To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BAJKI NA KOMPUTER

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

monikols
WITAM
MOJA CÓRCIA UWIELBIA OGLĄDAĆ BAJKI NIE W TV ALE NA KOMPUTERZE I WCIĄŻ CHCE COŚ NOWEGO. icon_sad.gif icon_biggrin.gif icon_sad.gif
NO NIESTETY NASZE BAJKI A MAMY ICH DOŚĆ SPORO ZACZĘŁY JĄ JUŻ NUDZIĆ I STĄD MOJA PROŚBA MOŻE WY DROGIE MAMY MACIE JAKIEŚ BAJKI, GRY DLA 3 LATKI CHĘTNIE SIĘ Z WAMI WYMIENIE .
POZDRAWIAM MONIKA icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
I CZEKAM NA ODPISIK icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Weroniczqa
My korzystamy nie tyle z bajek na CD czy DVD ale z bajek w sieci, zawsze można liczyć na jakąś aktualizację. Bardzo fajnym portalem jest https://bajkowa.tv/ Polecam zaglądnąć, na pewno znajdzie się coś, co spodoba się Twoim dzieciakom icon_smile.gif
malfred
wystarczy wpisac w google bajki online i masz dużo stron które spełniają Twoje wymagania. Ja ze swojej strony mogę polecić stronę bajki-online.com.pl duży wybór bajek.
Marsiii
Witam.
Pamiętajmy o tym, aby wybierać dzieciom odpowiednie do ich wielu bajki. Dzieci najczęściej zaczynają już oglądać bajki po ukończeniu drugiego roku życia (oczywiście nie zawsze). Bajki, które są bez strasznych postaci, dziwnej muzyki np. mrocznej, strasznej. Bajki powinny być kolorowe jak najbardziej realistyczne, spokojne, uczące dzieci. Maja to być „proste” bajki gdzie są, powtarzane najprostsze zwroty w ten sposób dziecko się szybko uczy. Bajki mają nasze pociechy uczyć czegoś mądrego, dobrego. Pamiętajmy, że inne bajki zainteresują 3-latka, inne 4-latka, a inne 5-latka. Nie puszczamy naszym dzieciom, tylko bajek. Jest tak dużo w sieci ciekawych programów edukacyjnych, piosenek (teledyski). Zamiast puścić bajkę 5-minutową może watro usiąść z dzieckiem przeczytać mu bajkę, pooglądać ilustracje, porozmawiać co się wydarzyło na każdej stronie. Drugim fajnym pomysłem jest się położyć z dzieckiem (chwila odpoczynku w ciągu dnia) i wspólnie wymyślić krótka historie na dowolny temat. Niech dziecko z nami buduje historie, dodaje coś od siebie, nawet jeśli to nie ma kompletnie sensu. Niech poczuje, że też coś od siebie dało. Jak najwięcej czytajmy, rozmawiajmy z dziećmi, nie zapychamy im zbyt dużo czasu na siedzenie i patrzenie w telewizor, ekran komputera bądź telefonu.
kiwi89
na youtube jest ich zatrzęsienie icon_smile.gif
Zossia89
OK, a pytanie jak długo te bajki dziecko może oglądać i czy w każdych okolicznościach, np. przy jedzeniu? Mój 3-latek powtarza teksty z bajek i panie w przedszkolu uważają, że to dziwne, czy powinnam go odciąć od tych bajek w związku z tym (Tomek i Przyjaciele głównie)?
aneta80
Wszystko trzeba robic z glowa. Ja swojemu dziecku puszczam maksymalnie godzine. Po jedzeniu.
AleksandraWo
CYTAT(kiwi89 @ Mon, 30 Jan 2017 - 13:56) *
na youtube jest ich zatrzęsienie icon_smile.gif
No dokładnie i może sama sobie je przełączać icon_smile.gif
śrubka
W sieci można znaleźć wiele stron z bajkami, więc raczej w obecnych czasach nie jest to jakiś szczególny problem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.