To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Praga

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A.L.
Kto byl, co warto a czego nie warto, gdzie spac i co jesc?
Pilne.
Pysiaczek
Podnoszę - pilnie szukam noclegów TANICH
Mafia
Pysiaczku, tanie noclegi i w centrum to chyba jedynie akademiki czy hostele studenckie. Parę lat temu rezerwowałam tam miejsca. Warunki były spartańskie, ale dało się przeżyć. Atutem były też parkingi blisko i rzut beretem do metra. Nie pamiętam nazw w tej chwili, ale znaleźliśmy w necie i rezerwację też robiliśmy netowo.
basiaw
Pysiaczek co to znaczy tanie?
Napisz mi w jakiej cenie chcesz siÄ™ zmiescic. Napisz tez czy autem czy nie.
Pysiaczek
chcemy przenocować 2 noce a jadę autem.
Hm... tani znaczy do 400 kcz za osobÄ™, za noc.

Edit: Znalazłam kilka hosteli i akademików - nie rezerwuje, bo nie wiem, gdzie sie zaczymamy....
Mam pytanie - jak tam z bezpieczeństwem w takich akademikach? Jedziemy z Julią.
basiaw
Co do bezpieczeństwa, to nie ma się co martwić! Na pewno nie zatrzymałabym się na waszym miejscu w akademiku na Konevovej! To jest akademik bardzo podrzędny! Strach natomiast zostawić auto gdziekolwiek! Jak ostatnio byłam autem, a rzadko staram się jeździć autem, to po nocy nie miałam klamek. Lepiej auto odstawić na parking strzeżony, na noc oczywiście bo w dzień nic się nie dzialo!! Wyślij linki mi do tych pensjonatów, akademików to postaram się napisać, które znam i są godne polecenia. Pozdrawiam
Pysiaczek
witaj
co z tej strony możesz polecić. Liczyłam na ten akademik z konevovej ale jak nie polecasz to lepiej nie.
basiaw
Ten na konevovej już dawno nie był sprzątany... nie oznacza to, że nie można tam spać, bo można, ale na pewno nie pojechałabym tam ze swoim dzieckiem, poza tym nie ma metra, tylko autobusy i tramwaje. Na pewno volha!!!! pensjonat z&m, i jeszcze apartamenty 9. Na razie pobieżnie przejrzałam bo teraz nie mam czasu. ja lubię bardzo volhę, ale daleko od centrum icon_sad.gif autobus i metro C.
Pysiaczek
Dzięki serdeczne - Napisze jak wrócę, gdzie w końcu wylądowałam

a jeszcze mam pytanko o rajski ogród, o hotel pivovar, pensjonat sylva?
basiaw
Rajski Ogród, raczej Rajska Zahrada to nie znam, ale miejsce oki, blisko metro i mozna bezpiecznie auto zostawić na niestrzeżonym.
Jedyne co to daleko od centrum, a metro jeździ do 1 w nocy.
Reszta po zakupach
Pysiaczek
Witajcie
Byliśmy w Pradze - wylądowaliśmy w pensjonacie Na chmielnici, - cóz PRL straszny ale plusy takie, że bardzo tanio - za 2 osoby dorosłe i jedno dziecko, zapłaciliśmy 530 koron za nocleg. Auto stało na niestrzeżonym parkingu i nic mu sie nie stało - ale to może dlatego. że mamy Skodę. Pokój z łazienka i aneksem kuchennym - na wyposażeniu nowa lodówka. Ale w pokoju brak radia czy nie wspomnę o telewizorze. Generalnie nie polecam, ale z braku laku i kit dobry. Rada moja taka - bez rezerwacji nawet do Pragi nie wyruszajcie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.