To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bebiko ha

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

angelika
Prosze mamy karmiace tym mleczkiem o opinie o nim. Jakie jest czy nie powoduje zaparc i gdzie i za ile mozna je kupic.
Dziekuje
AISA
Można je kupić w każdej aptece. Kosztuje ok. 15 zł. Jednak nie możesz tego mleka podawać jeśli wcześniej dziecko było karmione innym mlekiem modyfikowanym. Jeżeli było karmione to najprawdopodobniej lekarz zaleci Ci karmienie Bebilonem Pepti. Skonsultuj się z lekarzem, niech Ci wypisze receptę. Zawsze to 50% w kieszeni.
Pozdrawiam.
ANIA1978
MAM ROZUMIEC ŻE BEBIKO MOZNA KUPIC NA RECEPTE? MOJA NIUNIA BARDZO DOBRZE TOLERUJE TO MLEKO. icon_razz.gif
Nena_22
Co do Bebiko HA to moja córcia pije je już prawie 8 miesięcy i chciałabym ją "przestawić" na zwykłe Bebiko tylko zastanawiam się czy nie będzie potem problemów 13.gif
Lekarka na początku zaleciła to mleko ze względu na kolki i podobno jakieś stany alergiczne (czy coś w tym rodzaju-teraz nie pamiętam dokładnie) z tym,że ja u Wikuni żadnych objawów alergii nie zaobserwowałam wtedy,no ale lekarze wiedzą lepiej icon_smile.gif
Jak myślicie czy warto zaryzykować wprowadzenie zwykłego Bebiko?
Pozdrawiam i dziękuje za rady icon_smile.gif
Mao
AISA, a dlaczego nie można go podawać jeśli dziecko było karmione wcześniej innym mlekiem modyfikowanym? Ja zaczęłam dawać swojej córce NAN HA, ale jest to tak obrzydliwe w smaku, że zastanawiam się właśnie nad zmianą na bebiko ha albo jakieś inne. Myślałam, że bez problemu można włączyć inne mleko, początkowo mieszając z dotychczas pitym, a potem już całkowicie je zastępując.
Gruszka
Na starych opakowaniach Bebilonu HA była informacja, że jesli u dziecka JUŻ wystąpiła jakas forma alergii to rozpoczęcie wtedy podawania mleka HA nie ma sensu...

Mao, jesli Twojemu dziecku ten Nan jakos "wchodzi", to nie sugerowałabym się tym, że Tobie nie smakuje. Większość mlek icon_wink.gif modyfikowanych smierdzi i jest obrzydliwe w smaku, ale to nie mleko dla dorosłych icon_smile.gif wydaje mi się, że zmiana mleka powinna następowac z jakiś ważnych przyczyn, a nie ot tak sobie...
Mao
Właśnie o to chodzi, że nie wchodzi.... Tzn. jak dodam banany ze słoiczka, posłodzę fruktozą, to pomału, pomału wypije....
Gruszka
CYTAT(Mao @ Mon, 14 Apr 2008 - 20:12) *
Właśnie o to chodzi, że nie wchodzi.... Tzn. jak dodam banany ze słoiczka, posłodzę fruktozą, to pomału, pomału wypije....

No to w takim razie polecam Bebilon HA - coprawda Emilsonkowi wszystkie mleka wchodziły gładko, łącznie z Pepti icon_wink.gif więc nie jest wyznacznikiem niczego icon_wink.gif, ale HA zdecydowanie mniej smierdzi niz inne i z tego co wiem, jest dośc dobrze tolerowane.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.