To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przygotowania do rocznicowego :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
amania
Wow, IMHO emblemat Magdy jest najładniejszy!

A ja znalazłam w bucie pakunek z rysunkiem i cukierkiem, a na opakowaniu widniał napis "DLA KOHANEJ MAMUŚ" icon_lol.gif
Villi
Arwena icon_lol.gif

Chyba jednak tiara zostanie u Ciebie icon_lol.gif
tato_Przemek
Mikołaj przyniósł mi filmy z moim idolem, Wile E. Coyote'm. icon_cool.gif Jest bosssko!
Tobatka
Magda - normalnie pierwsza klasa (Villi - Tobie się duuuże brawa należą.. I Yano pewnie też - nie wiem, któremu bardziej icon_wink.gif )

Mężu - jaki masz fajny emblemat! icon_smile.gif
Tobatka
CYTAT(tato_Przemek)
Mikołaj przyniósł mi filmy z moim idolem, Wile E. Coyote'm. icon_cool.gif Jest bosssko!

A o łamigłówce, której nie umiesz rozwiązać icon_twisted.gif nie wspomniałeś? (ja ją w pięć minut rozgryzłam! brawo_bis.gif icon_twisted.gif )
Silije
Przypominam że ja lubię łamigłówki!
Tobatka
Szybko ją, Silije, rozgryziesz, bo prosta jest. Przemek też już doszedł, Karolina w 5 minut icon_wink.gif
Nie wiem więc, czy jest sens Ci głowę nią zawracać icon_twisted.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Villi
ponawiam prośbę o zdjęcie Miłka potrzebne mi jakieś takie najaktualniejsze a my cyfrówkę już oddaliśmy.... No dziewczyny, wiem ze wśród tej tony zdjęć jakieś na którym Miłosz jest ładnie widocznys ię znajdzie!

Co ze sniadaniem? Jak się nie zdecydujecie to może jednak u mnie co? icon_wink.gif
Tobatka
Villi - ja przejrzałam swoją kolekcję zdjęć, ale Miłek na nich albo śpi, albo je, albo płacze, albo akurat trzymasz go tyłem do obiektywu... Kurcze... Słabo widoczny jest... Ale wysłałam Ci jedno, na którym chyba jest najlepiej widoczny - z sabatu u Silije..

A ja właśnie zrobiłam choinkę frywolitkową... Pierwszą i pewnie jedyną, bo jednak (Magda - rację miałaś) sporo przy niej grzebania.... Ale śliczna jest icon_smile.gif
anita
śniadanie u mnie, tylko wymyślcie kiedy

na razie mam piekne zapalenie piersi i 39,5 goraczkii oczywiście antybiotyk, no ale to chyba szybko mija wiec przyszły tydzień jak najbardziej..

Villi ja nie mam zdjęcia Miłka icon_sad.gif , możemy mu cała kupe porobic jak sie spotkamy
amania
ja 12 idę na rehabilitację, może wtedy śniadanko? icon_wink.gif

a Matylda ma katar okrutny, byłyśmy u lekarza i oczywiście oprócz kataru wszystko ok icon_confused.gif
ale nie życzę wam takiej nocy jaką miałam... icon_evil.gif
Litka
hehe ja też ide 12 na rehabilitację, to śniadanko jak najbardziej mi pasuje icon_biggrin.gif
Tobatka
12 moja mama ma urodziny, więc raczej nie dojadę na śniadanko icon_sad.gif
anita
CYTAT(amania)
ale nie życzÄ™ wam takiej nocy jakÄ… miaÅ‚am...  :evil:

nie wiem czy nie mialam gorszej
Villi
12 jestem wolna, rehabilitacjÄ™ mam 15 icon_mrgreen.gif
Villi
A i musze Wam powiedzieć, że u nas znowu się zaczyna icon_evil.gif W przedszkolu wisi ogłoszenie, ze wydział oświaty zaprasza rodziców na spotkanie w przedszkolu 190 (to nowo otwarte gdzie nasze miało być przeniesione). Yano już sobie ostrzy zęby...
Kurcze no myślałam że przed wyborami nie będzie im się chciało w likwidację bawić... zobaczymy jutro, ale raczej nie łudze się, żeby chodziło o coś innego...
Litka
Anita skrzynka jeszcze nie skończona, pomaluje w środku, boki poprzecieram i lakier nałożę, ale ogólny wygląd sie nie zmieni. Napisz czy może być, czy robic drugą?
Tobatka
Lidka, piękna! Czy jak już będę u siebie, to tez mogę się uśmiechać o takie śliczne cudo?? blagam.gif (masz jeszcze ze 2 lata czasu, więc spokojnie icon_smile.gif )


Jak ktoś ma ochotę pooglądać moje frywolitki..... icon_smile.gif
Silije
Brawo Lidka - oszałamiające! Brawo Tobatka.
Litka
Tobatka śliczne. Dla mnie to czarna magia.
Arwena.
Lidka, Tobatka , no no jestem pod wrażeniem.

Niesamowicie podobają mi się te frywolitki, może pójdę na kurs do Magdy. Magda ile bierzesz?

Lidka zerknij na stronę www.dadaleria.pl - tam też mają rzeczy dekupażowe

Gonia jak Marianna?
amania
Ale jesteście zdolne dziewczyny!

Lidka, oceń okiem znawcy czy warto nabyc coś takiego:
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=75399010

A moja biedna Matylda wczoraj po przespaniu godziny na półleżąco, dostała takiego ataku kaszlu, że aż zwymiotowała.
Resztę nocy spędziłam na siedząco, z nią na rękach, ale dzięki temu już nie kaszlała. Za to była zmuszona oddychać przez usta, przez co ma głos jak Armstrong.
Boże, jak ja nienawidzę kataru u takich maluchów icon_confused.gif
Litka
sliczne to lusterko, chociaz drogawe wink.gif ale ręczna robota w cenie icon_lol.gif gołe kosztuje 13 zł
własnie przymierzam sie do podobnego, nawet serwetki odpowiednie kupiłam
Tobatka
No musiałam się pochwalić, chciałam się dowartościować...

Po tym, jak mi program nie idzie zupełnie, a do tego musze zrobić jeszcze kilka dziwnych zaczarowanych i tajemniczych i zupełnie niezrozumiełaych dla mnie rzeczy, to potrzebuję pokazać, że coś jednak umiem icon_smile.gif

Własnie zrobiłam kalendarz dla wszystkich dziadków... Teraz tylko musze kupić jakiś ładny sztywny papier, wydrukować i oprawić.... Uff... icon_smile.gif
NATI
Lidka
Gołe tu
https://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/serv...productId=10922

za 7,99 .

Więc narzut niezły wink.gif
Lepiej juz samemu zrobić wink.gif

A z dziećmi mozna zrobic to
https://www.dipol.com.pl/aniolek.htm - prosciuchny
https://www.dipol.com.pl/choinka.htm choinka z papieru do ksero
https://www.highhopes.com/snowflakes.html z bialego papieru do ksero

Dekupaż można robić tez jakoś ze zdjęcia ponoć.
Lidka wiesz jak ??
Pewnie trzeba na jakimś cieńkim papierku wydrukować wink.gif
Litka
wydrukować możesz na papierze sniadaniowym albo zwykłym ksero wtedy tylko duzo kleju i lakieru trzeba
Ciocia Magda
rękodzieło kwitnie jak widzę icon_biggrin.gif

ja frywolitką się w tym sezonie nie zhańbiłam niestety - czyli na choince mieć nie będę, chyba że się sprężę i szybciutko skończę bolerko dla Zosi (stroje świąteczne mnie prześladują w tym roku icon_evil.gif ). Pokażę Wam jak będzie gotowe.

Dostałam też zamówienie na kalendarz, i kiedy to robić icon_question.gif No chyba że zamiast siedzieć na maluchach icon_twisted.gif eeee, nie
Tobatka
Co do kalendarza, to obiecałam swój w excelu, ale nie pamiętam komu.. icon_rolleyes.gif Proszę się przypomnieć.. Jak kto chce, to służę icon_smile.gif Jest już aktualny, własnie skończyłam robić icon_smile.gif Teraz tylko brakuje mi grudniowego zdjęcia, ale jeszcze nie mam ciekawego... No i wydrukować i oprawić icon_smile.gif
Arwena.
Ha ja dziś będę nowe rękodzieła produkować - lepiej mi to idzie niż wymyślanie nazw do rękodzieł. Niektóre są tak głupie, że szkoda gadać. icon_lol.gif
anita
Lidka pytanie oczywiscie ze moze byc icon_biggrin.gif piekna icon_biggrin.gif

Tobatko frywolitki tez cudne,
że tez ja taki antytalent jestem icon_sad.gif

Arwnka pamietaj o kolczykach dla mnie icon_smile.gif
Arwena.
Pamiętam, ale towar na Twoje dopiero jedzie icon_razz.gif
Villi
Arwena no ja nie wiem w czym Ty masz problem, mało Ci nazw podałam? icon_razz.gif A to, że nie wszystkie przyzwoite, tym lepiej, będą się sprzedawać jak gorące bułeczki icon_lol.gif

Lidka - skrzynka niesamowita serio!!
Tobatko brawo icon_smile.gif
Aniołek mi się podoba, może naprodukujemy kilka icon_smile.gif

A ja się zaraz zabieram też za pracę częściowo artystyczną - będę mianowicie markerem smarowała napisy na dwóch koszylkach. Jak Arwena weźmie jutro aparat to zobaczycie rezultat bo obiecała ze też założy icon_razz.gif
Villi
A z kalendarzem idę na łatwiznę - jedno duże zdjęcie na górze i odrywane kalendaroium na dole icon_wink.gif Właśnie zamawiamy na allegro, za 3 dostaje się 4 gratis icon_biggrin.gif Tak wiec wszyscy dziadkowie zostaną obdarowani icon_biggrin.gif
Arwena.
Oj nie wiem czy wezmę, bo na razie nie mam futerału do niego. icon_sad.gif
Tobatka
Arwena - opakuj w reklamówkę i do torebki. Nic mu nie będzie icon_smile.gif A przy okazji - sprawdzałaś? icon_wink.gif
Słuchaj - będę miała do Ciebie pytanie za sto punktów, najlepiej pogadam przez gg, więc jak będziesz mogła, to stuknij do mnie... icon_rolleyes.gif

Piotrek śpi, to idę frywolitkować. Chcę spróbować rozgryźć aniołka icon_smile.gif
NATI
Ja zrobiłam kalenarz jednostronny .
Częściowo i wordzie, potem do Corela.
Podeślę Wam przekonwertowane na jpg.
Potem wystarczy wybrana fotę na to wrzucić i wydrukować icon_biggrin.gif
Wyśle 2 razy, raz normalnie, a raz zapakowane - bo nie jestem pewna . ale może zapakowane bedzie miało oryginalną wielkość (około 100/70 cm).
Villi
Nati a gdzie to drukujesz???
Tobatka
Ja się nie wysiliłam - zrobiłam wprawdzie kalendarz 12-stronny, z różnymi zdjęciami, ale poszłam po najmniejszej linii oporu.

Drukowac będe w domu, na sztywnym papierze - jest duzy wybór takich wizytówkowych. Potem dam do zbindowania i.. I już icon_smile.gif

Ale chetnie zobaczę też Twój, Nati. Choć nie mam corela icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Gonia
U nas pełnoobjawowa świnka.
W związku z wcześniejszymi chorobami miałam wykluczyć neuroinfekcję. Ale dziecka na zakaźnym nie zostawiłam (miała zostać kilka dni na obserwacji, ale ja nie czuję obserwcaj przez weekend). Konsultacja lekarza zakaźnego w sobotę... chyba,że ból głowy minie.
Tyle u nas.
Mania dziękuje za pozdrowienia i martwi się, czy nie zaraziła kogoś.

Pozdrawiam i spadam wreszcie do domu.


Gosia
Tobatka
Goniu - uscikaj Manię od nas... Mam nadzieję, że szybko jej choroba minie...

Miejmy nadzieję, że niemowlaczki jedna nie złapały.. I Arwena, która nie chorowała jeszcze... Oj...

A ja mam pytanie - to masło miało być min 80%? Chce sprawdzić, czy rzeczywiście młody na nie nie zareaguje, Gonia mówiła, a ja nie pamiętam...

Arwenko - dziękuję przytul.gif
Villi
Tobatko - minimum 83 a im więcej tym lepiej.

Gonia - no ja wierzę Silije więc mam nadzieje ze Miłek ok będzie. Uściskaj ją mocno i niech sie kuruje świnka biedna przytul.gif

Nati - spytaj się najpierw czy ktoś chce kalendarz ok? Bo mi skrzynka się zapchała icon_twisted.gif
Ciocia Magda
Gonia, przytul.gif
dobrze, że nie zostawiłaś Mani w szpitalu - tam przez weekend nic się nie dzieje, a oddział zakaźny to nie przelewki.
Ja z zapaleniem opon chodziłam (tzn. leżałam i wymiotowałam) tydzień zanim jakiś mądry lekarz nie wpadł na to, żeby sprawdzić objawy oponowe. A żyję icon_twisted.gif

Uściskaj swoją choruszkę i pilnuj Matyldy (chociaż ona pewnie zaszczepiona?).
Tobatka
CYTAT(Villi)
Tobatko - minimum 83 a im więcej tym lepiej.

Dzięki... Spróbujemy icon_smile.gif Zawsze to lepsze, niż rama... Akurat jest "czysty", to łatwo wyłapiemy icon_smile.gif
Silije
Tobatka mnie zamordowała swoją durną łamigłówką icon_evil.gif |To jest nie do rozwiązania, a ona to jakiś matematyczny terminator icon_wink.gif

Dzieci nieumyte, kolacja po łebkach, bałagan wszędzie, a ja mam się szarpać z jakimś sznurkiem i drewienkami? 37.gif
NATI
Vili
Chyba jak wejdziesz na serwerze na poczte to bez otwierania usuń jeśli za duże i nie będzie blokować odbioru w domku icon_smile.gif
Villi
nati - ja tylko sprawdzam przez strone - próba otwarcia zawiesiła mi kompa icon_wink.gif

dziewczyny mam bardzo pilną prośbę. BARDZO PILNĄ. Na sobotę szukamy TANIEGO hotelu/pensjonatu/noclegowni w poznaniu. Nocleg dla 6-7 osób... W miejscu gdzie była wstępna rezerwacja coś się nie dogadali, zaginęła kartka i na weekend mają komplet icon_sad.gif
Jakbyście o czymś wiedziały to dajcie koniecznie znać!
Litka
Jak mam przebrac Pitera za psa? Niby proste, ale jakie mu uszy zrobić, no wiem w zalezności od rasy chyba, nie?
Villi
Lidka, takie opadające jak ta pacynka szczekająca ma, wg mnie najbardziej charakterystyczne... Ale jak je zrobić to już nie poratuje...
Tobatka
CYTAT(Silije)
Tobatka mnie zamordowaÅ‚a swojÄ… durnÄ… Å‚amigłówkÄ…  :evil:  |To jest nie do rozwiÄ…zania, a ona to jakiÅ› matematyczny terminator  :wink:

Teraz to durną, a wyjść mi z domu nie chciała, dopóki jej nie pożyczę icon_twisted.gif icon_wink.gif
NATI
TOBI
TY to masz oko icon_lol.gif
dzieki icon_wink.gif

Villi
Najtańszy hotelik, a raczej pokoje - są na Wożnej ( w samym Poznaniu) https://naszklub.pl/pokoje.htm

Sorki za komp icon_redface.gif
Wybaczysz ? blagam.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.