To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Forum dla naszych dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maggii
Wiem, że jest tu wiele mam z duuużymi już dziećmi...
Co wy na to, by umożliwić naszym szkolnym dzieciakom kontakt ze sobą???
Mogłyby pogadac o szkolnych radościach i kłopotach, wymienić poglądy nt muzyki czy zainteresowań..
Mój 11 letni syn często zagląda mi przez ramie jak pisze do was i wiem, że chetnie sam by "poklikał".
Na inne portale go nie puszczam, bo chamstwo i zgroza sie szerzy, a tu byłby "pod kontrolą"
Czy wasze dzieci nie majÄ… na to ochoty???????????
Izunia
icon_biggrin.gif [color=blue][/color]Witam
Uważam, że to świetny pomysł. Mój 10 letni synuś, też z miłą chęcią poklikałby sobie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
Iza z rodzinkÄ… icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif [/b]
maggii
ProszÄ™!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedzcie coÅ› : tak czy nie!!!!!!!!!!
Mój syn zarzuca mnie pytaniami: I co? Jest już forum dla nas ??????????????
I co ja mam mu biedna powiedzieć? - że dorośli tak dłuuuugo myślą????
Bardzo prosze o poparcie naszego pomysłu, albo odrzucenie go ku rozpaczy mioch dzieci ....
Libi
Witam Maggii:))

Mój Szymonek jest jeszcze za mały, żeby poklikać sobie na forum, aczkolwiek rwie się bardzo do tego haha, sama się przekonałaś:))
Mimo to myślę, że wpadłaś na super pomysł i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie:) Trzymam za to kciuki:)

Może w przyszłości Wikusia z Szymonkiem sobie pogadają:)

Pozdrawiam cieplutko Ciebie i dzieciaczki:)

Libi
addera
Jestem za, za i jeszcze raz za icon_smile.gif
Przynajmniej będziemy miały kontrole nad tym co robią nasze dzieci w necie icon_lol.gif
A tak bez żartów, to uważam, że to naprawdę świetny pomysł. Dzieciaki w tym wieku mają różne zainteresowania i na pewno miałyby tematy do wspólnego klikania.
Anuk
Jestem za icon_smile.gif
Ale muszę pilnować czasu..... bo kiedy ja się dorwę do PC?
Anuk
mamjuz
Słuchajcie, a może by to zrobić na rówieśnikach ????

Choć, icon_smile.gif mnie się ten pomysł ( forum dla dzieci ) wydaje i fajny i straszny icon_rolleyes.gif

me Dziecię pisać nie będzie, ale nie wiem czy bym zniosła post pt. "moja matka mnie wkurza i nie pozwala ufarbować się na bordowo " icon_smile.gif
a z drugiej strony...ładnie to tak podglądać Maleństwa ???? icon_lol.gif

rozważcie jak by to miało wyglądać

pozdrawiam Dzieciaki kompowe icon_smile.gif
MOnik


Ps. chyba ze nie złapałam intencji i idei ..a to już bardzo przepraszam, wiosna mnie zamuliła icon_smile.gif
Grajka11
Jeżeli do powstania takiego forum potrzeba głosów poparcia to jestem za razem z Kasią, oglądałam zdjęcia Meggii i jej syna, może jakaś znajomość, to wiek gdzie zaczynają się za sobą oglądać.
Pozdrawiam "młodzież". icon_razz.gif
akacha
mam 13 letniego syna i sama sie usmiechnełam na mozliwość kontrolowania jego netowych znajomości icon_lol.gif
mam tylko 2 pytania, które mnie nurtują:
1. czy dzieci weidząc, ze siedza na formu dla mamus beda sie dobrze bawić, mając ich oddech na plecach?
2.czy ja bede zadowolona jesli wprowadze go na forum na którym juz napisałam lub jeszcze napisze o swoich poronieniach, o których on nie ma pojecia, plamieniahc, bolesnych stosunkach np. o kłopotach z mezem jesli je bede miała i do kogo zawołam o pomoc jesli bede miała znim samym kłopoty?
jak to mozemy rozwikłac?
czy któras ma podobne skojarzenia?
akacha
Sel
CYTAT(akacha)
mam 13 letniego syna i sama sie usmiechneÅ‚am na mozliwość kontrolowania jego netowych znajomoÅ›ci  :lol:  
mam tylko 2 pytania, które mnie nurtują:
1. czy dzieci weidząc, ze siedza na formu dla mamus beda sie dobrze bawić, mając ich oddech na plecach?
2.czy ja bede zadowolona jesli wprowadze go na forum na którym juz napisałam lub jeszcze napisze o swoich poronieniach, o których on nie ma pojecia, plamieniahc, bolesnych stosunkach np. o kłopotach z mezem jesli je bede miała i do kogo zawołam o pomoc jesli bede miała znim samym kłopoty?
jak to mozemy rozwikłac?
czy któras ma podobne skojarzenia?
akacha

Tak...w pierwszej chwili podnieciłam sie pomysłem takiego forum, ale teraz zgadzam sie z akachą....to przecież nasz azyl no nie?
kasiarybka
Chciałam napisać dokładnie to samo co akacha.
Maluchy to NASZE forum, tutaj omawiamy przeróżne problemy o których nasze dzieci nie powinny sie dowiedziec.
Chyba, że nasze forum, byłoby niedostępne dla dzieci.
Myślę jednak, że to nie jest dobry pomysł.
MSZ oczywiście.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.