To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Artroskopia w Katowicach gdzie ją zrobić???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aneta z urwisami
Witam mam pytanie o sprawdzony szpital, chodzi o wykonanie artroskopi kolana u mojego męża. Doztał skierowanie na Józefowską a ja mam wątpliwości czy mu dobrze to zrobią.
Bardzo prosze o jakieÅ› informacje.
Czy my sami możemy zrezygnować z tego szpitala oraz szy uzyskamy przyjęcie w innym.
Z góry dziękuję za pomoc Aneta
moko.
Polecam szpital w Siemianowicach Śląskich, ciężko się tam dostac niestety icon_sad.gif ale próbujcie. Polecam.
aneta z urwisami
Słyszeliśmy o nim tylko że u nas jest problem z dojazdem a pozatym to myśmy dziś byli u lekarza i on ma już nogę w gipsie a w poniedziałek kazano mu się zgłosić do szpitala na Józefowskiej ale ja niemam przekonania co do niego, myślę żeby spróbować spytać aby go przyjeli do Rydgiera w Bogucicach.
Mandzia
Witam!
Wiem ze chygba troche późno z tym tematem ale dopiero teraz tu trafilam.Ja osobiście polecam jesli o artroskopie chodzi , szpital w Piuekarach Śląskich.Ja po zdrapaniu calej chrząstki z rzepki przy p[omocy artroskopii jeżdżę na nartach!!!(no teraz mam przerwe w tym jeżdżeniu bo maluszek w brzuchu rośnie)
Zabieg szybki i bardzo wczesna rehabilitacja po nim.Polecam
Mariola***
Piekary ÅšlÄ…skie stanowczo, najlepszy w okolicy
aneta z urwisami
Dzięki dziewczyny za zainteresowanie i pomoc, już po zabiegu na szczęście.
Nie w Piekarach bo nie było możliwości załatwienia tam zabiegu z powodu braku samochodu i jakiejkolwiek pomocy przy dzieciach. Zrobiliśmy zabieg u nas w szpitalu w Bogucicach, ordynator zgodził się na przyjęcie męża na oddz wszystko jest dobrze kolano sprawne.
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam Aneta
Walia76
po latach odświeżam wątek. gdzie można wykonać z powodzeniem artroskopię kolana w okolicach katowic?
mamaani
w Katowicach nie wiem, ale moja mama wykonywała artroskopię w będzińkim intermedzie prywatnie. była zadowolona z opieki i nie ma problemów z kolanami.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.