To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak z czytanie u waszych pociech???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dori
Witajcie!!!!!!!!

Chciałabym zapytać jak idzie czytanie waszym pociechom. icon_wink.gif

Adrianek powoli zaczyna czytać icon_rolleyes.gif

Były problemy na początku,ale teraz sprawia mu to przyjemność i jest dobrze icon_wink.gif

nie czyta dwuznaków icon_confused.gif

nie wychylamy sie poza program nauczania w jego przedszkolu icon_rolleyes.gif
Mika
Ola czyta co popadnie,dwuznaki również (pytała jak się je czyta i teraz już wie) Ulubionymi lekturami są encyklopedie icon_wink.gif i inne książki popularno- -naukowe,wszystko co dotyczy biologii i kosmosu icon_wink.gif

p.s
od początku była trochę do przodu-dziecko rządne wiedzy icon_lol.gif
Elak
CYTAT(Mika)
Ola czyta co popadnie,dwuznaki również (pytaÅ‚a jak siÄ™ je czyta i teraz już wie) Ulubionymi lekturami sÄ… encyklopedie  :wink: i inne książki popularno- -naukowe,wszystko co dotyczy biologii i kosmosu  :wink:  

p.s
od poczÄ…tku byÅ‚a trochÄ™ do przodu-dziecko rzÄ…dne wiedzy  :lol:



Mika twoja córka trochę do przodu? To ja teraz wolę bajki czytać niż encyklopedie. Nieźle do tyłu jestem wink.gif
Mika
Elak-ja mam obok maluchów otwartą zawsze stronę google żeby wiedzieć jaką odpowiedź Olce dać,bo aż mi wstyd,że nie znam odpowiedzi na jej dogłębne pytania icon_wink.gif
Teraz na fali jest geografia icon_lol.gif
Mam tylko nadzieję,że ten pęd do wiedz jej nie minie icon_wink.gif
sdw
Kinga czyta dość dobrze (jak na szescioipółlatkę icon_wink.gif ). Dwuznaki czyta również. Co mnie cieszy to, ze jest wzokowcem. Ja nie wiem czy to powód do radości ale mnie moje wzrokostwo wiele korzysci przyniosło icon_wink.gif Dokładnie wygląda to tak, ze zapmiętuje wygląd słowa. Ze słowami znanymi sobie problemów nie ma czasem prosi by jej pomoc odszyfrować jakies nieznajome i długie slowo. Ale generalnie jest ok.

P.S. Geografie i kosmos ma w daszku, takoż inne wiedzy dziedziny. Za to wybitnie zainteresowana jest Barbie, randkami, miłostkami i strojami. Fryzurami również icon_lol.gif
Monika ww
Mój Alek zaczął czytać 1,5 roku temu, a od poprzednich wakacji to czyta już bardzo płynnie, przeczytał już kilka dość grubych książek. Encyklopedia to jego ulubiona książka icon_biggrin.gif chyba większość dzieci tak ma icon_biggrin.gif
A główne zainteresowania to podobnie jak u Oli Geografia i Kosmos, a przede wszystkim Historia Polski icon_biggrin.gif ma taką książkę Historia Polski dla Piotrka.... i też mnie często zagina różnymi faktami, o których ja już zapomniałam.... icon_redface.gif
dori
Mojemu adriankowi czytanie idzie już dość dobrze,dwuznaków jeszcze nie czyta................pora zacząć icon_rolleyes.gif

Ale i tak jestem zadowolona z tego jak czyta,bo w pażdzierniku myślałam,że nigdy moje dziecię nie będzie czytać icon_lol.gif
Adasia
Witam
Kuba - kwietniowy.
Zaczął się etap czytania aktorskiego - z uwzględnieniem (przesadnym) znaków interpunkcyjnych.
Prześmieszne!!
Latte_macchiato
wiecie może jak zachęcić 11 latka do czytania ? Rozmowy, tłumaczenia, nakazy, kupowanie książek śmiesznych, komiksów nie skutkuje ... 41.gif
anetadr
Prada, a próbowałaś z czasopismami (np. Victor Junior) lub jakimiś hobbystycznymi?

Aneta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.