To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie można w Kielcach kupic ciuchy indyjskie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniapatryk
Mam problem , zaczynam wyrastac z obecnych ciuchow ciążowych niestety icon_sad.gif , no i poszukuje sukienki . Sukienki ciążowe to masakra cenowo, a wiem ze w tych sukieneczkach indyjskich dużo ciężaróweczek pogina.
Niestety sklep na Wesołej zlikwidowany, czy znacie jakis sklepy w Kielcach gdzie mozna jeszcze kupic taka indyjską odzież?. Bede wdzieczna icon_smile.gif
śmieszek
Ania, niestety nie wiem gdzie przenieśli ten sklep, ale może spróbuj na bazarach. Tam mają dużo sukienek w podobnym typie, są nawet stragany z ciuszkami dla ciężarnychy w baaaaardzo dobrych cenach icon_smile.gif
sdw
Na bazarach ciuchy dla ciężarówkek? icon_eek.gif Pierwsze słyszę wink.gif Chyba, ze nie na Seminaryjskiej icon_rolleyes.gif
śmieszek
CYTAT(wiolontela)
Na bazarach ciuchy dla ciężarówkek?  :shock:  Pierwsze sÅ‚yszÄ™  :wink:  Chyba, ze nie na Seminaryjskiej  :roll:

A właśnie, że tam icon_smile.gif Sama kupowałam tam sobie spodnie ciążowe i ogrodniczki ze sztruksu. Pani ma na każdą porę roku coś dla ciężarówek, a ceny są dużo niższe. Za swoje ogrodniczki zapłaciłam 35 zł, a nie 80 jak w sklepie, choć wiem, że i droższe mogą być.
sdw
No to w szoku jestem icon_eek.gif Że też ja o tym nic nie wiem icon_eek.gif icon_lol.gif
fifafo
no kobietki to super informacjie

polecam peweks naprzykład Roaban chyba tak sie pisze (?)
śmieszek
CYTAT(wiolontela)
No to w szoku jestem  :shock:  Å»e też ja o tym nic nie wiem  :shock:  :lol:

Już wiesz icon_lol.gif Pani jest tam chyba jedna, ale dość łatwo ją znaleźć - koło stoisk z odzieżą dzinsową. Czasem może jej nie być, ale rzadko. Jak któraś nie szuka markowych ciuszków to u niej warto zrobić zakupy.
aniapatryk
CYTAT(śmieszek)
CYTAT(wiolontela)
No to w szoku jestem  :shock:  Å»e też ja o tym nic nie wiem  :shock:  :lol:

Już wiesz icon_lol.gif Pani jest tam chyba jedna, ale dość łatwo ją znaleźć - koło stoisk z odzieżą dzinsową. Czasem może jej nie być, ale rzadko. Jak któraś nie szuka markowych ciuszków to u niej warto zrobić zakupy.

Byłam tam, maskara, sukienki to worki na ziemniaki a nie sukienki, poprostu tragedia icon_sad.gif
Spodnie ok, ale sukienki...................
A otwarli super sklep na Sienkiewicza 42, ale tam same firmowe i sukieneczki od 120 zł icon_eek.gif , a na 3 m-ce szkoda mi tyle kasy wydawac, tym bardziej ze sukienki mnie nie powaliły pieknoscia. Jednak mozna wybrac tam fajne bluzeczki, koszlue nocne itp, w miare w rozsadnych cenach icon_smile.gif
śmieszek
CYTAT(aniapatryk)
CYTAT(śmieszek)
CYTAT(wiolontela)
No to w szoku jestem  :shock:  Å»e też ja o tym nic nie wiem  :shock:  :lol:

Już wiesz icon_lol.gif Pani jest tam chyba jedna, ale dość łatwo ją znaleźć - koło stoisk z odzieżą dzinsową. Czasem może jej nie być, ale rzadko. Jak któraś nie szuka markowych ciuszków to u niej warto zrobić zakupy.

Byłam tam, maskara, sukienki to worki na ziemniaki a nie sukienki, poprostu tragedia icon_sad.gif
Spodnie ok, ale sukienki...................
A otwarli super sklep na Sienkiewicza 42, ale tam same firmowe i sukieneczki od 120 zł icon_eek.gif , a na 3 m-ce szkoda mi tyle kasy wydawac, tym bardziej ze sukienki mnie nie powaliły pieknoscia. Jednak mozna wybrac tam fajne bluzeczki, koszlue nocne itp, w miare w rozsadnych cenach icon_smile.gif

No cóż... ja kupowałam w zimie więc sukienek nie widziałam.
Fakt na parę tygodni bez sensu kupować nie wiadomo co.
Ania, popytam wsród znajomych. Gdzieś ten indyjski musi być, ale z tego co pamiętam to i tam ceny nie był najniższ. Kiedyś chciałam sobie tam kupić sukienkę - ponad 90 zł za taką byle szmatkę.... icon_confused.gif
k2bzyk
Aniu na Plantach też jest stoisko z ciuszkami ciążowymi , sama kupowała dla siebie i dla siostry. To jest na samym końcu tego bazarku, a właściwie z tyłu, przy ciuszkach dziecięcych. icon_lol.gif
aniapatryk
Dzieki Kasiu na Plantach jeszcze nie byłam, wybiorę sie tam icon_smile.gif
helena30
Czy macie informacje na temat tego czy jakiś sklep indyjski w ogóle w Kielcach istnieje? Jestem bardzo zainteresowana, niedługo będę i chciałabym wiedzieć czy będę mogła kupić to co mi potrzebne icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.