To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chyba się popłaczę ze wzruszenia...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosia1
Czy ja dobrze widzę, że Daddy jest tu z nami??? Czy to Ty NASZ Daddy?

Jeśli tak - to pozwole sobie na coś bardzo niestosownego: Daddy, ja Cię uwielbiam... icon_redface.gif

Wielbicielka...bynajmniej nie cicha icon_biggrin.gif
kasiarybka
Daddy Tatusiu cudowny....jak dobrze, że masz swój kącik, tutaj zawsze Cie znajdę..icon_smile.gif
Dobrze, że jesteśmy znów Wszyscy razem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Pozdrawiam icon_smile.gif
KasiaRybka.icon_smile.gif
burek
Tak tak Gosiu droga to NASZ Daddy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
burek
Ps. Ale awans na moderatora trza będzie opić na zlocie. A co!!
anonimowy
CYTAT(burek)
Tak tak Gosiu droga to NASZ Daddy icon_biggrin.gif  :D  :D  :D  :D  
burek
Ps. Ale awans na moderatora trza będzie opić na zlocie. A co!!



No opijemy jak trza!! icon_lol.gif A co...icon_smile.gif Daddy, brachu, przyłączysz się do nas? icon_smile.gif

Całuski Gosia1 tym razem jako gość icon_smile.gif
Daddy
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Ojoj..... ale mi jest miło... Nawet sobie nie wyobrażacie.

Tak to ja... Wasz Daddy icon_wink.gif

A czy opijemy? Jasne! Myślę, że najważniejszym ku temu powodem będzie to, że jesteśmy tu razem... już niebawem pewnie wszyscy!

oczarowany i wzruszony WASZ Daddy
ez
[color=blue][/color] Ja też się cieszę Daddy, że jesteś czuje się od razu jak na swoim. Pozdrawiam wszystkich ciepło i cieszę się, że znalazłam miły kąt na tym forum
anonimowy
OH! Nasz Daddy!!!!! icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif Daddy!!!! Nie znam Cię, ale też Cię KOCHAM.
Przestańcie wreszcie, bo niewiem na jakim jestem forum. icon_question.gif
anonimowy
Ech Daddy, Daddy, żebyś ty wiedział jak mi się na serduchu zrobiło, jak Cię przeczytałam
No to już czuję się prawie jak u siebie wink.gif
No tak, ważni są ludzie a nie miejsce, ale i miejsce ważne

ja - dyziak
ASK
Daddy, hej hej. Gratuluję awansu!! icon_biggrin.gif A na chat, tez wpadasz? Do zobaczenia na pogaduszkach. ASK
Siunia
Łoooo matko ..... icon_smile.gif
Daddy, gdybym nie wypatzryła postu Gosi1 to rozpoczęłabym nowy watek "ku uwielbieniu Daddyego" icon_lol.gif
Super, wspaniale, cudownie i bajecznie, ze ... jesteś na maluchach icon_smile.gif
Baaaaaardzo jestem zadowolona
- Siunia
addera
Witaj Daddy icon_wink.gif
Tez starsznie się cieszę, że jesteś tutaj, że jest tu Lua i Amel icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Dzieki Wam czuję się tutaj jak u siebie.
Pozdrawiam serdecznie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.