To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Śląska integracja na odległość ;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
beattta
Tak sobie myślę, że skoro ciężko nam się spotkać w większym składzie to może chociaż pogadamy icon_biggrin.gif

Julka od wczoraj znowu nie chodzi do przedszkola. Tym razem czymś się struła, ale generalnie okres jesienno-zimowy nie jest dla nas zbyt przychylny. Od początku sezonu grzewczego boryka się z katarem. Jest pod opieką laryngologa, do którego jeździmy średnio raz w tygodniu. Ma zlecone RTG zatok, ale przez to zatrucie musieliśmy przełożyć je na przyszły tydzień.

Wybieracie się gdzieś na ferie? Chcemy jechać na weekend w góry, ale jeszcze nie mamy zarezerwowanych miejsc i nie wiem czy nie będziemy mieć problemów z ich znalezieniem icon_rolleyes.gif
moko.
Betto dobry pomysł z tymi pogaduszkami icon_biggrin.gif

Wspólczuje małeh tych chorób icon_sad.gif my przerabialiśmy to wielokrotnie....

Beatta my mamy zamiar się wybrać na kilka dni w góry, ale zastanawiamy się gdzie ? Mamy 3 opcje: Nosal, Korbielów lub Szczyrk. Z tych 3 wole najbardziej Korbielów....musze pogadać z mężem gdzie jedziemy....... Mieliśmy jechać na Słowację, ale niestety mam pełno egzaminów więc nie zdołamy wyjechać na dłuzej.

Odnośnie Korbielowa, mam namiary fajne, ale chyba tam już miejsc wolnych nie ma i cena kosmiczna icon_evil.gif

Jezeli nigdzie nie znajdziemy miejsc pojedziemy do zakopca, tam mamy do dyspozycji prawie cały dom i cena przystępna.
beattta
My wybieramy się raczej dalej - do Krynicy albo w okolice Karpacza/Szklarskiej Poręby. Karpaty zachwyciły nas latem i chętnie zobaczyłabym je zimą. Jeździłam w tamte okolice jako dziecko, ale niewiele pamiętam.
Tunia
My robimy wypad do Wisły na tydzień. Młody będzie ćwiczył na nartach. Ja może też odkurzę swój sprzęt...
miriam b
Co do ferii my w tym roku bliziutko bo to Ustronia....zresztą spotkamy sie tam z bratem i moją małą chrzesniaczką:)przyjadą az z okolic Torunia więc poplotkujemy trochę;)....dwa lata temu byliśmy w Zakopanym...trafiliśmy super....:)Jedzenie było extra!!!!!Ale jeżdzimy zawsze w marcu więc i ceny są niższe i ludzi mniej....icon_smile.gif

A co do świństw targanych z przedszkola...Ula o dziwo!!!!W tym roku zimowo-przedszkolnym nic!!!Odpukać;)icon_smile.gificon_smile.gif
rzenia
A tak w ogole to ciekawe jak wypadlo spotkanie, burek macie jakies foty?
Patryk raczej przewaznie w przedszkolu ale czasem go cos dopadnie.
Jest pod opieka homeopaty od roku, nie stosujemy antybiotykow i chemi i czas choroby sie skrocil icon_smile.gif
Miriam czyzbys zrezygnowala z domku pod Raciborzem?
miriam b
Niestety że się tak brzydko wyrażę dupa z tego wyszła:)odremontowaliśmy....kasy poszło w trzy i trochę po czym stwierdziliśmy że pracy nie będziemy zmieniać ani Ulce życia utrudniać wynosząc ją na wieś...i chwała Bogu bo niewyobrażacie sobie co tam teraz się dzieje w tą zimę...!!!!!!!!!Chata zostaje na wakacje i wypady weekendowe...icon_smile.gif
burek
Zdjęć mam dosłownie kilka, na dodatek wyłącznie dzieciowych bo Lilkę wprawdzie uwieczniłam, ale pod światło i nie wyszło. Wkleję jak złapię chwilę czasu bo póki co gonię jak pies i to z chorymi zatokami. icon_evil.gif
lilka
hi hi, bo ja już taka jestem że mnie się boją obiektywy....
ja też wstawię kilka fotek ze spotkania tylko nie wiem gdzie tu?.. czy może w osobnym temacie??
burek
Może być tu lub w tym wątku spotkaniowym. icon_smile.gif Mam nadzieję, ze ocenzurowałaś i mojego pyska tam nie ma? icon_wink.gif
miriam b
A to kiedy następne spotkanko????może teraz gdzieś w Gliwicach????
okko
A czy wyeksportowana icon_wink.gif ślazaczka z urodzenia może się dołaczyć do plotek?

Żałuję, że sama namawiałm na spotkanie a wreszcie i tak nie dotarłam icon_sad.gif.

W najbliżsyzm czasie spędze cały tydzień na Śląsku ale w szpitalu z Kubkiem więc do spotkań raczej się nie piszemy.
burek
Ja za tydzień odpadam. Będe odsypiać zabawę przedszkolną. icon_wink.gif

Okkko jasne, że się przyłącz. Ja nie mam nic przeciwko, a jakby tu... icon_redface.gif w końcu modem jestem . icon_lol.gif
miriam b
no za tydzień to może nie...ale jakś datę można by może ustalić:)
beattta
Okkko, macie jakieś badania w szpitalu czy coś się stało?

burek, co to za cenzura ze zdjęciami - przecież i tak wszyscy Cię znamy icon_wink.gif czekam na zdjęcia icon_biggrin.gif

może spotkamy się po feriach, powinno być cieplej icon_rolleyes.gif
jestem ciepłolubna i te niskie temperatury ciężko znoszę, ubieram się na cebulę a i tak marznę
rzenia
Ja tez po feriach chetnie ,
najblizsze tygodnie juz polanowane icon_sad.gif
Na nartach nie jezdze wiec nie moge doczekac sie wiosny,
chodzilam po sniegu w gorach ale Patryk byl wtedy w brzuchu wink.gif
Pecia
no rozmawiac, rozmawiac icon_lol.gif



u nas ferie beznadziejne
malo ,ze nigdzie nie wyjechalismy ( brak kasy )
to jeszcze dzieci kaslaly i prawie caly czas w domu siedziały icon_twisted.gif

uzylismy w te ferie jak pies w studni icon_wink.gif
miriam b
Nooo to kobitki kiedy wieksze spotkanko????może da rade tym razem w Gliwicach????
burek
Jestem jak najbardziej za. icon_biggrin.gif W tygodniu pasuje mi rano, w soboty wcale (ale jak co to może mi się uda icon_wink.gif ), a w niedziele dowolnie. icon_cool.gif
okko
My się postaramy w jakąś niedzielę-jeśli się umówicie-byle nie w następną.
anonimowy
Oki....to mamy chętnych na niedzielę...icon_smile.gifi nie nastepną:)czyli za dwa tygodnie:)26 luty kto chętny???icon_smile.gif
Tunia
icon_biggrin.gif spotkanko?
Izunia
CYTAT(Tunia)
icon_biggrin.gif spotkanko?

wowwww Tunia....jakie miłe spotkanie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
okko
No to co mamy się nastawiac na następną niedzielę?
My mozemy być tak od ok 14-tej oczywiście pod warunkiem, że nic nam nie przeszkodzi.

Miejsce dowolne- od Katowic do Gliwic- i tak autostrada jedziemy icon_lol.gif
miriam b
ja również 14...ew.parę minut po...:)kto jeszcze chętny???icon_smile.gif
beattta
CYTAT(miriam b)
kto jeszcze chętny???icon_smile.gif


my icon_biggrin.gif
godzina też nam pasuje
beattta
CYTAT(Ciocia Pecia)
u nas ferie beznadziejne
malo ,ze nigdzie nie wyjechalismy ( brak kasy )
to jeszcze dzieci kaslaly i prawie caly czas w domu siedziaÅ‚y  :twisted:  

uzylismy w te ferie jak pies w studni icon_wink.gif


Julka też chorowała, jedynie pierwszy tydzień był do przyjęcia - chodziła na taniec, byliśmy na wycieczce w górach, trochę pojeździliśmy na sankach i to byłoby na tyle naszych ferii icon_sad.gif

Pecia, a może przyjedziesz na spotkanie icon_question.gif icon_biggrin.gif
Pecia
mamy straszny dół finansowy icon_sad.gif
nie dam rady tym razem, ale chetnie, moze kiedys...
moko.
26 luty ? godz 14 ta? dam radę ale gdzie? Bede jechac z Katowic, bo akurat zajecia mam na Uśl ale wyrobie się. Czy ktoś mógłby mnie zabrac z centrum Katowic ? jakby co???? będe bez młodego...
beattta
CYTAT(Ciocia Pecia)
moze kiedys...


trzymam za słowo icon_wink.gif
rzenia
Ja rowniez jestem chetna. dodam, ze wczoraj z Miriam mialysmy minispotkanko u babci Kazi icon_exclaim.gif
Miriam Patryk do 3.00 nie spal, zaatakowala go swedzaca wysypka icon_twisted.gif
nie zalogowana gosia
hej:)
ja tez chetnie dolacze do forumowej slaskiej grupy:) jak mnie przyjmiecie icon_smile.gif

musze sobie tylko ladnego nicka wymyslec.
tymczasem pozdrawiam
okko
Co do najbliższej niedzieli to my jestesmy smarkajaco-kaszlący icon_sad.gif
więc niestety znowu odpadamy
rzenia
Dziewczyny niedziela sie zbliza - potwierdzajcie, kto bedzie.
Ja na razie mam tylko katar. icon_smile.gif
Tuni
Witaj niezalogowana Gosiu icon_smile.gif
Wymyślaj tego nicka szybciutko icon_cool.gif

P.S.
A to spotkanie to gdzie? bo się pogubiałam icon_confused.gif
precelek
hej, to znowu ja - gosia nielog:)
no mam juz nicka - precelek, ladnie? hihi

przedstawie sie - Gosia z Katowic, mama Przemka (2003) i Radka (2005).
chetnie z Wami pogadam i mam nadzieje, ze sie polubimy i kiedys spotkamy icon_smile.gif

pozdrawiam serdecznie
burek
Bardzo Å‚adnie Precelku. icon_wink.gif
Niniejszym oficjalnie witam Cię na podforum śląskim portalu Maluchy. icon_biggrin.gif
moko.
Ja sie nie nadaje na spotkania, przykro mi.
burek
CYTAT(moko.)
Ja sie nie nadaje na spotkania, przykro mi.


Ja też niestety nie. Emilo uprawia folklor. icon_rolleyes.gif
okko
Witaj precelku icon_smile.gif
Skoro tyle osób się nienadaje na spotkanie aktualnie to może next weekend??

Moko- przytul.gif
Tuni
Precelku, witam jeszcze raz:)
miriam b
To ja precelka witam i pytam co z przyszłym weekendem w Gliwicach????w Bjadocji????Kto chętny???Rzenia a może my przynajmniej w niedziele????do bajdocji??icon_smile.gificon_smile.gif
okko
wstępnie my na przyszły weekend do bajdocji się zapisujemy:)
rzenia
He, he letnie spotkania maja wieksze szanse wink.gif
Ja za tydzien odpadam, teraz jedynie w niedziele moge byc Miriam.
Moze ktos jeszcze dolaczy?
Precelek zapraszamy icon_exclaim.gif
lilka
a my w przyszłą niedzielę to już w Holandii będziemy i tam się wybieramy do figlolandu sprawdzić jak jest
miriam b
Rzenia a możesz do południa???icon_smile.gificon_smile.gifI ktoś jeszcze może???icon_smile.gif
rzenia
W zasadzie moge. Spotkajmy sie na gg:)
beattta
Niedzielę w przyszłym tygodniu mam wolną, więc chętnie się z Wami spotkam icon_biggrin.gif

Precelku witam icon_biggrin.gif

Moko przytul.gif
rzenia
Mini spotkanie odbylo sie icon_smile.gif Radze zarezerwowac stoliki, mysmy siedzialy przy zarezrwowanym przez kogos innego:) i na prawde nie bylo miejsc icon_exclaim.gif
miriam b
Rzenia jestem za:)icon_smile.gif:)tylko kurde za tydzien mam szkolenie:(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.