To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry i niedrogi fryzjer w Białym

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga_clue
Szukam takiego i jeśli macie jakieś dobre doświadczenia to chętnie bym posłuchała. No w ostatecznoście niech będą i te drogie, zobaczę jak się z kasiorką ułoży.
Bo ja po prostu chcę sobie zrobić jakąś modną, najlepiej z grzywką, fryzurkę a boję się, żebym z płaczem z salonu nie wyszła.
Od ciąży zapuszczam, włosy już dość długie ale już te moje wieczne kucyki mnie rozwalają...
Pozdro icon_smile.gif
Beata Białystok
Chodzę do salonu Trend na Żelazną.
Zajrzyj też icon_arrow.gif https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=7616
Ulcia i Julcia
Byłam ostatnio na Żelaznej, poprosiłam o włoski do ramion, wyrównanie i wystopniowanie końców. To mi wystopniowała - od samego czubka głowy icon_mad.gif . I dlatego znowu zaczynam nowe 2 lata zapuszczania włosów do ramion.
U.
niki
Czy na tej Zelaznej jest jedna, czy kilka fryzjerek?

Ja chodzę do pani Agnieszki w pawilonach przy ul. Upalnej. Taki mały zakładzik fryzjerski.Jestem nawet zadowolona, a wiadomo, że po wyjściu od fryzjera o to trudno... icon_wink.gif
Beata Białystok
Na Żelaznej jest kilka fryzjerek.
Dodorka
a ja chodzÄ™ do salonu KADUS na ul.Upalnej 5a/lok.2
super ścinają i niedrogo
aga_clue
Ja kiedyś pod blokiem miałam podobno super fryzjerkę, przeniosła się jakiś czas temu na Upalną właśnie. Sąsiadka i wiele osób z mojego osiedla (Białostoczek) jedzie do niej się strzyc. Zapomniałam jak się nazywa i gdzie to na Upalnej, jak się dowiem to powiem.
Ja nie do końca byłam z niej zadowolona jak raz u niej byłam. Choć w sumie zrobiła dokładnie to, co chciałam icon_redface.gif .
Po urodzeniu Kacypka poszłam do niej podciąć włosy. Chciałam, by zrobiła mi jakąś fajną fryzurkę, ale żebym mogła dalej wiązać je w kucyk i nie musiała ich za bardzo układać.
No i podcięła lekko końce i je wycieniowała. Nooo.. i nadal wiążę włosy w kucyk i nie muszę ich zbytnio układać icon_biggrin.gif

Kiedys śmiałam się z mojej mamy i jej rozjaśniania włosów. Zawsze chciała mieć jaśniejsze włosy, ale jak szłyśmy do drogerii kupić jakiś rozjaśniacz to zawsze kończyło się na tym, że kupowała tylko farbę w kolorze bardzo podobnym do swojego.
I widzę, że zaczęłam jak ona się podcinać: "żeby było inaczej, ale dalej tak samo" icon_smile.gif

No ja juz sobie fryzurkę wybrałam, teraz musze wydrukować i zebrać się w sobie i umówić na wizytę.

Pozdrawiam icon_smile.gif
niki
Dziewczyny, przykro mi , ale pouprawiam prywatÄ™... icon_redface.gif

Aga- dalej czekamy na ciebie na marcówkach... icon_wink.gif
aga_clue
Chodziło mi o salon Agatha ul.Upalna 1 A lok.29.
Może w najbliższy długi weekend jeśli przyjedzie do mnie mama ( a z samego śląska przyjeżdża ) to na żelazną się przejadę i opowiem o wynikach cud matamorfozy z elementami bajkowej przemiany icon_biggrin.gif Heheh icon_smile.gif
Boże, bylebym tylko nie płakała icon_wink.gif
kasiarybka
KADUS na Upalnej icon_smile.gif
REWELACJA.....powtarzam za swÄ… siostrÄ… icon_wink.gif
Ulcia i Julcia
NO tak, na Żelaznej jest parę fryzjerek, z których nie polecam Asi.
aga_clue
No i już icon_smile.gif
Znalazłam zdjęcie na internecie fryzurki, o którą mi chodziło i poszłam do najbliższego fryzjera, bo musiałam niestety iść z moim synem. A jak pomyślałam, że najpierw autobus, potem ze 30min strzyżenia i znowu autobus to odpuściłam.
Nosiłam kilka dni z soba zdjecie i jak tylko Kacpek zasnął na spacerze zaleciałam do fryzjera. Mały nawet nie zauważył różnicy icon_wink.gif

No, fryzurka bardzo podobna do upragnionej więc nie narzekam icon_smile.gif
I w takim wypadku polecam fryzjera na Zagumiennej, ale tylko w jak siÄ™ wie, co siÄ™ chce.

Nawet sbie nie wyobrażacie jak cudownie jest nie wiązać na noc włosów w kucyk icon_lol.gif
agabr
A ja sie wtrace i polece salon w hotelu cristal, wg mnie swietne dziewczyny , szybko prosfesjonalnie, zawsze kiedy jestem w bstoku tam jestem , robia dokladnie to o co poprosze.b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.