To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Powakacyjne wrześniowe mamusie :-)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
Tusiol
No to siup w nowy wątek icon_biggrin.gif . Pierwszy post będzie modyfikowany wraz z nadejściem nowych fotek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .
Czekam dziewczyny na zdjęcia.
Agusia córeczka Simson 07.09.2004 3370 g 53 cm
Oliwer synek Lorien 09.09.2004 4260 g 59 cm
Bartuch synek Tusiolka i Dziada 12.09.2004 2900 g 51 cm

Honia córeczka Menady 13.09.2004 3350 g 52 cm

Bartuś synek Annaldy 16.09.2004 3020 g 57 cm

Sonya Vanessa córeczka Gwendoline 20.09.2004 3070 g 50 cm
Michałek synek Katti 23.09.2004 4300 g 61 cm

Nataszka córeczka Diabełka i Tatulka 24.09.2004 2950 g 52 cm

Natalka córeczka Mamynatalki 24.09.2004 3250 g 56 cm
Tusiol
Jeszcze raz dla Jędrusia Parasolki zdrówka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Z okazji umiesinek dla Simsonkowej Agulki wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Annaldo, płytkę też sprodukuję zaraz i wyślę. Adres na priv, plisss icon_exclaim.gif Ja zaraz podeślę swój.
Tusiol
Ja muszę jeszcze raz to w nowym wątku napisać.
Dziś Bartuch przeszedł 5 kroków sam icon_biggrin.gif . Ale mi się buzia icon_lol.gif
Tusiol
Dziewczyny to, że zmieniłam układ strony wynika nie z tego, że Bartuch ma być na początku prawie icon_confused.gif . Ułożyłam nasze dzieci w kolejności umiesinek. Mam nadzieję, że Wam pasuje icon_question.gif
Tusiol
Shibaa, Larien dawać foty, albo chociaż dane dzieci to dopiszę.
Diabełek
icon_eek.gif czy mi się komputer popsuł, czy tu taka nieprzyzwoita cisza?! icon_eek.gif

MamoNatalki! baaaardzo sie ciezę, że jesteście juz w domku! buziaczki dla Was obu!

Parasolko! zdrówka dla Jędrusia. Mam nadzieję, że już przeszło! a jak nie, to może to trzydniówka?

Tusiolku! zdjęcia poszły mailem! A jak dzisiejsze postępy w samodzielnym chodzeniu?
Ja sie też pochwalę, choć zdarzyło sie to raz i byc może sie przesłyszałam.... ale wyraźnie słyszałam jak nasza lalunia, zabierając mi z ręki swojego smoka powiedziała "daj"... nie śmiejcie się! dobrze wiecie, że umysł matki płata różne figle! icon_wink.gif

Koncercik był wielce udany! icon_lol.gif tak sie rozochociłam, że w poniedziałek skoczę jeszcze na M.Zębatego.... icon_wink.gif

na razie!
Tusiol
Mam zdjęcia podwodniackie.
Bartuch z mamą.

Z mamą i tatą.

Z tatą.

Tusiol
Ja Diabełku wierzę, że słyszłaś "daj" icon_biggrin.gif .
Fajowo, że koncert udany. Ale proszę, proszę już następny w planach icon_biggrin.gif .

Bartuch dziś też dał parę kroków. Tzn 3 razy po około 5 kroków.
Diabełek
icon_eek.gif icon_lol.gif boskie Tusiolku!!!!
teraz tym bardziej nie mogę się doczekać naszego basenu!

całuski dla chodzącego Bartusia!

zmykam spać, spokojnej nocki!
Tusiol
Tatulku, blagam.gif blagam.gif blagam.gif
Trzeba było zaraz zrobić nienie.gif
Już się poprawiłam 02.gif .
Tusiol
Ale u nas spokój icon_eek.gif . Chyba naprawdę sezon wakacyjny pełną parą icon_biggrin.gif .
Diabełek
icon_lol.gif witam!

no rzeczywiście.... prawie wszyscy odpoczywają....

moje ludki śpia, a ja maluję paznokcie- dzisiaj w południe nasza firma organizuje spotkanie dla klientow na Starym Rynku. Szczerze mówiąc wcale nie mam ochoty iść... no ale pocieszam się, że potem przyjedzie po mnie Tatulek z Małą i pewnikiem zasiądziemy gdzieś na małe "co nie co" icon_wink.gif

Tusiolku, to jak masz czas, to powstawiaj jakieś nowe zdjęcia- nigdy dość oglądania !
te na czołgu były boskie!

na razie!
Tusiol
Takich nowych nie mam icon_sad.gif . Ostatnie to te ze zlotu. No i basenik.

Diabełek, Ty teraz w domku bedziesz. Ja za to wyjeżdżam na 3 tygodnie. Co ja zrobie przez tyle czasu bez forum.

Dziś idę z Bartuchem na basen. Przyjechały małe wujki Bartucha i idziemy do Aquaparku. Marcin i Mark o niczym innym nie mówią tylko o tym, że będą z Bartkiem nurkować icon_lol.gif .
Diabełek
icon_eek.gif icon_sad.gif trzy tygodnie Cię nie będzie??? ojej....

no to może jakieś foty w Aquaparku?
bawcie się dobrze!
Tusiol
Jeszcze jedno z basenu. Nie chciałam wklejać, bo mama nieładnie wyszła, ale co tam icon_biggrin.gif . Zresztą Bartuch też nie jak Bartuch jakiś taki napuszony.
Tusiol
No całe 3 tygodnie icon_sad.gif . Uschnę na bank. Chociaż może 13 pojawię się na moment. Muszę przyjechać do Gdańska odebrać decyzję o statusie bezrobotnego. Może na moment wpadnę do domku. Zobaczę jeszcze.
Diabełek
o Matylko.... u nas burza z piorunami... a ja te moje robaczki wysłałam na spacer okrężną drogą do domku...a po drodze nie ma gdzie się schować...i grzmi okropnie... mam nadzieję, że Naszka nie dostała zawału... toz to jej pierwsza burza!
icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

Tusiolku! ale dzisiaj jeszcze będziesz? jak będziesz mogła to zaglądaj!
no rzeczywiście Barti jakiś napuszony- te nasze szkraby potrafią robić niezłe minki! icon_lol.gif
Tusiol
Dzisiaj jeszcze będę. A zaglądać nie będę miała jak. Buuu icon_sad.gif .

Wróciłam z Aquaparku. Umordowałam się okrutnie. Pierw musiałm dojść tam (Sławek w pracy) a potem szaleństwo basenowe no i powrót (w takich chwilach marzę o drugim autku takim tylko dla mnie icon_rolleyes.gif ). Bartuch po basenie jak zwykle padł i zasnął.
Tatulek panny N
Halo, halo! Tu Tatul, tu Tatul! Odbiór.
To trzeba było przeżyć i zobaczyć.
Nataszka (po krótkim kurcgalopku Tatula na ukos przez skrzyżowanie) wyladowała w bezpiecznym miejscu - spore podcienia domu. Wyszczerzyła się radośnie, zdziwiła po raz kolejny, kiedy błysnęło, zrobiło BUM! - i poszła spać. Tak - po prostu zasnęła. Ze dwa razy, kiedy walnęło blisko, otworzyła oczy, popatrzyła na Tatula i zamknęła znowu.
Ludzie - nasze dziecko jest przygotowane na wojnę, kataklizmy i chyba każdy inny terroryzm...
Teraz Dyjaboł ją karmi obiadkiem, jest kolejna burza z piorunami - i
Panna N od czasu do czasu pokazuje, że za oknem błysnęło, BUMnęło - i MAMA, DAWAJ ŁYŻKĘ!!!
Tusiol
Czyżby Bartuch odnalazł swoją Marusię i razem będą na zloty jeździć icon_biggrin.gif . Diablątko to twardzielka. ZBartuchem na pewno dogadają się icon_wink.gif .
Tusiol
I razem posilają się, wirtualnie oczywiście. Bartucha właśnie tatuś karmi icon_biggrin.gif .
Diabełek
icon_eek.gif a ja wybiegłam z parasolem ratować rodzinę... miałam wizję ryczącego ze strachu dziecka i zalanego (deszczem oczywiście) Tatulka pod jakimś rachitycznym drzewkiem!
no proszę!
icon_lol.gif

No to kompletujemy załogę! na razie mamy Jednego Pancernego i Marusię! icon_lol.gif
Tusiol
Sławek właśnie powiedział mi coś fajnego. Jak przyjedzie do nas na wieś to weźmie "laptoka". On ma już wbudowany modemik. I to znaczy, że podłączymy się u kogoś z rodzinki do telefoniku i może sobie "ponetuję". Mam nadzieję, że nie zapomni i weźmie icon_confused.gif . Jej, żeby tylko nie zapomniał.
Diabełek
nie zapomni! już się o to postarasz ! icon_wink.gif
Tusiol
Ale upał. Kto się dołączy do nas na wirtualne piwko icon_question.gif Ja zamawiam zimnego Gingersa lub Redss'a.
Diabełek
icon_lol.gif na piwko to ja zawsze chętnie! poproszę hmmm..... jak szaleć to szaleć ! niech będzie "ginesik", a dla Tatulka Dymbowe Mocno schłodzone! icon_lol.gif
a u nas ciągle leje! na zdrowie kwiatkom!
Tusiol
Sławek na Heinekena się szykuje icon_biggrin.gif .
Jak już każdy ma co zamawiał no to usiasiusia...
Diabełek
no ciągle ktoś mi sie czepia nogawki i chce tu siedzieć! icon_lol.gif
o, powędrowało do Tatulka- teraz ściąga mu kapcie i ... usiłuje założyć sobie...
znowu mam na nodze...

o matko, skąd taki maluch czerpie energie?!
Tusiol
CYTAT(Diabełek)
o matko, skąd taki maluch czerpie energie?!

Też się zastanwaim. Ja wymiękam a on cały czas gotowy do zabawy i łobuziakowania icon_eek.gif .Istne szaleństwo.
Diabełek
na razie zmykam, czas szykować obiadek dla Tatulka. Tym bardziej, że energia naszej małęj wędrowniczki cosik spadła i teraz najlepiej jak Tatulek nosi... icon_lol.gif
miluczek
Czy ja tu coś słyszałam o piwku 02.gif
Nie mogłam się oprzeć i zrobiłam sobie zdjęcie.
To ja tu i teraz pije z Wami piwetrzko: icon_lol.gif


Tusiol
No no no. Miluczek. I to to, które lubi mój Sławek. Ja mam na boku Freeq'a - to nowe. Nie smakuje mi. Zresztą Redds malinowy też mi nie podchodzi. Teraz raczę się Redds'em jabłkowym. Jakoś tak ochota na smakowe wzięła mnie. Mniam mniam. Ale coś czuję, że zaraz Reddsik skończy się a mnie suszy na następne icon_redface.gif .
miluczek
Ja mam jeszcze 2 w lodówie icon_lol.gif

Freek też mi nie smakuje.
ewulka73
to tutaj się schowałyście a ja tam sama rycze.gif
Ja niestety ze względu na dietę nie piję piwa.Ale na wakacjach sobie wypiję i nie tylko karmi mam nadzieję.
Diabełek
icon_lol.gif o! a mój dostawca właśnie przekroczył progi mieszkania icon_lol.gif no to piwko, paluszki i ...forum! a, co! w końcu sobota!

siedzi kto tam jeszcze?
Tusiol
My tu Ewulka trochę alkoholowo sobie poczyniamy.
No fakt te napitki nijak do diety się mają icon_redface.gif , ale taki upał dziś, że nie mogę się powstrzymać.
Tusiol
Ja chyba mojego zaraz wyślę po więcej pijak.gif impreza.gif .
Bartuch śpi to myszy harcują (czy charcują icon_question.gif ) icon_biggrin.gif .
Diabełek
Tusiolku! ale widzę na paseczku juz poważny ubytek! icon_biggrin.gif
a co tam jedno piweczko... wink.gif
Diabełek
dobra myśl! w końcu nie prędko wpadniesz na piwko i pogawędki!
Tusiol
E Diabełek, proszę mi tu smutnych rzeczy nie przypominać, kiedy ja w radosny nastrój się wpędzam wink.gif . I bynajmniej nie piszę o wadze, ale o mojej forumowej przerwie icon_sad.gif .
Reddsik się skończył. Suchość mnie ogarnia icon_confused.gif .
Diabełek
ups... a chciałam dobrze... na pocieszke mam wolego, zimnego Żywczyka w lodówie, polać?
Diabełek
czy ktoraś z Was widziała może "Autostopem przez Galaktykę", bo nie mogę się jakoś zabrac do oglądania...do wyboru mam jeszcze "Królestwo Niebieskie", ale to może w totalnym kryzysie filmowym...
Tusiol
Diabełek, polać polać. Co sobie żałować będziemy icon_biggrin.gif .
Ja mam dostawę Reddsika. W razie co służę.

Filmów nie widziałąm. Nie pomogę.
Diabełek
no to ZDRÓWKO Tusiolku! niech nam sie dzieci zdrowo chowają! imprezka Właśnie skończyłam oglądac zdjęcia jednej z forumowiczek z wycieczki do Tajlandii-super przygoda! a jakoś nigdy mnie nie ciągnęło w "takie" miejsce... jak wszystko pójdzie ok, to w przyszłym roku pobędziemy na Sardynii. Mam nadzieję...mój szef pewnie mniejszą, bo wtedy wezmę calutki urlop za jednym razem icon_lol.gif jejku... jak tam jest pięknie... jejku... jak ja tęsknie za moja Siostrą! icon_sad.gif
Tusiol
Zdrówko icon_exclaim.gif
Za rok my też planujemy jakiś porządny urlop. Mam nadzieję, że tak się ułoży, że będziemy mogli icon_rolleyes.gif .

Muszę lecieć, bo nie spakuję się na jutro. Rano wyjazd. A ja jeszcze w proszku.

Postaram się jeszcze jutro zajrzeć. Może się uda. A może jeszcze dziś wieczorem wink.gif .
Diabełek
no to Tusiolku odpocznij sobie dobrze!
Matko... trzy tygodnie... ciekawe czym nas Barti zaskoczy jak wrócicie!
miluczek
Diabełku, ja tez oglądałam te fotki z Tajlandii. Super. Ale chyba na razie bym się bała tam jechać, ze względu, na różne zanieczyszczenia po Tsunami. Choroba wie czy w ziemi jakieś paskudztwo nie siedzi. Ale przygodę miłam Patison świetną. Ten słoń, małpy.... Czad.

Ja piję kolejne piwko. Żeby nie pić jak alkoholik sama, pije przed kompem z Wami icon_lol.gif
miluczek
Tusiol, daj znaka życia czasami, żebyśmy wiedziały co u Ciebie i Bartucha.
Diabełek
Miluczku! od razu alkoholik... mi sie też już kończy... a w nowych włoskach wyglądasz cudnie! zresztą co tu dużo gadać, jak mawia moja koleżanka "ładnemu we wszystkim ładnie"
miluczek
Jakiemu icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Dyjaboł oślepł icon_exclaim.gif 03.gif , albo już taka pijana jest pijak.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.