaguar - 18 czerwca Michalina
Ez- 20 czerwca Maciuś ważył 3550 g i mierzył 60 cm cesarka
AgaJ- 22 czerwca Zosia 2800g i miala 52 cm cesarka
Mamami- 25 czerwca MaciuÅ› mamami@gazeta.pl
Agusiao - 5 lipca KubuÅ› agusiao@wp.pl
kasiakorpik - 5 lipca Maks
madziula - 12 lipca Damian
Kocurek- 14 lipca Dominisia
MonikaS. - 14 lipca Maja
Luśka - 16 lipca, Oliwia, reziolki@poczta.onet.pl
Agnieszka- 19 lipiec Jakub 3400 g 54 cm naturalnie
Patiar- 19 lipca Karolek aneta.stocka@wp.pl
Alatanta-19 lipca Konrad alatanta@op.pl
Monga - 22 lipiec KrzyÅ›
Moonk- 23 lipiec Alicja
gagatek- 23 lipca Karol 3250g, 58cm
karoleenka - 23 lipiec Natan Karoleenka@poczta.onet.pl
Mariola- 26 lipiec Miłosz 3480 g 56 cm mn2001@op.pl
AniaR- 26 lipiec Bartek battek@poczta.fm
AguÅ›- 27 lipiec WojtuÅ›
alatanta
Mamami- mała popraweczka wink.gif Konrad urodził sie 19 lipca (czyli
druga data dobra)- 26 nawet nie miałam w planie wink.gif
aneea niezalogowana
melduje sie na nowym watku icon_biggrin.gif.
Moze sie powtarzam, ale powiem jeszcze raz - kurka, ale macie speeda icon_wink.gif
mamami
Alatanta juz poprawione, przepraszam. Juz właśnie kiedyś się zorientowałam że u ciebie są z niewiadomej przyczyny dwie daty ale nie wiedziałam która dobra icon_redface.gif a potem zapomniałam zapytac.

Zadaje sie ze mamy kogoś nowego to bardzo prosze jeśli chce byc dopisany do listy o podanie swoich danych alb tu tłustym drukiem żeby mi nie umknęło icon_rolleyes.gif albo na PW.
kasiulek
mamami dopisz mnie proszÄ™ do listy
[b]kasiulek -10 czerwca Zosia 3100g i 50 cm, naturalnie
GG4107537
z góry dziękuję
Agusiao
melduję się w kolejnej części naszego wątku icon_biggrin.gif
szkoda tylko, ze nie mam ostatnio czasu na pisanie icon_sad.gif ledwo co nadążam czytać...

a tak w ogóle to ja chcę wiosny i lata icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
od kwietnia zapisuję się na aerobik i szykuję sie na podbój plaż icon_lol.gif
gagatka
Ja też się melduję icon_biggrin.gif

AgusiaO ja też chcę wiosny. Ostatnio nawet mniej spaceruję z dzieciakami. Na moim biegunie śniegu mniej, ale wiatr zimny hula icon_confused.gif . Brr, paskudnie...

Karolek znowu jest zasmarkany icon_cry.gif a dzisiaj jeszce mnie coÅ› Å‚amie icon_confused.gif
kasiek11
No to i ja!!!

Małe sprostowanko: Karolka urodziła się 18 czerwca moj e-mail: stolario@neostrada.pl gg jeszcze nie ma, cały czas mi krzyczy brak połączenia

ups dzieciaki krzycza, lece
Jaguar
A we wrocku całkiem wiosennie dziś byliśmy z małą na placu zabaw, ale był ubaw rechotała cały czas. na huśtawce, koniku, zjeżdżalni, ale było fajnie. Nie byłam na placu zabaw od czasów swojego dzieciństwa. A teraz planujemy już wyprawę do zoo, bo ogląda się za wszelkimi zwierzakami na ulicy.
Ale fajnie że już cieplej. Mówią że w czwartek w całej polsce cieplej Huuuuuraaaa i oby tak zostało.

kasiek11 o o o to mamy równodniówki icon_smile.gif Pozdrówki od Misi dla Karolki icon_smile.gif

kasiakorpik ja też jako mała dziewczynka 10mies przechodziłam ospę i nie mam żadnych śladów, a drApałam podobno niemiłosiernie. Zdrówka dla Maksia.

Qrka w zimie nie miałam żadnych problemów z ubieraniem młodej wrzucałam do kombinezonu i śpiworka i tyle. A teraz kombinuję czy śpiworek czy już kocyk. Kurteczka czy kombinezon itp. Jak ubieracie dzidziolce ?
Agusiao
CYTAT(Jaguar)
Qrka w zimie nie miałam żadnych problemów z ubieraniem młodej wrzucałam do kombinezonu i śpiworka i tyle. A teraz kombinuję czy śpiworek czy już kocyk. Kurteczka czy kombinezon itp. Jak ubieracie dzidziolce ?


a my kombinezon chowamy już głęboko w szafie icon_lol.gif kupiliśmy wczoraj kurteczkę i buciki i będziemy juz tak ubierać Kubusia icon_wink.gif przykryjemy go kocem jak bedzie chłodniej i na spacer icon_wink.gif
kasiek11
Jaguar, Twoja Misia to sprytna dziewczynka-raczkuje!!! Karolka niestety pełza po podłodze do tyłu _moj synek co prawda raczkował dwa tygodnie i zaraz sam poszedł-miał 10 m-cy) ale jak wczytuję się w wasze posty, to się załamuję...............
MonikaS.
Ale tempo! icon_wink.gif

No i mamy wiosnÄ™! icon_smile.gif

Agusiao, ja też się właśnie zastanawiam nad kurteczką na spacery. Kupiłaś już taką cienką czy cieplejszą?
Agusiao
wiesz ona jest taka średnia w grubości ale na polarku w środku. na wiosnę mam cieńszą - sama podszewka prawie icon_wink.gif
gagatka
Fajnie wam, my jeszcze w kombinezonie zimowym icon_confused.gif
kasiakorpik
My też jeszcze w kombinezonie, chociaż teraz to nie wiadomo jaka będzie pogoda jak w końcu bedziemy mogli iść na spacer icon_lol.gif

Dzięki za wsparcie duchowe dziewczyny, wiedziałam że na Was mozna liczyć icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Rozmawiałam dziś z p. dermatolog i poleciła mi Tanno-hermal do smarowania, podobno dużo lepsze niż pudroderm bo tak bardzo nie wysusza, a to podobno nie jest wskazane. Aha i jeszcze mam dawać engystol to taki homeopatyczny lek wspomagajacy walkę organizmu z wirusem, tak powiedziała pani doktor. Na szczęscie tabletki mam w domu a to cudo do smarowania juz sobie zamówiłam ( nie wiem jeszcze ile to kosztuje ale na pewno powyzej 20zł icon_eek.gif )
Agusiao
CYTAT(gagatek)
Fajnie wam, my jeszcze w kombinezonie zimowym icon_confused.gif


my byliśmy zmuszeni do zmiany, bo kombinezon już za mały icon_wink.gif nie było sensu kupować drugiego
mamami
Dobra to ja siÄ™ do czegoÅ› przyznam wink.gif
maciek tej zimy miał może na sobie kombinezon może 10 razy (tylko jak tem spadała poniżej -10 i jak byliśmy na nartach)
Właściwie całą zimę Maciek przechodził w takiej średniej grubości kurteczce (kolezanki warszawskie widziały wink.gif )
Czy ja jestem nienormalna ? icon_rolleyes.gif
Agusiao
CYTAT(mamami)
Czy ja jestem nienormalna ?  :roll:

absolutnie nie icon_exclaim.gif ja też chciałam ubierac go tylko w kurtkę, ale jak przymierzyłam kombinezon było mi poprostu wygodniej go ubierać... i tak zostało icon_wink.gif
kasiulek
mamami dzięki za dopiskę icon_lol.gif

moja Zosia już też spceruje w wiosennej kurteczce, lekko ocieplanej z chustką pod szyją, ale czapka jeszcze przejściowa ani zimowa ani wiosenna, mój łysolek szybko się poci, a z drugiej strony nie chciałabym by się zgrzała
icon_rolleyes.gif

pozdrawiam
kasiakorpik
Mamami no co ty? Ja też pakuję Maksa w kombinezon głównie z wygody icon_biggrin.gif Grunt że dziecku ciepło, a z tego co pamiętam to przecież masz śpiworek w wózku?

Mnie za to aż trzęsie jak widzę że mamusia w rękawiczkach wózek prowadzi, a dziecko jedzie z łapkami czerwonymi jak buraki icon_evil.gif Najchętniej to bym zdarła te rękawiczki mamusi i dziecku założyła.
mamami
Oj tez mam alergie na mamusie co rekawiczek dzieciom nie zakładaja, myśmy właśnie zgubili i stwierdziłam że nie będę na dwa dni kupowac, w zwiazku z tym Maciuś dziś w skarpetkach na rączkach spacerował icon_lol.gif
AguÅ›
Witam w nowym wÄ…tku!

My na spacerek w kombiznezonie, pozostałe wyjścia kurteczka.

U nas nic nowego się nie dzieje. No może Wojtuś bardziej marudzi icon_twisted.gif

Wiosna faktycznie chyba się zbliża u mnie w ogórdku już bazie są i kwiatki wzrastają. Podobno przewidują, że tegoroczne lato będziemy mieć rodem z tropików icon_exclaim.gif Poczekamy zobaczymy.

Mamuśka fatalnie wyszło z tą pracą. Strasznie mi przykro, bo już życie sobie poprzestawiałaś i dzieciakom a tu taka lipa icon_cry.gif Trzymaj się będzie dobrze i może wkrótce znajdziesz kolejną pracę w równie szybkim tempie icon_smile.gif

Kasiek witamy ponownie po długaśnej przerwie icon_biggrin.gif

CYTAT(karoleenka)
Natan nadal zÄ…bkuje  jedynym sposobem na jako takÄ… przespanÄ… noc to toboÅ‚ek u boku-ale niedÅ‚ugo przpÅ‚acÄ™ to poÅ‚aciami Å‚ysiny na gÅ‚owie i bruzdami blizn na twarzy..bo moje dzieciÄ™ jak siÄ™ obudzi to wyrywa mamie wÅ‚osy i drapie po twarzy... z miÅ‚oÅ›ci jak mniemam bo jak otworzÄ™ otumaniona oczy to ma takiego banana na buzi..
04.gif 04.gif 04.gif

Kasiulek gratulacje dla Zosi z okazji nocniczkowania icon_biggrin.gif

CYTAT(karoleenka)
Mój mąż też wpÄ™dza mnie w kompleksy- bo ja siedzÄ…c z Natanem to ledwo zdążam z obiadem i praniem nie mówiÄ…c o sprzÄ…taniu, prasowaniu...a on na peÅ‚nym luziku i ugotuje i posprzÄ…ta i dziecko zabawi i posiedzi na kurniku grajÄ…c w tysiÄ…ca....a ja no cóż albo, albo  
Skąd ja to znam icon_biggrin.gif U nas jest jedna różnica mąż gra w brydża icon_lol.gif

Alatanta zdjęcia super i mężunio...zdolniacha! Patrząc na uśmiechniete buzie małych tajfunów myślę sobie, że taka różnica wieku chyba sprzyja warjackim wspólnym zabawom, co? Aha i pokaż nam na zdjęciu kiedyś Siebie icon_wink.gif

Sylkot odnośnie fotelika to ja wybrałam samo "Priori" bez "xp". Moim zdaniem fotelik jest super. Myślę że Ignasia można spokojnie w niego już teraz zapakować.
Spóźnione życzonka urodzinowe. Jesteś Rybką jak moja siostra icon_biggrin.gif 16 marca też byłam z nią na zakupach i też kupowałyśmy ciuchy na poprawę urodzinowego humoru icon_lol.gif

Zaraz skrobnÄ™ posta wyjazdowego.
gagatka
KasiaKorpik
CYTAT
Mnie za to aż trzÄ™sie jak widzÄ™ że mamusia w rÄ™kawiczkach wózek prowadzi, a dziecko jedzie z Å‚apkami czerwonymi jak buraki  NajchÄ™tniej to bym zdarÅ‚a te rÄ™kawiczki mamusi i dziecku zaÅ‚ożyÅ‚a.
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif takich przypadków nie widziałam.

Też ubierałam kombinezon, bo tak wygodnie i ciepło icon_smile.gif
AguÅ›
NASZE SPOTKANKO
Wstępnie jesteśmy zainteresowane [b]TYM
miejscem.

Myślę, że nasze spotkano powinno być raczej krótkie i tu rzeczywiście sierpniowy weekend 13-15/08 nieźle pasuje. Jutro dowiem sie czy mają wolne miejsca.

A tu poniżej nasza lista i wstępne deklaracje:

1. grabinka
2. kasiulek
3. mamuśka.chłidzw
4. Aneea
5. Kasiek11 icon_arrow.gif będzie
6. Jaguar icon_arrow.gif będzie
7. Ez
8. AgaJ
9. Mamami icon_arrow.gif będzie
10. Agusiao icon_arrow.gif będzie
11. kasiakorpik icon_arrow.gif będzie
12. madziula
13. Kocurek
14. MonikaS.
15. Luśka
16. Agnieszka
17. Patiar
18. Alatanta icon_arrow.gif będzie
19. Monga icon_arrow.gif będzie
20. Moonk
21. gagatek
22. karoleenka icon_arrow.gif będzie
23. Mariola icon_arrow.gif będzie
24. AniaR
25. Aguś icon_arrow.gif będzie

Dziewczyny, przy których nic nie napisałam musicie się wstępnie zdeklarować(ponownie jeśli już zrobiłyście to a ja nie doczytałam icon_redface.gif ).
Jak dowiem się szczegółów (kiedy trzeba rezerwować, czy są wolne miejsca, czy jakieś zaliczki wymagane?) to będziemy podejmować już konkretniejsze decyzje.

Przypominam, że czekamy na inne propozycje jeśli znacie miejsca: tanie, w centralnej Polsce, dostępne do wynajmu na krótki okres czasu to koniecznie wpisujcie tu.
Agusiao
AguÅ› dopisz i mnie wink.gif
Kocurek
Witam icon_smile.gif w nowym wÄ…tku icon_smile.gif

Aaaaaale się rozpisałyście, nie było mnie dokładnie 6 stron starego i dwie nowego wątku wink.gif

Dominika niestety się pochororwała bardziej, kupno inhalatora już na tym etapie nic nie dało icon_cry.gif
W sobotę zaczęła koncert i przewyła 3 godziny, ponieważ bolało ją ucho - zapalenie. No i antybiotyk icon_cry.gif
Dziadek przepisał Zinnat, jest to najgorsze świństwo pod słońcem 450[1].gif Dominika nie chce tego z niczym przyjąć, więc ładuję jej strzykawką do buzi icon_cry.gif na siłę. Potrafi każdą dawkę ze strzykawki trzymać w buzi kilka minut zanim połknie krzywiąc się przy tym niemiłosiernie icon_sad.gif
Nigdy Zinnatu nie mieliśmy w domu, nie wiedziałam że jest taki ohydny. Dotychczas jakoś w domu "jechaliśmy" na amoksycylinach i penicylinach i było dobrze icon_confused.gif
Zresztą oskrzela też już miała zainfekowane, okropnie oddychała, jak jakiś gruźlik icon_rolleyes.gif

Za to nauczyła się bawić w "nie ma - a jest" to znaczy zakłada sobie na głowę koc/ręcznik/pieluchę jak wołam "nie ma Dominisi", a jak ściągnie z głowy wołam "a jest!" to zaśmiewa na całe gardło icon_lol.gif

Do nocnika za to mamy jak do Honolulu, kupa pojawia się kiedy bądź i jest nie do wytropienia, że o siku nie wspomnę. Ale jakoś nie zależy mi, niech fajda do 2 lat icon_lol.gif po tym czasie się zabierzemy za naukę (no, może ciut wcześniej, jeśli będzie gotowa)
kasiek11
A niech tam, ja też chcę. Proszę i mnie zaznaczyć, jadę!
Może nie doczytałam, może jestem ślepa, ale czy Wy wybieracie się same z pociechami czy w kompletach rodzinnych?
Agusiao
ja obowiÄ…zkowo wybieram siÄ™ w komplecie rodzinnym wink.gif
Kocurku zdrówka życzymy Dominisi
AguÅ›
Kocurku duuuużo zdrówka dla Dominisi...zapalenie uszka...ałłła. Biedne maleństwo.

Agusiao dopisałam Cię Kochana wink.gif

Kasiu wyjazd jest ogólnorodzinny.
kasiakorpik
kasiekk no z mężami, a kto będzie pociechy ganiał jak się mamusie zagadają hihi icon_razz.gif i w ogóle to trzeba naszym panom zapowiedzieć że to jest wyjazd rekreacyjny dla mamuś i panowie maja dbać o prowiant tudzież potomstwo hihi, fajrant jak juz wszystkie zasną icon_lol.gif

Ja też na razie nawet nie myśle o nocniku, jakoś z Kamilem bardziej się przejmowałam, a teraz też wyrażam pogląd; "a niech sobie fajda" icon_lol.gif inna sprawa że przy Kamilusiu miałm zdecydowanie więcej czasu (eh ten czas studencki) a wydawało mi sie że taka zapracowana jestem wink.gif
Myślę że zaczniemy z nocnikiem tak koło roczku jak będzie ciepło, niech sie,aluch oswaja a nuż mu się spodoba?


Kamil jak miał rok elegancko sikał na nocnik i bardzo był tym faktem zafascynowany icon_lol.gif Później okazało się że traktował sikanie na nocnik jako nową zabawę i jak mu się znudziło to żadną siłą nie dał sie posadzić, zakładałam tylko pieluchy tetrowe żeby "dziecko czuło że ma mokro" ale jakoś na mojego synusia to absolutnie nie działało icon_eek.gif normalnie zaczął załatwiać się na nocnik tak około drugich urodzin.
AguÅ›
CYTAT(kasiakorpik)
kasiekk no z mężami, a kto bÄ™dzie pociechy ganiaÅ‚ jak siÄ™ mamusie zagadajÄ… hihi  :P i w ogóle to trzeba naszym panom zapowiedzieć że to jest wyjazd rekreacyjny dla mamuÅ›
No właśnie!!! 08.gif
grabinka
Mamami ja podaję do uzupełnienia nr gg 8921325
Qurka powinnam chyba zacząć od zameldowania się w 5 cześci_melduję sie.
Agus mnie też dopisz na wyjazd - rodzinnie(cała 4)
A i pochwalę sie Ida nauczyła się stać i teraz chwyta wszystko co w zasięgu raczki i stoi(mój mały kiwak)
A my zabawę "nie ma- o jest" nazywamy Kocurku" a kuku" Ida zakłada kocyk i jak go zdejmuję to ja krzyczę(im głośniej tym lepiej) a kuku tu jesteś i wtedy Ida śmiech.
Rozłożyliśmy jej jezdzik i ona zamiast myk na niego to do niego" nawija" przysuwa do siebie i jak jezdzik zaczyna grać to ona do niego gaduli po swojemu! (zaznaczam to nie jest chodzik,tylko jezdzik bo jak pisałam wcześniej zwolenniczka chodzików to ja nie jestem)
A gdzie podziała się Iwonkamałżonka-obraziła się czy jak?
Dziękuje dziewczyną za wypowiedzi bo ja poprostu bezsilna byłam i nawet nie wiedziałam jak mam jej cokolwiek przekazać bo ona zupełnie inną interpretację przyjmowała,no ale cóż czasem niektórzy tak maja.
kasiulek
Agus ja niestety nie piszÄ™ siÄ™ na wyjazd sierpniowy icon_cry.gif

A co do wyczynów nocnikowych mojej Zosi, to ja sobie nie obiecuję nie wiadomo czego, mam świadomość, że zanim zacznie "zgłaszać" wszystkie swoje potrzeby minie trochę czasu, ale chcę oswoić i może przyzwyczaić. I pupa mniej zafajdana...
Pozdrawiam
madziula
MeldujÄ™ siÄ™ na nowym wÄ…tku! Ale dziewczyny macie speeeeda!

Kocurku dużo zdrówka dla Dominisi.

Jak na razie nie moge powiedzieć czy stawie się na spotkaniu, wszystko zależy od małżona. Ale bardzo bym chciała. Wcześniej w lipcu 18 planujemy wypad na 2 tygodnie pod namioty, jak co roku( tylko w zeszłym roku zrezygnowaliśmy bo ciągle padało). Zawsze jeździmy całą rodziną: moi rodzice, brat, 3 ciotki +małżony, moi kuzyni i kuzynka + jej pies (kiedyś był kot Baton, ale poszedł w las i nie wrócił icon_sad.gif ) czasem jest nas nawet 20 osób. Jest hamak, łódź, wędki, rowery a wieczorem ognisko i oglądanie gwiazd. Ach, Jak dorobie się skanera to wkleje kilka fajnych fotek.

Ja także ubrałam Damiana w kombinezon tylko kilka razy, większość czasu przechodził w kurtce polarowej na podszewce, dodatkowo przykryty był śpiworkiem. Teraz tak samo go ubieram, tylko czape zmieniliśmy na cieńszą i jest OK.
[/b]
Agusiao
Madziula zaje.... fajne spodenki na Damianek icon_lol.gif gdzie takie kupiłaś??
madziula
Heh.... to zwykłe jensy na szelkach, stare jak świat, naszywki na kolanach są po to by zasłonic przetarte dziury icon_lol.gif
Agusiao
CYTAT(madziula)
Heh....  to zwykÅ‚e jensy na szelkach, stare jak Å›wiat, naszywki na kolanach sÄ… po to by zasÅ‚onic przetarte dziury icon_lol.gif


no i wszystko jasne 04.gif wink.gif
AguÅ›
NASZE SPOTKANKO
Wstępnie jesteśmy zainteresowane [b]TYM
miejscem.

TERMIN: 13-15 sierpnia
USTALENIA: Dzwoniłam dziś i wstępnie zarezerwowałam miejsca dla nas. Odwołać można do połowy maja.
Miejsca liczone dą od osoby dorosłej. Małe dzieci śpią z rodzicami, większe dzieci (jeśli nie z rodzicami) płacą połowę ceny czyli 10zł/dobę.
CENY: Wszystkie znajdziecie na stronie internetowej. Może zastanowimy się również na atrakcją dodatkową w postaci ogniska i przejażdżki 'Baną'?

A tu poniżej nasza lista i wstępne deklaracje:

1. grabinka icon_arrow.gif będzie
2. kasiulek icon_arrow.gif nie będzie icon_cry.gif
3. mamuśka.chłidzw
4. Aneea
5. Kasiek11 icon_arrow.gif będzie
6. Jaguar icon_arrow.gif będzie
7. Ez
8. AgaJ
9. Mamami icon_arrow.gif będzie
10. Agusiao icon_arrow.gif będzie
11. kasiakorpik icon_arrow.gif będzie
12. madziula icon_arrow.gif jeszcze nie wie
13. Kocurek
14. MonikaS. icon_arrow.gif będzie
15. Luśka
16. Agnieszka icon_arrow.gif nie będzie icon_cry.gif
17. Patiar
18. Alatanta icon_arrow.gif będzie
19. Monga icon_arrow.gif będzie
20. Moonk
21. gagatek
22. karoleenka icon_arrow.gif będzie
23. Mariola icon_arrow.gif będzie
24. AniaR
25. Aguś icon_arrow.gif będzie
---------------------------------------------------------
Dziewczyny, przy których nic nie napisałam musicie się wstępnie zdeklarować(ponownie jeśli już zrobiłyście to a ja nie doczytałam icon_redface.gif ).
---------------------------------------------------------
Przypominam, że czekamy na inne propozycje jeśli znacie miejsca: tanie, w centralnej Polsce, dostępne do wynajmu na krótki okres czasu to koniecznie wpisujcie tu.
kasiakorpik
A wiecie musze Wam powiedzieć ze mój maż mnie zaskoczył wink.gif trochę niepewnie pytałam go czy wybrałby się na taki forumowy zjazd, a on na to że chętnie icon_biggrin.gif tylko pytał czy bedą same baby icon_lol.gif na wieśc że może liczyć na męskie towarzystwo bardzo sie ucieszył icon_biggrin.gif Pytał tylko jak się poznamy icon_lol.gif
Może pierwszego dnia przyczepimy sobie karteczki z nickiem i imieniem pod spodem wink.gif

Grabinko jakoś nie tęsknię za iwonką icon_eek.gif

Aguś my też całą rodziną czyli dwie dorosłe osoby i dziecko (bo nikt z nas nie będzie chciał spać z Kamilem, on się rzuca w nocy i kopie) niemowlaki jak rozumiem gratis wink.gif

Madziula mnie też bardzo podobają się spodenki Damianka icon_lol.gif
No to przekonuj małżona do spotkania icon_smile.gif
Podziwiam Cię za wyjazdy pod namiot ja ostatni raz pod namiotem byłam na studiach, a teraz wygodna się zrobiłam i lubię mieć łazienkę z prysznicem icon_lol.gif

Kasiulek, Agnieszka przykro mi że nie przyjedziecie icon_rolleyes.gif do sierpnia jeszcze trochę czasu, może coś sie jeszcze zmieni i dacie radę icon_lol.gif icon_question.gif
Patiar
Cześć dziewczyny, melduję się w nowym wątku.


.... żyję, ale ledwie, ledwie. 1 marca wróciłam do pracy, dziś minął 16 dzień w pracy, klimatyzuje się.
Tam ciągle wszyscy biegają, spieszą się, coś chcą o cos pytają, ciągle muszę chodzić na długie spotkania, generalnie mam wrażenie, że wylądowałam na innej planecie. Pracuję na 3/4 etatu, wychodzę z domku o 6.30 jestem w pracy do 13 i już o 14.10 jestem w domku. Płacą mi za cały etat, więc jest super. Przez pierwsze dwa tygodnie był z nim mąż w domu. Rozstanie przeżyliśmy chyba nienajgorzej. Myślałam, że będzie straszniej.

Karol zbojkotował nianię, którą wybieraliśmy tak starannie. Była pielęgniarką z 25 letnim stażem pracy w sanatorium dziecięcym, teoretycznie rewelka, ale Karol jej nie zaakceptował. Przychodziła prze 2 tygodnie, aby się przyzwyczaili do siebie, każdego dnia Karol bardziej płakał. Nam nigdy nie płacze a kiedy ją widział odpychał się rączkami z całej siły i zanosił się z płaczu. Stwierdziliśmy, że jego zdrowie jest najważniejsze i podziękowaliśmy niani w piątek a od wtorku nie miałam go, z kim zostawić. Babcie stanęły na wysokości zadania i pilnują go na zmianę. Moja mamcia była tydzień (mieszka 270 km. od Otwocka) teraz są teście (mieszkają 70 km. od nas). Zobaczymy ile tak wytrzymają, chwilowo się nie skarżą, dziadki są szczęśliwe, Karol też a ja spokojnie pracuję.

Wymyśliliśmy z mężem, że oddamy go do żłobka, ale zapisy są na wrzesień. Jutro idziemy do Pani pielęgniarki z prośbą o wcześniejsze przyjęcie, czekamy na liście rezerwowej może coś się zwolni. Mam bardzo mieszane uczucia, co do tego żłobka, ale chyba jest to lepsze wyjście niż zostawić go w 4 ścianach z obcą nianią. Byliśmy w tym żłobku tam są maluchy od 4 miesiąca, uśmiechnięta, nie płakały, mają tyle zabawę, te ciocie są takie sympatyczne. Spróbujemy i zobaczymy jak będzie. Karol uwielbia dzieci może się zaaklimatyzuje.


Karol śpi różnie przez ostatnie 2 tygodnie wstawał o 4,30 i to był już jego dzień. Jestem strasznie nie wyspana. Ostatnie dwie nocki są lepsze. Mam przemyślenie: bardzo trudno jest być pracującą mamą. Chylę czoła przed wszystkimi pracującymi mamami....

W sobotę Karol skończył już 8 miesięcy, jest duży, ciężki zdrowy i kochany. Sam ślicznie siedzi, nie raczkuje, ale stara się podnosić w łóżeczku.


Buziaki dla maluchów i mam
Patiar i Karolek
mamuśka.chłidzw
Patiar ja powiem Ci,że ja na swój żłobek narzekac nie mogę. Ida bardzo dobrze sie zaaklimatyzowała szybciej niż Artur. Co wydawało mi sie niemozliwe na poczatku. Popytałam wcześniej po znajomych. Dużego wyboru nie mamy u nas w mieście, bo są 4 żłobki. Ja mam generalnie 2 koło siebie, więc szczęściara jestem. O tym jednym, który wybrałam słyszałam same pochlebne opinie. Ja poszłam do pani dyr osobiscie i przestawiłam sprawę, że dużo dobrego słyszałam i że bardzo mi zalezy. Może ty tez spróbuj icon_question.gif Mnie zacheciło również to,że jest dużo pań na grupę.
Poczatek może byc cięzki, ten pierwszy tydzień. U mnie zaprowadzał mąż, bo jak poszłam piewrszy raz to mało serce mi nie pękło i miałam o czym w pracy myśleć. Całe szczęście panie maja swoje sposoby i szybko ja uspokoiły. Jak czekałam na dzieci, żeby wyszły bo ja przyszłam po nich wcześniejnp w poniedziałek to nie słyszałam żeby któres dziecko płakało, nie mówiąc o jakis scenach.Jeszcze jedna korzyść Ida nauczyła sie regularnie jeśc i to spore porcje, anie tylko cycuś.

Ja również podziwiam mamy pracujące.
kasiakorpik
Patiar przykro mi że z niania nie wyszło icon_sad.gif Mam nadzieję że ze żłobkiem wszystko się uda i oboje bedziecie zadowoleni icon_lol.gif

U mnie pani z 25 letnim stażem pracy raczej nie miałaby szans, tak jak Ci kiedyś pisałam stawiam na młode osoby icon_lol.gif

Aha i zazdroszczÄ™ tego 3/4 etatu, ja jestem w pracy 7 godzin czyli w domu nie ma mnie prawie 10 icon_rolleyes.gif

I w ogóle to gram jutro w totka bo jest kumulacja (a potem powiem w pracy"a teraz to mi to lotto" icon_razz.gif )
mamami
Agus czy Agnieszkę wpisałas że nie jedzie bo się nie pojawia czy może masz nią jakiś kontakt?

Reszata potem
Agusiao
CYTAT(mamami)
Agus czy Agnieszkę wpisałas że nie jedzie bo się nie pojawia czy może masz nią jakiś kontakt?

Reszata potem


a o jakiej Agnieszce mówicie icon_question.gif icon_rolleyes.gif Skleroza mnie złapała icon_redface.gif
MonikaS.
Dziewczyny, ja tylko na chwilkę, żeby zgłosić swój udział w spotkaniu sierpniowym icon_smile.gif
Aguś, wpisz mnie i męża na listę (no i Maję oczywiście)!
mamami
Agusiao Agnieszka pisała z nami tylko na ciązy, po urodzeniu nie wiem czy się nawet zameldowała.
AguÅ›
Mamami napisałam do niej na priva. A powinna się wkrótce pojawić...ogólnie czasu nie ma na pisanie.
Kocurek
Ja nie wiem czy pojadÄ™ icon_smile.gif
do sierpnia dużo czasu, ale......
To jest kwestia tego, że męża takie spotkania nie bawią, bo on w ogóle maluchy lekceważy icon_evil.gif a samej mnie nie puści dopóki on nas finansuje icon_sad.gif
Nawet z nim o tym nie rozmawiałam icon_sad.gif jakbym znalazła pracę do sierpnia (a szukam) to pojadę choćby sama z dziećmi icon_smile.gif a co!
Nie to nie, no nie?


Patiar, dzieci czasem wiedzą lepiej od nas. Może ta niania pomimo doświadczenia była jakoś hm......nie teges?
AguÅ›
Kocurku może nie mów mu, że to z maluchów tylko że to koleżanki...hmm z porodówki icon_lol.gif
Kocurek
Eeeee Aguś, na porodówce to on warował dzień i noc prawie icon_wink.gif i wie kto tam był icon_lol.gif
Ale wszelkie pomysły mile widziane icon_wink.gif

Może jeszcze mnie zaskoczy? Mój chłop jest bardzo niekomunikatywny, dopiero 3 piwo go jest w stanie rozruszać - i jego własna branża w pracy (trudny typ, oj! trudny) - tu ukłon w stronę męża kasikorpik icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.