To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Maj 2002

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka
Jak tam majowe dzieciaki???
Ola
26 maja tego roku urodziła się moja druga córeczka, zrobiła mi ładny prezent na "Dzień Matki", jest tak spokojnym dzieckiem, że aż trudno to sobie wyobraźić. icon_cry.gif - takiej minki jeszcze nie miała, nie znamy płaczu tego dziecka.
Małgorzata
Olaaa icon_lol.gif Ja też mam prezent na dzie ń matki. 26.05. godz 705 w Warszawie na Solcu urodziła się moja druga córa Majorka.
Pozdrawiam Gośka
Aleksandra_D
Witajcie!
"Zgłaszam" Gosię urodzoną 15 maja na Żelaznej w Warszawie.
Abotak
Archie- ur 28 maja 2002 w Canterbury icon_biggrin.gif
Pozdrowka dla majowych dzieciatek. icon_lol.gif
kasia.sj
Witam,
Kubuś 1 :twisted: 18.05 urodzony na Solcu pozdrawia wszystkie mamy majóweczki i ich dzieciaczki.
SYLWIABB
Lua
To i ja się zgłaszam z moją córeczką Amelką urodzoną 21 maja 2002, w Warszawie na Solcu.

W tej chwili Amel ma dwa zabki na dole icon_surprised.gif , sama chodzi (chociaż czasami woli na kolankach), i cały dzień rozrabia.
Muszę cały czas jej pilnować, bo otwiera wszystkie szafki, szuflady i przegląda ich zawartość. Wygląda to tak, że wszystko laduje na podłodze a mamusia musi sprzątać wink.gif
Spi bardzo ładnie. Chodzi spać ok 20.00 i śpi do ok 8.00 - 9.00 rano. Nie budzi się, tylko raz dostaje mleczko ok 12.00.

Najnowsze nasze osiągnięcie to uczęszczanie na basen. Byłyśmy w czwartek pierwszy raz i było super. Amel nie boi się wody, jest zadowolona, nawet nurkowała icon_eek.gif

Napiszcie też cos o Waszych majóweczkach. Mam nadzieję, że tez nasz majówkowy icon_smile.gif wątek, będzie zasypany informacjami o dziaciach z najpięknieszego miesiaca w roku icon_lol.gif
Pozdrawiam cieplutko Lua
anonimowy
Witam

Mój Michaś przyszedł na świat 22 maja. Jest dzieckiem bardzo pogodnym, uśmiechniętym i baaaaardzo kochanym. Aktualnie ćwiczy umiejętność chodzenia i nabija sobie sporo guzów icon_rolleyes.gif

Poza tym Michałek uwielbia "aaammm" ( co z resztą po nim widać icon_lol.gif )

Pozdrawiamy wszystkie majowe dzieciaczki i ich mamy

Asia & Michałek
justysiak
Moje słoneczko urodziło się 12 maja 2002roku w Gdyni. Sara ma już 6 ząbków, bardzo chce chodzić, jak tylko znajdzie coś czego może się podtrzymać to zaraz prubuje wstać, więc musimy na nią bardzo uważać aby nie nabiła sobie guza icon_rolleyes.gif Za to na czworaka zasuwa z prędkością światła!Wszystko co w zasięgu jej ręki musi posmakować, zjada wszystko co znajdzie, okruszki,nitki,wszelkie paproszki, więc mam dużo sprzątania,by nic nie znalazła icon_lol.gif Cały dzień się śmieje do wszystkich,nie boi sie nikog.Jest pogodna i wogóle jest cudowna... icon_mrgreen.gif ach jak ja ją kocham!!!
Pozdrawiamy wszystkie majóweczki! piszcie o Waszych pociechach!
Aleksandra_D
Gosia ma już prawie 11 miesięcy icon_eek.gif . Wzrosu ok. 85 cm wagi ok. 10 kg, zębów na stanie 3. Jada już praktycznie wszystko. Chodzi od ponad miesiąca. Wchodzi wszędzie gdzie się tylko da pokonując np. ok 5 cm próg do kuchni, gdzie ulubioną zabawą jest otwieranie szuflad i wyciąganie wszystkiego co się tylko da wyciągnąć. Ukochanymi zabawkami są pilot od TV, komórka, telefon, butelka coli i książeczki. Na obrazkach pokazuje gdzie kotek, pisesk i inne zwierzaczki. Potrafi pokazać oko, nos itp. Sporo mówi, ale większość jak na razie w swoim barbarzyńskim języku. Bawi się z naszymi dwiema kocicami (tzn coraz częściej się bawi, mniej maltretuje). Wspina się na kanapę, która sięga jej trochę powyżej pasa. Bardzo aktywna z niej osóbka. I z każdym dniem zadziwia mnie coraz bardziej.
Aleksandra_D
Witajcie icon_smile.gif
Gosia dziś skończyła pierwszy roczek swojego życia. Boże jak ten czas płynie icon_eek.gif . Z każdym dniem coraz bardziej ją kocham icon_smile.gif
Składamy życzenia innym majowym dzieciaczkom.
Małgorzata
CYTAT(Aleksandra_T)
Witajcie icon_smile.gif
Gosia dziÅ› skoÅ„czyÅ‚a pierwszy roczek swojego życia. Boże jak ten czas pÅ‚ynie  :shock:  .  Z każdym dniem coraz bardziej jÄ… kocham icon_smile.gif
Składamy życzenia innym majowym dzieciaczkom.


Sto lat sto lat niech żyje Gosia nam Hurraaaa icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Lua
CoÅ› ten nasz watek kuleje bardzo icon_cry.gif
Inne watki maja po kilka stron a my????
Dlaczego majóweczki mają byc gorsze.
Już i tak sa najlepsze, bo maj jest najpiekniejszym miesiacem w roku icon_wink.gif . Mają szczęście te nasze dzieciaczki icon_wink.gif.
Napiszcie co słychać u Waszych majóweczek.
Moja Amelka chodzi od trzech miesięcy, mówi raczej po swojemu, chociaż kilka słów już opanowała. Mówi mama, tata, na psa woła Babasz (Barabasz icon_lol.gif ) a na kota ciii ciii.
Pięknie robi papa, pokazuje nos i wie co znaczy "Amel ma kłopoty", łapie się wtedy za głowę i udaję strasznie zmartwioną.
Pięknie tańczy, kręcąc się dookoła siebie, tupiąc nóżkami i wymachując rączkami (robi to tak jak Eminem icon_lol.gif )
Parę dni temu kupiłam nocnik z zamiarem uczenia Amelki do czego owy przedmiot służy. Skończyło się zakładaniem nocnika na głowę a z siedzenia na nim nici icon_cry.gif . Pewnie troszkę za wcześnie...
Napiszcie co jedzą Wasze maluchy? Amel je już wszystko, nie miała nigdy problemów alergicznych, więc pozwalam sobie dawać jej to na co ma ochotę.
Mam nadzieję, że mamusie majowe się odezwą w końcu. Warto by było pogadać troszkę...

Pozdrawiam Lua
Lua
No co z Wami mamusie majowe???
Z kim mam pogadać o osiągnięciach mojej córeczki?!
Czekam... icon_lol.gif
Lua
madzia_i_ala
Czy jest tam jakas dzidzia urodzona 4.05.2002? Mała Ala czeka na kolezanke lub kolege. icon_biggrin.gif
anonimowy
Witam mamusie !
Moja Emilka urodzila sie dokladnie 1 maja `02 (mowia,ze bedzie leniwa,bo w swieto ale na razie sie na to nie zapowiada icon_lol.gif ).Ma juz 16 miesiecy i jest baaardzo kochana.Ma ogromny temperament,nie usiedzi w jednym miejscu ani minuty.Bardzo duzo mowi i raczej juz to co zna lub powtarza slowa po nas,po swojemu bardzo rzadko.Ma juz 10 zabkow co i tak jest sukcesem,bo pierwszy wyszedl jej jak miala rok.Co do nocniczka to wola "pupa"(kupa),ale czasem zrobi,czasem nie.
Mam nadzieje na wymiane "wrazen" z innymi majowymi mamusiami icon_smile.gif
MaAnEm
wobysk
Nie było mnie tu wcześniej bo nie zauważyła mtego wątku. Mój synek urodził się 17 maja 2002 roku w Rybniku
wobysk
Coś nam nie wychodzi to pisanie o naszych majówkach.
To może ja zacznę.
Artek urwisuje za trzech. Ma 13 ząbków i nie chodzi, a biega.
Ma [color=blue][/color]. Szkoda swojadrogą, że mieszkamy w różnych częściach Polski, bo można by było siespotkać i nasze maluchy by sie pobawiły.
karolina_lika
Cześć!!!
Melduje siÄ™ Natalia icon_razz.gif
urodzona 23 maja 2002 roku w Katowicach.
Wesoła, grzeczna,mały pieszczoszek.
Na zdjęciu poniżej po prawej stronie:
Pozdrawiamy!!!
Riolka
Moja Emilka (w poprzednim poscie podpisalam sie jako gosc icon_redface.gif ) mowi juz ladnie i wyraznie.Wyrazy powtarza tylko po swojej starszej o 6 lat siostrze,z ktora uwielbia sie bawic.Teraz jest na etapie zabaw lalkami i autami icon_exclaim.gif .Jest malym zbojem,ktory wszedzie zajrzy i wszystkiego musi dotknac.A jak sie pojawia jacys goscie ,to od razu daje popisy.Czasem trudno z nia wytrzymac,ale mocno kochamy ta spryciare.
A jak tam Wasze majowe dzieciaczki ?
mama_Ania
Hej! Pragnę zameldować tu moich dwóch synków icon_twisted.gif icon_twisted.gif którzy przyszli na swiat 27-go maja 2002 roku w Szpitalu Miejskim w Olsztynie. Był to dla mnie zupełnie zaskakuhjący moment icon_rolleyes.gif , bo chłopcy postanowili pospieszyć się o 6 tygodni. Jutro własnie skończą 20 miesięcy i niezłe z nich teraz urwisy icon_wink.gif .
Pozdrawiamy wszystkie Dzieciaczki Majóweczki ' 02 icon_biggrin.gif .
Riolka
Cos mi sie zdaje ,ze ten rocznik to taki "urwisowy".U nas w domu nie jest lepiej icon_rolleyes.gif ,wszyscy twierdza ,ze Emi to chlopak mial byc! Czasem wytrzymac z nia nie idzie a wtedy najlepiej wyjsc na spacer i dac sie jej wybiegac icon_smile.gif
Alfa-mamaWojtka
cześć:)
Wojtek urodził się 14 maja, jest przekochanym dużym urwisem i baardzo wiele potrafi. Jest niezwykle żywym, wiecznie roześmianym chłopcem. Pokazuje swój stanowczy charakterek, i często próbuje stawiać na swoim. Kochamy się do ogromnie zwłaszcza że mamy tylko siebie (jestem w trakcie rozwodu icon_cry.gif )
Chciałam Was zapytać na jakim etapie mówienia są Wasze majówki? Wiem że niektóre umiejętności Wojtka znacznie wykraczają poza jego wiek (np. zna i nazywa wszystkie cyfry od 1 do 9), niektóre litery alfabetu, które namietnie wykrzykuje widząc je np. na bilbordach (piszę fonetycznie bo zielonego pojęcia nie mam, jak to się pisze icon_wink.gif ), i mówi pełnymi zdaniami. Mnie to do tej pory nie dziwiło (jakoś tak myślałam że to normalne) i dopiero po reakcjach innych słyszących go ludzi oraz zachwytu pań ze żłobka dochodzę do wniosku, że nie wszystkie dzieci tak mają icon_wink.gif Wojtek ma ogromny zasób słów, łączy je w zdania, opowiada co widzi na ilustracji (oczywiście po swojemu, wprowadzając czasem własne nazewnictwo, i namiętnie ignorując wszelkie zaimki i przyimki), i wychodzi np. tak:
Anusia (to ja icon_biggrin.gif ) idzie placy piniesie jajo. Tłumaczenie: Mama idzie do pracy, jak wróci przyniesie jajko (niespodziankę).
Pan jechał bacią autem placy. (Pan pojechał z babcią do pracy autem)
Tutuś nie mozie jajo, Tutuś choły busiek (Wojtuś nie może jeść jajek, bo będzie miał chory brzuszek)....itd.(chodzi o jajka kurze - alergia).
Trochę się pochwaliłam icon_wink.gif , ale też dumna jestem z tego mojego skrzata jak z nikogo i niczego na świecie.
Pozdrawiamy Was mocno
Ania i Wojtek
Małgorzata
No wiesz co Aniu, z tego co piszesz to Wojtek jest naprawdę ponad przeciętnym (delikatnie mówiąc icon_lol.gif ) dzieckiem. Poza tym mam duży sentyment do tego imienia. WSZYSTKIE bez wyjątku Wojtki, których znam to na prawdę fajni faceci.
Moja Majka też składa proste zdania i ma spory zasób słów ale jej jest łatwiej bo ma starszą siostrę. O liczeniu nawet do 3 i rozpoznawaniu literek jednak to nawet nie zamierza jeszcze myśleć. Bardzo jestem ciekawa jakie będą dalsze postępy w rozwoju Wojtka. Pisz proszę o nim jak najwięcej.
Pozdrawiam Gośka
Riolka
To tez sie pochwale icon_wink.gif .Moja Emilka tez duzo mowi i wyraznie.Jej zdania skladaja sie z 4 ,czasem z 5 wyrazow.Nie mowi literki K i tak np. wychodzi: tubek-kubek,dotor-doktor,Tasia-Kasia.Liczyc umie do 9 ,a to zawdzieczam temu,ze jak wchodzilysmy po schodach (a mamy tylko 9 icon_smile.gif ),to ja je na glos liczylam.Literek nie zna.Po za tym bardzo muzykalna jest icon_smile.gif .Spiewa poczateki roznych piosenek.Czasem wymysla sama slowa,ale melodia zostaje ta sama.Po mamusi tego nie ma icon_wink.gif
I z czego naprawde jestem dumna to ,to ze robi kupke i siusiu na nocnik.Z siusianiem to czasem sie jeszcze zapomni,ale i tak moge powiedziec ,ze to wczesnie.U Angeli trwalo to dluzej.
Oj,to tyle.
I co jeszcze ,to straszny z niej rozbojnik icon_twisted.gif .

Pozdrawiam goraco icon_smile.gif
Klucha
[quote=wobysk]Coś nam nie wychodzi to pisanie o naszych majówkach.
To może ja zacznę.
Artek urwisuje za trzech. Ma 13 ząbków i nie chodzi, a biega.
Ma [color=blue][/color]
hej Gosiu kogo moje piekne oczy widzÄ… icon_wink.gif
wobysk
[quote=Klucha][quote=wobysk]Coś nam nie wychodzi to pisanie o naszych majówkach.
To może ja zacznę.
Artek urwisuje za trzech. Ma 13 ząbków i nie chodzi, a biega.
Ma [color=blue][/color]
hej Gosiu kogo moje piekne oczy widzÄ… icon_wink.gif[/quote]

Napisałam do Ciebie na gg. Mój numer to 3715280 - odezwij się
olszówka
To może i my dołączymy do majówek? Mój Kubuś urodził się 5 maja 2002 roku i jest najwspanialszy na świecie. Kocham go ponad wszystko!!!!
justysiak
icon_smile.gif
justysiak
Witam!Długo nie miałam dostępu do internetu,teraz mam duzo do nadrobienia:)pisałam już na 1szej stronie o mojej córeczce,miała wtedy kilka miesięcy:)teraz już niedługo 3latka:),oczywiście biega,skacze,mówi już wszystko/trzeba uważać co się przy niej mówi:),strasznie powtarza to co usłyszy, niewiadomo gdzie i kiedy coś zasłyszała,zna już na pamięć 3wierszyki,śpiewa piosenki,bawi sie lalkami w domek,sklep,z bajek uwielbia Kubusia Puchatka,pszczólkę Maję,reksia,krecika.Nie używamy pieluszek od wakacji.Właśnie odzwyczajam ją od smoczka:/.śpi od 19-20-tej do 8-9-tej rano,niestety od kilku miesiecy nie spi już wcale w dzień.Nr. buta 25.Później napisze wzrost i wagę,bo muszę zmierzyć,tak szybko rośnie:) Narazie tyle mi przychodzi na myśl:)piszcie co u waszych maluszków.Gorąco pozdrawiamy:))
Five
Moja EMilka jest z 1 maja 2002r. icon_smile.gif ledwo co a byłaby kwietniówką icon_smile.gif
Five
Moja EMilka ma dzisiaj urodzinki icon_exclaim.gif Chyba jako pierwsza z majówek icon_biggrin.gif
Five
Czemu nikt siÄ™ tu nie odzywa??
To ja mogę coś napisać więcej o mojej Emilce icon_twisted.gif
Emilka to istny diabełek i przeciwieństwo Natalki. To ona najwięcej psoci i trzeba ją uspokajać. Ma cztery latka. AKURAT DZISIAJ URODZINY icon_smile.gif Nie daje się uczesać , chyba że ma naprawdę dobry humor. Mimo wszystko kocham ją bardzo. Ostatnio Emilka zaczęła mi się strasznie wyrywać na ulicy. Na szczęście kiedy widzi samochody to ucieka. Nie potrafi pisać ani czytać, zato bardzo ładnie koloruje. Rozpoznaje tylko cyfry i nie które litery na klawiaturze komputera [ icon_rolleyes.gif ] Ostatnio jak jej podałam cyfry numer do babci to sama wykręciła numer. icon_smile.gif Mimo to wszystko jest straszie wstydliwa, a raczej się taka wydaje. Kiedy jest w nowym towarzystwie, niby taka wstydliwa, boi się odezwać , a naprAwdę bada kim by tu można porządzić icon_twisted.gif I jej się to udało na paru koleżankach w przedszkolu. icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Dorka
Piątka większość mam przeniosła się do wątku ogólnego "Nasze już i prawie 4 -altki" wszystkich dzieci z rocznika 2002 na tym podforum
Five
CYTAT(Dorka)
Piątka większość mam przeniosła się do wątku ogólnego "Nasze już i prawie 4 -altki" wszystkich dzieci z rocznika 2002 na tym podforum
tylko niestety tam też nikt teraz nie pisze icon_sad.gif
maasad
Cześć1 Ja mam majowa dziewczynkę. Asia urodziła sie 23 maja 2002 raku. Chodzi do przedszkola.
joaba

Ja jestem mama majowego chłopaka 2002-Bruna
dziewczyny czy ktoÅ› tu jeszcze zaglÄ…da?

jak u was szkarlatyna w przedszkolu-tez sie rozkręca?
joaba
Nie ma majowych mam 32.gif
paulap
wszystkie wątki z 2002 roku połączyły się w jednym wątku: https://www.maluchy.pl/forum/Prawie-i-juz-s...tki-t59833.html
zapraszamy icon_smile.gif
agula 2
pewnie nikt tu już nie zagląda ale jestem nowa i chciałam dołączyć moją Małgorzatkę ur.11.05.2002r o godz 11 icon_biggrin.gif do grona dzieci z tego rocznika
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.