To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Torty nie tylko dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Użytkownik usunięty
CYTAT(anndzia @ Thu, 08 Nov 2012 - 21:07) *
ajonka fajny torcik

Dziewczyny,poradźcie,jak nałożyć tą masę żeby boki tortu wyszły gładkie.Mi zawsze masa nakłada się na masę,wiecie takie fale się tworzą.


Jak nałozysz masę to jej od razu nie naciągaj (boki). Najpierw przyklej i wyklep icon_wink.gif boki dłońmi. lepiej też mieć wiecej zapasu z masy i ją potem odciać niż nadmiernie naciągać.
Agnieszka.zg
a ja ostatnio zrobiłam dla siostry
gosiagosia
chce na swieta zrobic tort makowy. zle przczytalam przepis, gdzie wymagana byla masa makowa. nie doczytalam tego, co bylo w nawiasie, ze wlasnej roboty i kupilam gotowa. patrzac na konsystencje, to sa podobne, ale nie wiem czy mi to wyjdzie.
robil ktos ciasto do tortu z gotowej masy makowej ?
Agnieszka.zg
ja robiłam z masy makowej ale broń boże zeby z tej z puszki gdyż tam jest tylko 10% maku. najlepszy mak jest taki w białej paczce jest napisane mak spażony on naprawę jest pyszny i praktycznie zero z nim roboty
Użytkownik usunięty
Tort dla mojej Chrześniczki - miłośniczki misiów icon_smile.gif

bb
Ale czadowy mis! Jaka czadowa chrzestna ma TWoja chrzesnica, [użytkownik x]. 02.gif:tere fere
bumbum
cuuuuuudo 06.gif
Użytkownik usunięty
Dzięęęęki dziewczyny. Bb, Tobie szczególnie. Zrobiło mi się baaaaardzo miło icon_smile.gif Jako prezent Kamyczek dostał do kompletu szarego misia me to you icon_smile.gif Faaajnie razem wyglądali icon_biggrin.gif
bb
CYTAT([użytkownik x] @ Mon, 03 Dec 2012 - 12:39) *
Jako prezent Kamyczek dostał do kompletu szarego misia me to you icon_smile.gif


i juz wiem kogo mi tortowy mis przypominal icon_wink.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(bb @ Mon, 03 Dec 2012 - 11:51) *
i juz wiem kogo mi tortowy mis przypominal icon_wink.gif


Miał być bardziej podobny do oryginału...
bb
CYTAT([użytkownik x] @ Mon, 03 Dec 2012 - 14:07) *
Miał być bardziej podobny do oryginału...


Nobody is perfect 29.gif
gosiagosia
wlasnie natrafilam na to icon_razz.gif https://www.garnek.pl/ela66/23546249/tort-dla-palacza
anetadr
Miś jak żywy. Super! Karolina też jest zachwycona i pozdrawia przy okazji.

Aneta
agabtus
CYTAT(anetadr @ Sat, 08 Dec 2012 - 17:28) *
Miś jak żywy. Super! Karolina też jest zachwycona i pozdrawia przy okazji.

Aneta


Uściskaj Karolinę ode mnie Anetko. Przekaż Jej proszę, że za Nią tęsknię. Za Wami obiema... i chętnie zrobię dla niej misia, kotka, konia, nawet trampka icon_wink.gif co tylko chce. Tylko przyjedźcie.
Joanna 81
Fantastyczny miÅ› icon_smile.gif
Pilawianka
Misiek niesamowity.
anetadr
CYTAT(agabtus @ Sat, 08 Dec 2012 - 21:14) *
Uściskaj Karolinę ode mnie Anetko. Przekaż Jej proszę, że za Nią tęsknię. Za Wami obiema... i chętnie zrobię dla niej misia, kotka, konia, nawet trampka icon_wink.gif co tylko chce. Tylko przyjedźcie.


Kochana, myślę, że najbliższy realny termin to nasze ferie zimowe (czyli między 11 a 24 lutym). Mam nadzięję, że też Wam będzie pasowało, to się dogadamy icon_smile.gif.

Pozdrawiam
Aneta
gosiagosia
chcialabym zrobic na urodziny teczowy tort. jak przegladam zdjecia i widze ze roznie wychodzi, czasem kolory przenikaja, nie wiem czy to przez zbyt mokre ciasto czy moze za mala ilosc kremu miedzy warstwami, dlatego jesli ktos robil taki tort, chetnie przyjme wskazowki co zrobic, zeby na pewno ladnie wyszedl.
justin
CYTAT(gosiagosia @ Sat, 08 Dec 2012 - 17:21) *


Ciekawe czy obdarowany był zachwycony ? icon_smile.gif
oluśia
Jak co roku wklejam naszego torta, tegoroczny motyw Gwiezdne wojny
milutka
Dziewczyny, będę robić tort pszczółkę i zapomniałam jakie proporcje tej masy cukrowej mają być? taki fajny przepis był tu podawany, ktoś ma gdzieś zapisany? bo nie umiem znaleźć icon_sad.gif
Inkusia
Wstawiam zdjęcia tortu dla męża, proszę się nie śmiać, nie jestem profesjonalistką 37.gif Piekę torty bardzo rzadko i nigdy wcześniej nie miałam styczności z barwnikiem. Muszę jeszcze uzupełnić o zdjęcie przekrojonego bo biszkopt też zabarwiłam na niebiesko icon_smile.gif

bb
Brawo Inkusia, a tak panikowalas 37.gif
Inkusia
Dzięki icon_redface.gif
Agalu
Hej,

Dziewczyny pomóźcie;)
chciałabym zrobić synowi na urodziny tort - piłkę nożną ,niby proste się wydaje ale jak zrobić ciasto półkule taką ,żeby można było lukrem obłożyć, wiem że kopiec kreta w taki kształt można zrobić, ale to za miękkie ciasto aby obłożyć lukrem i nie mam pojęcia jak to zrobić 37.gif



gosiagosia
nie ma sprawy, mam nadzieje, ze sie cos przyda 06.gif
Agalu
CYTAT(gosiagosia @ Wed, 22 May 2013 - 00:34) *
nie ma sprawy, mam nadzieje, ze sie cos przyda 06.gif


na pewno , ten drugi link mi odpowiada najbardziej, że biszkopt poprostu wkłada do miski itd. może juz na weekend wypróbuje czy mi wychodzi:)

a jakby ktoś jeszcze miał przepis na pyszny tort marcello ,taki sprawdzony to sie uśmiecham o niego 02.gif
bumbum
dla fana dzikiego zachodu
bb
pif-paf, ale fajny icon_wink.gif
Tuni
Bumbum, boski tort.
bumbum
I kolejne

1.na pożegnanie przedszkola "Pod muchomorkiem"


2. urodzinowy KubuÅ›
horcia
Ale fajne jubusie. Torta ala Lucky Luke też fajowy.
Agalu
CYTAT(bumbum @ Sun, 23 Jun 2013 - 17:19) *
I kolejne

1.na pożegnanie przedszkola "Pod muchomorkiem"


2. urodzinowy KubuÅ›


śliczne 02.gif
bumbum
czaszka...dla kontrastu biszkopt był różowiasty



sówka,mądra główka

Joanna 81
tort - sowa dla mgr fantastyczny.
Świetny dla fana dzikiego zachodu, o pożegnalnym z muchomorkiem nie wspomnę - czadowa niespodzianka 06.gif
bumbum
mariplossa
super torty właśńie szukam inspiracji może coś ciekawego do listopada na roczek małej uda mi się przydotować icon_smile.gif
ajlonka
a ja się pochwalę tortem na rocznicę rodziców. Powoli muszę myśleć jaki zrobić Adasiowi na urodziny


Tuni

Ajlonko, gratulujÄ™ Tobie tortu, a Rodzicom tak pieknej rocznicy icon_razz.gif
ajlonka
CYTAT(Tuni @ Mon, 19 Aug 2013 - 11:20) *
Ajlonko, gratulujÄ™ Tobie tortu, a Rodzicom tak pieknej rocznicy icon_razz.gif


dziękuję

5 lat temu na ich 30 zrobiłam mój pierwszy tort 03.gif
agnese
pochwalÄ™ sie kilkoma moimi
dla synka- fana dinozaurów

dinozaury sztuczne, podebrane synkowi icon_razz.gif a z wulkanie raca była

na pierwsze urodziny córy - fanki wtedy kaczuszek


drugie urodziny córy
hipolitkwiatkowski
Jak uzyskałaś ten zielony kolor??
bumbum
Tuni
Bumbum, fantastyczny tort.
ajlonka
bumbum super tort.
ja mam jeszcze miesiÄ…c do Adasiowego tortu. Ptaki sÄ… jednÄ… z opcji icon_smile.gif
bumbum
dla córci icon_smile.gif

ajlonka
bumbum super tort
bumbum
dziękuje icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.