To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

potrzebna pomoc Zielonogórzanek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Dziewczyny z Zielonej Góry. Mam ogromną prośbę. 17. 01. będę jechać PKS-em na sprawę do Sądu Okręgowego na pl. Słowiańskim a nie bardzo wiem gdzie ten Sąd jest. Napiszcie mi gdzie najlepiej wysiąść z Zielonej, żeby nie pędzić potem przez całe miasto z językiem na brodzie. Proszę o tłumaczenie jak "chłop krowie na rowie" bo Zielonej nie znam ni w ząb. Wiem tylko tyle, że jak PKS jedzie to przejeżdża kolo aresztu śledczego. A potem to wiem dopiero gdzie jest PKP icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Agnieszka.zg
mogę ci wytłumaczyć ale musiałabym wiedzieć gdzie będziesz wysiadać ew. którędy przejeżdza twój PKS i gdzie masz przystanki żeby ci powiedzieć gdzie lepiej wyściąść bo mówiąc szczerze to od aresztu do sądu to troszkę daleko choć nie aż tak bardzo.......... może będzie nam razem pogadać na gg 4340670 aga
m4rusia
wiesz Aga, będę jechała pośpiesznym przez Nowogród Bobrzański. Nie wiem jak tam dokładnie się jedzie od strony Nowogrodu, no i nie wiadomo czy ten pospieszny będzie stawał gdzieś po drodze w Zielonej czy dopiero na PKS-ie. W razie jak bym wysiadła dopiero na Dworcu to chyba lepiej będzie podjechać do Sądu taksówką, nie?
Agnieszka.zg
jeśli wysiądziesz dopiero na dworcu to do sądu jest kawałek drogi piechotą ale taksówką to powinno pójść szybko
mamusiaa
Nie każdy w woj.lubuskim ma na taksówki. icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
m4rusia
CYTAT(mamusiaa)
Nie każdy w woj.lubuskim ma na taksówki. icon_question.gif  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

icon_eek.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.