To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Olga chodzi ze mnÄ… na aqua-aerobic ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sylwia M.
Ja chodzÄ™ od marca.

Olga zaś lubi się kąpać i nie boi się wody od poprzednich wakacji nad morzem. Ale... na basen ten duży i głęboki, na który maja karnety moi "chłopcy" nie chcieli jej zimą zabierać, bo po pierwsze - głęboko, a po drugie - oni chcą sobie w spokoju popływać wink.gif .

Żal mi się dzieciaka zrobiło, że każdy w rodzinie ma swoje pluskanie, a ona - nie. Ten basen, na którym mamy aqua-aerobic jest płytki. Najpłycej - Oldze do klatki piersiowej, najgłębiej - do czubka mojej głowy.
I chociaż przychodzą tam same dorosłe (niektóre baaardzo dorosłe) panie - przyprowadziłam Olgę. Instruktorki się zgodziły. Olga jest w rękawkach dmuchanych. Cały czas ćwiczy z grupą!!! Kiedy jesteśmy na płytkiej wodzie towarzyszy grupie, gdy przechodzimy na głeboką - wychodzi z wody, przebiega do drabinki przy drugim brzegu, siada na szczebelku z nogami w wodzie i ćwiczy samymi nóżkami wink.gif .
Nie nudzi siÄ™, nie boi, nikomu nie przeszkadza - jest ZACHWYCONA!!!
Fajnie nam razem, rzeczywistość przeszła oczekiwania. Dobrze że wpadłam na ten pomysł. icon_biggrin.gif
Pod koniec lekcji jeszcze 5 minut wariujemy w wodzie, wygłupiamy się, zabieram Olgę na głębię, wożę na barana... Śmiechu co niemiara.

Jest tylko jeden minus: nie mogę - zabierając Olgę - jeździć na basen rowerem (5 km przez miasto), tylko muszę brać samochód. wink.gif
grzałka
a fotelik rowerowy nie wchodzi w grÄ™?
Sylwia M.
Nie wiem, czy 5-latki ważące 20 kg się wozi??? Podpowiedzcie.
Zresztą, zimno się robi. .. Olga niby zdrowa jak rzepa, ale bezpośrednio po basenie o 21.00 wieźć ją przez całe miasto - to chyba mogłoby ją przewiać icon_cry.gif
Ze mną to co innego. Mnie naprawdę trudno zmóc icon_wink.gif .
Na przyszły rok będziemy jeżdzić dwoma rowerami, może.... icon_biggrin.gif
marghe.
Gaba sie nie miesci w foteliku rowerowym, ale Ona duza..
hogata
Moja Natalia też się już nie mieści.
Ma 106 cm i waży 17,5 kg. Nie wiem czy duża, ale się nie mieści i już. wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.