To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

cicha maszynka do strzyżenia - znacie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kora ::::
no właśnie... dla mojego dziecka strzyżenie włosów to istna trauma!!! Do tej pory obcinałam go nożyczkami bo miał 3 włoski na krzyż ale teraz ma już mocniejsze i należy potraktować je maszynką. Raz sie udało ale jak wspomniałam było to koszmarne przeżycie przede wszystkim dla niego ale i dla mnie... Powodem był głównie warkot maszynki - szukam więc jak najcichszej - coby zminimalizować doznania przynajmniej słuchowe (zapewne działają na wyobraźnię takiego dziecka - warkot=coś złego)
Możecie coś polecić? Firmę, model... Będę wdzięczna
Pozdrawiam gorÄ…co
Maciejonka
My mamy narazie najtańszą (na próbę czy się da) ale do najcichszych nie należy. Szukaliśmy akumulatorowej i takiej "delikatnej w wyglądzie zeby sie nie wystraszył. Kupiłam w końcu w Auchanie najtańszą.

Szymon dał się obciać ale jak... po wielu próbach mąż załozył mu słuchawki na uszy (w discmenie płyta z przebojami Teletubisiów) no i dodatkowo Tubisie w TV. Siedział prosto jak deska i się nie ruszał. Jak mu obróciłam głowę tak trzymał. Raz sie udało. A czy drugi raz się uda? Nieiwiem.
Mika
u nas najlepszy okazał się Philips (wśród golarek w cenie do 120zł wink.gif )
numerków nie pomnę,ale wystarczy w sklepie poprosić o zademonstrowanie jak działa wink.gif
Owca
Philips jest w miare cichy... ale i tak pozostawia wiele do zyczenia icon_wink.gif
Za pierwszym razem byl horror... za drugim bylo duzo lepiej... sadze, ze musza sie przyzwyczaic icon_wink.gif
Mika
CYTAT(Owca)
Philips jest w miare cichy...  ale i tak pozostawia wiele do zyczenia icon_wink.gif  
Za pierwszym razem byl horror... za drugim bylo duzo lepiej... sadze, ze musza sie przyzwyczaic icon_wink.gif


Owca-kup taką za 19,90 a potem obetnij Philipsem -zobaczysz różnicę icon_lol.gif i usłyszysz icon_lol.gif

ale i Philips Philipsowi nie równy-jednechodzą głośniej inne cichuteńko
Maciejonka
Moja kosztowała 25 ale nie powiem żeby źle cięła. Nie szarpie i nawet nie zostawia pojedyńczych włosków.
Jednak jak będziemy jej mieli często używać, to wymienimy na lepszy model.
Owca
Mika no nie rowny, chyba bede musiala nabyc nowy model, bo ten nasz ma juz chyba ze 4 lata icon_confused.gif
Kora ::::
Czyżbyście chadzały ze swoimi synkami do fryzjera??? icon_wink.gif
Mika
CYTAT(Kora 27)
Czyżbyście chadzały ze swoimi synkami do fryzjera??? icon_wink.gif


eeee -same obcinamy wink.gif
Kora ::::
no no - ale gdzie reszta? liczyłam na więcej odpowiedzi... cobym miała z czego wybierać icon_wink.gif Ale chyba musze sie pofatygować i powkurzać babska (lub chłopiska) żeby mi zaprezentowali... feee nie lubie zakupów... Ostatnio się "rozbestwiłam" i kupuje większośc rzeczy przez net icon_twisted.gif icon_wink.gif
myszka
CYTAT(Kora 27)
no no - ale gdzie reszta?


Kora, a bo my się posiłkujemy tylko nożyczkami. To co się będę odzywać, skoro nie w temacie.

Chociaż M. już zapowiedział, że następna wizyta u fryzjera wspólnie z synem (następna - czyli dopiero za jakieś 3 tygodnie, bo dzisiaj był).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.