To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry dermatolog

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kleo30
czy znacie moze dobrego dermatologa dzieciecego moj synek ma skaze bialkowa lecze go w poradni w szpitalu kniaziewicza ale mam wrazenie ze tam sie leczy metoda tasmowa drogo i malo skutecznie moze macie maluszki z azs napiszcie co stosujecie do kapieli i do smarowania
Dorotka
Dermatologa też szukam icon_rolleyes.gif i wydaje mi się, że nigdy nie znajdę icon_twisted.gif
Co do skazy to:
1 dieta
2 dieta
3 dieta (naprawdę działa, bo Kacprowi minęła jak miał 1,5 roku Kornelowi nie cały rok, karmiłam ich piersią, Kornelka nadal icon_biggrin.gif )
4 do kąpieli mydełko Oilatum
5 do smarowania bepanthen lotion
Te dwa ostatnie też przetestowane na moich dzieciach i dzieciach znajomych icon_biggrin.gif Skórki jak marzenie icon_razz.gif
ania...
byłam z 8 miesięczną córką w szp.Bieganskiego bo miała suche plamki na nóżkach nie zdązyłam ją dobrze rozebrac z rajtuzek i p.dermatolog stwierdziła że na skaze białkową przepisała mi masc na nóżki i dała długą liste czego nie może dziecko,po wyleczeniu młodej zaczełam po trochu dawac te same jedzenie co przed chorobą .Nikola ma teraz 3 latka i ani sladu do tej pory ze skazy białkowej

I jak tu wierzyc lekażą !!!!!!!!!!!

ja też szukam Dobrego Dermatologa dla dziecka z łodzi moze ktos na namiary to poprosze.
Dorotka
może lekażą wierzyć nie można ale lekarzom pewnie już tak icon_wink.gif
Twoja córeczka na nóżkach pewnie miała objawy skazy białkowej, która mogła minąć po leczeniu i odpowiednio długiej diecie.
ania...
niech będzie lekarzom 29.gif - a co do diety to córka miała diete tydziem czasu !!!!!!!!
wirtuoz
Zdecydowanie, zwłaszcza z malcem do Profesora Kaszuby. To lekarz z bodaj najdłuższą praktyką w Polsce. Przyjmuje co wtorek w https://klinika-urody.pl/prof-andrzej-kaszuba
Ja leczę u niego łuszczycę, wyprostował mi te problemy po trzech wizytach, a choruje od 15 lat...
Kotelka
W Łodzi polecam zapisanie się do przychodni Salve medica, chodziłam tam ostatnio do dermatologa z córką. Mianowicie do pani doktor Oszukowskiej.
Profesjonalne i nad wyraz rzetelne podejście do potrzeb pacjenta , przesympatyczna Pani doktor .polecam każdemu kto szuka wykwalifikowanego specjalisty dla swoich dolegliwości .

Poza tym wspaniałe podejście do dzieci, a rzadko kiedy widzi się cos takiego u ludzi. Daję kontakt https://salvemedica.pl/lekarze-specjalisci-...isci/dermatolog
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.