To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezęt na dzień dziecka i zakończenia przedszkola

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Co wasze dzieci dostają w przedszkolu na dziń dziecka.
a co na zakończenie roku przedszkolnego.I czy zerówkowicze dostają jakaś wyprawkę do szkoły?
U nas w przedszkolu na dzień dziecka robi się skromniejszy prezęt niż na mikołaja.jest to jakaś zabawka(czyt.pierdoła) icon_rolleyes.gif a zerówkowicze dostawali jakąś wyprawkę typu pisaki ,kredki czy piórnik.

pomyślałam sobie że możemy się podzielic doświadczeniami lub napisać co chciałybyscie aby wasze dziecko dostało.no w granicach normy składki rodzicielskiej na komitet.
My w tym roku mamy jakieś 20zł na dziecko.To naprawdę niewiele.

pomyślałam sobie ze fajnym prezentem dla zerówkowiczów byłby słownik ortograficzny dla pierwszoklasisty.
mamajul
CYTAT(anax)
pomyślałam sobie ze fajnym prezętem dla zerówkowiczów byłby słownik ortograficzny dla pierwszoklasisty.

Czy aby tylko dla zerówkowiczów ? icon_wink.gif
Edziia
Jeśli chodzi o zerówkowiczów w przedszkolach, w których pracowałam to, to jaki prezent otrzymają na zakończenie przedszkola zawsze zależy od rodziców. To oni zgłaszają pomysły i pomagają w zakupie. Bywały już piórniki, zegary, pięknie wydane baśnie.
A pomysł ze słownikiem ortograficznym wydaje mi się bardzo trafiony, a przede wszystkim praktyczny.
iff
dziewczyny moze i praktyczny ale mniemam ze moje dziecko by sie nie ucieszylo, woli wlasnie jakas pierdolke
no ale ja jestem w zasadzie anty praktycznym prezentom
ja jestem od praktycznych zakupow w domu icon_wink.gif
Edziia
Iffona masz jak najbardziej rację, że dziecko to z takich prezentów to wcale nie cieszy się tak bardzo (bo dla dziecka to tylko jeszcze jedna książka), ale u mnie w przedszkolu zawsze oprócz takiego praktycznego prezentu jest jeszcze coś co bardziej dziecku się spodoba, jakiś mały dodatek. W tym roku chyba padnie na jakiś słownik(kolorowe wydanie, twarda oprawa-jako główny prezent), a także będzie (dodatkowo) coś co ucieszy bardziej dziecko - przybornik z wyposażeniem na biurko. I takie rozwiązanie wydaje mi się słuszne.
Julika
A co myślicie o grach edukacyjnych? Moja córka kończy przedszkole a siostrzenica zerówkę i znalazłam ofertę dla placówek oświatowych https://www.akademia-umyslu.pl/nagrodys są to bardzo fajne programy edukacyjne dla przedszkolaków jak i uczniów starszych klas. Czy tego typu gry mogą być świetną opcją na prezenty lub nagrody dla dzieci na zakończenie roku?? Pakiety dla przedszkolaków przedstawiają różne gry i zabawy wzbogacone o moduł języka angielskiego, a dla starszych proponują program rozwijający pamięć i koncentrację.
kociasta
Myślę, że jakaś gra to fajny pomysł. Ja kupowałam też córce taką spódniczkę na psoty https://psoty.com/spodniczka-tutu-rockowa będzie miała na zakończenie.
klocuszek
Zestawy LEGO Nexo Knights to świetny pomysł dla przedszkolaka! Mój syn ostatnio był zachwycony jak kupiłem mu najnowszy model icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.