To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SÅ‚owacja narty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ulcik
szukam icon_smile.gif
miejsca dla czterech - max 6 osób - z możliwością jedzenia a jak nie to możliwością używania kuchni - termin koniec grudnia...aaaaa i najważniejsze blisko wyciągów narciarskich np Chopok ( najlepiej aby można było dojść na piechotke )


ulcik
McJAGNA
ulcik znam boskie miejsce ale raczej dla średniojeżdżących narciarzy za to wyciąg - wychodzisz z pensjonatu stawiasz 3 kroki i jedziesz. To jest Wielka Racza pensjonat Lalikowci miejscowość LALIKI chyba - jest w necie. Jak nie znajdziesz to pytaj dalej
moko.
Ja polecam Zuberec
Iva
a mozecie polecic jakieÅ› konkretne pensjonaty?
sylwia.wk
ja polecam pensjonat w polsce tani przy granicy slowackiej i stoku narciarskim moge podac ci wszystkie inf
ulcik
CYTAT(sylwia.wk)
ja polecam pensjonat w polsce tani przy granicy slowackiej i stoku narciarskim moge podac ci wszystkie inf


prosze podaj na pw icon_smile.gif

dzieki !
u.
sylwia.wk
u. niezabardzo wiem o co ci chodzi
sylwia.wk
jest jeszcze jeden super hotel w niedzicy z extra sylwester ognisko jedzenie grzaniec kulig dyskoteka ale drogo www.niedzica.com.pl/hotel.htm
dzidek5
Na SÅ‚owacji jest bardzo tanio, a warunki sÄ… rewelacyjne. Zobacz - https://www.maluchy.pl/forum/Slowacja-narty-t24218.html taki wyjazd rezerwuje siÄ™ za 400 zeta i to na sylwestra!
Ludek
Możecie polecić jakieś niskobudżetowe kwatery w okolicy wyciągów.
Warunki mogą być spartańskie, byle na głowę nie padało i ciepło było icon_smile.gif

Interesują mnie również wszelkie porady jak najmniej wydać, zaoszczędzić na wyciągach itp. icon_smile.gif
Kiedyś na Słowacji było tanio, ale teraz przez euro chbya już nie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.